Skip to content

Co zrobić, gdy „Twoje urządzenie NIE jest kompatybilne z tą wersją”? Rozwiązanie!

28 de kwiecień de 2023

Istnieje wiadomość, która może być wyjątkowo irytująca, pojedyncza wiadomość, która może zrujnować wszystkie nasze niecne plany. Ta wiadomość, że jak tylko wejdziemy do Sklepu Play, znajdujemy się z takim entuzjazmem, z tak wielkim pragnieniem i motywacją, że to całkowicie niszczy nasze marzenia… no może nie aż tak bardzo, ale prawda jest taka, że ​​chcąc Pobierz Pokémon GO lub dowolną grę, taką jak Clash Royale i przekazać ci tę piękną wiadomość”Twoje urządzenie nie jest kompatybilne z tą wersją” sprawiają, że chce się krzyczeć i krzyczeć… lub po prostu szukać rozwiązania na blogu. Które damy ci w następnej kolejności.

nieobsługiwane urządzenie

Ta wiadomość pojawia się w większości przypadków ma to związek z wersją Androida, nie tyle z kwestią sprzętu mobilnego. Chociaż jesteśmy trochę świadomi, że jeśli mamy urządzenie, które ma wiele lat i jest na szczycie niskiego lub średniego zasięgu, może nie pozwolić nam na instalowanie nowych gier z tego właśnie powodu.

Ale skupiając się na problemie wersji Androida, która jest generalnie 99% czasu. Zobaczymy również, jak zainstalować dowolną grę.

Będziemy musieli sobie sprawić Edytor APKaplikacja, która zasadniczo modyfikuje wersję gry, oznacza to, że jeśli masz starą wersję Androida, a gra wymaga nowszej, zmodyfikujemy wszystko, aby oszukać ją w kilku słowach i że zainstaluje się równo.

Urządzenie niezgodne z tą wersją

Innym rozwiązaniem byłaby zasadniczo próba aktualizacji urządzenia mobilnego. Musisz iść do Ustawienia > Informacje o urządzeniu > Aktualizuj oprogramowanie i tam dokładnie sprawdzasz, czy masz oczekujące aktualizacje. Jeśli nie masz już żadnej ostatniej opcji, możesz spróbować rootowanie telefonu komórkowego i szukanie niestandardowej pamięci ROM.

W wielu przypadkach te ROMy są dostarczane z czystym Androidem lub po prostu zmodyfikowaną wersją, ale także z nowszymi wersjami Androida, wciąż pamiętam w przypadku moja stara notatka 2, że kiedy zainstalowałem wersję CyanogenMOD Nie tylko miał czysty Android (to znaczy nie wersję Samsunga), ale miał także nowszy Android niż ten, który wypuścił Samsung, więc teraz wiesz, jak rozwiązać ten problem. Jeśli żadna z tych metod nie zadziała, oczywiście będziesz musiał albo nie grać, albo kupić nowe urządzenie mobilne.

dołącz do naszego kanału telegram