Skip to content

Co zrobić, jeśli mój iPhone, iPad lub iPod zawiesza się, blokuje, blokuje i nie odpowiada? – Rozwiązanie

31 de październik de 2022

Zwykle na urządzeniach stworzonych przez markę Apple są znane ze swojej funkcjonalności i praktyczności, płynności i niezawodności. I dużo więcej mówiąc o telefonach iPhone, które są najbardziej znanymi urządzeniami komunikacji mobilnej na całym świecie. Może się jednak zdarzyć, że z jakiegoś powodu iPhone zawiesza się i zaczyna generować problemy.

Ale oczywiście, nawet najlepsze urządzenia nie są oszczędzone przed problemami w ich systemie operacyjnym, a iPhone nie uchyla się od tego prawa; Ponieważ pomimo tego, że ma dobrze znaną i popularną stabilność wraz z rozpoznawalnym interfejsem, mogą pojawić się te kompletne problemy z zamrażaniem systemu operacyjnego.

Głównie dlatego, że system operacyjny jest znacznie lepszy od danego modelu lub sprzętu ze względu na nadmierne zasoby zużywane przez nowe aktualizacje, które ze względu na mocniejsze komponenty nie generują żadnego ryzyka; ale ponieważ jest stworzona dla konkretnej wersji, przy zmianie na bardziej zaawansowaną procesor może się zawiesić.

Ważne jest, aby wiedzieć, że musisz bardzo uważnie śledzić każdy krok, ponieważ jest to delikatny proces i pamiętaj Zawsze powinien wykonuj dowolne czynności powoli, nie obciążając komputera w celu uzyskania bardziej efektywnych wyników podczas wykonywania każdej procedury, a tym samym realizacji jej misji.

Rozwiązanie, gdy iPhone się zawiesza

Krok 1: Przywróć system operacyjny

Pierwsza opcja, którą możemy wypróbować przywrócić system operacyjny do normy, musisz uruchomić rodzaj testu, który przynosi urządzenia z systemem iOS. Po prostu naciskając jednocześnie przycisk Home z przyciskiem zasilania, pojawi się logo Apple, aby sprawdzić, czy system ponownego uruchamiania jest kompletny. Zauważ, że Ta sztuczka może być używana z różnymi problemami, które mogą pojawić się podczas działania urządzenia; ponieważ restartuje moduły, które nie działały z powodu awarii wygenerowanej przez inicjalizację telefonu. Musisz przytrzymać te dwa przyciski, aby nastąpiło zresetowanie.

Krok 2: Sprawdź, czy sytuacja się powtarza

Gdy system uruchomi się ponownie, zobaczysz, że urządzenie jest całkowicie normalne. Możesz uruchomić tę samą funkcję lub aplikację, która wygenerowała opóźnienie i zatrzask, aby mieć absolutną pewność, że był to chwilowy problem i nie stanowi już żadnego zagrożenia. W przypadku, gdy ta aplikacja ponownie zamrozi ekran, najlepiej zastąpić ją inną aplikacją z App Store, która ma równoważną funkcjonalność.

Krok 3: Przywracanie ustawień fabrycznych

Jeśli pierwsza sztuczka nie zadziałała, możesz wypróbować tę inną metodę. To ostatnia metoda do użycia. Przyczyną może być wirus komputerowy lub aplikacja, która generuje błędy. Ponieważ to zjawisko może w większej ilości być szkodliwe dla urządzenia, zalecamy ustawienie telefonu jako fabryczne, co usunie wszystkie złośliwe komponenty które mogą generować te błędy funkcjonalności, wraz ze wszystkimi plikami, zdjęciami, filmami i innymi danymi przechowywanymi w telefonie.

dlaczego mój iPhone się zawiesza?

Jak przywrócić ustawienia fabryczne iPhone’a, który jest zamrożony?

Krok 1: Podłącz iPhone’a do komputera

Najpierw musisz przejść do komputera, na którym musi być zainstalowany iTunes. Następnie musisz podłączyć iPhone’a do komputera, aby utwórz połączenie telefoniczne z komputerem.

Krok 2: Wprowadź urządzenie iPhone w iTunes

Teraz, raz w iTunes, i przygotowanie telefonu poprzez podłączenie go do komputera. Musisz przejść do sekcji iPhone’a w iTunes, ta sekcja znajduje się w prawej górnej części między paskiem narzędzi.

Krok 3: Przywracanie danych fabrycznych

Na koniec wyśle ​​Cię do sekcji, w której pozwoli Ci przywrócić wszystkie dane fabryczne, które usunie wszystkie istniejące dane i pliki na twoim urządzeniu.

Tak, wszystkie te instrukcje działały, aby odzyskać komputer, gratulacje, że się udało! Jeśli problem nadal występuje na komputerze, zalecamy skonsultowanie się ze specjalistą od tych systemów iOS w celu odzyskania całego telefonu.

dołącz do naszego kanału telegram