Skip to content

Co to jest UBER XL? – Nie przegap UBERA w wielkim stylu

26 de luty de 2021

Czasami UBER Czterodrzwiowe drzwi to za mało, aby podróżować ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i rodziną, więc musisz jechać osobnymi samochodami. Mocnym rozwiązaniem tego problemu jest skorzystanie z usługi UBER XL, która ma bardziej przestronne samochody, ale dokładnie ją przeanalizuję, ¿Czym jest UBER XL? Z tego artykułu dowiesz się w kilku słowach.

Co to jest Uber XL?

To świetna opcja i rozwiązanie terminowe zaproponowane przez Ubera w związku z problemem poruszonym na początku tego artykułu. Wszyscy kiedykolwiek planowaliśmy wyjazdy z rodziną lub przyjaciółmi, a może potrzebowaliśmy więcej przestrzeni na bagaż; Dlatego narodził się UBER XL.

Ta usługa obejmuje samochody dostawcze lub minivany z przestrzenią Dla 6 osób oprócz partnera jazdy. Te samochody dostawcze mają trzy rzędy siedzeń i zintegrowaną klimatyzację dla dodatkowego komfortu.

Dodatkowo jest to opcja bardzo ekonomiczna, z możliwością podziału kosztów wśród rodziny i znajomych.

Jak zamówić Uber XL?

Jeśli uznasz usługi oferowane przez tę usługę za rozsądne i praktyczne, możesz od razu poprosić o Ubera. W jaki sposób?

Wystarczy wejść do zwykłej aplikacji UBER lub z sieci przejść do sekcji „Gdzie idziesz?”określ miejsce docelowe i miejsce spotkania, a następnie wybierz opcję „UBER XL”, znajdującą się u dołu ekranu. Zakończ proces, wybierając „Potwierdź” i to wszystko.

Jaka jest cena przejazdu Uber XL?

Chociaż nie ma konkretnej stawki dotyczącej ceny, po której można podróżować jednym z tych samochodów, istnieją pewne parametry, które określają przybliżona cena taryf Ubera, na przykład:

Obliczanie stawki podstawowej

To obliczenie zależy zarówno od Trwanie podróży, jak dystans które zostaną pokryte podczas wspomnianej podróży w pojeździe.

Koszty operacyjne

W niektórych miastach obowiązuje niewielka stała opłata, która jest stosowana rozwiązać Wydatki związane z bezpieczeństwem, koszty regulacyjne i operacyjne dostępnych samochodów.

Relacja podaż – popyt

Może się tak zdarzyć, że w niektórych godziny lub strefy Popyt na te samochody jest tak duży, że przekracza liczbę dostępnych w danym momencie Driver Partners.

Kiedy to się stanie, ceny rosną na chwilę, aż wróci rytm pracy.

Mimo to będziesz miał możliwość opłacenia podróży pomiędzy wszystkimi, którzy są z tobą, a tym samym odciążenia. Ponadto możesz zapłacić różnymi metodami.

Korzyści z podróżowania z Uberem XL

Niektórzy wielkie korzyści które otrzymasz podróżując z tą usługą to:

  • Niskie ceny, dzięki temu, że możesz podzielić stawkę między podróżujących z Tobą, osiągając tym samym gospodarka co chcesz.
  • Będziesz miał spokój i wygodę, ponieważ możesz podróżować w grupie lub z bagażem bez stresu żadnych problemów z parkowaniem.
  • Kiedy jesteś w samochodzie, możesz się dzielić, śmiać i baw się dobrze z tymi, którzy idą z tobą, tworząc część doświadczenia.

pasażer Uber XL

Wymagania dotyczące samochodów w Uber XL

Jeśli chcesz pracować jako partner kierowcy w tym aspekcie pracy, są różne wymagania które musisz zaspokoić. Wymogi te obejmują pełnoletność, posiadanie czterodrzwiowego pickupa z roku 2006, z pasami bezpieczeństwa, klimatyzacją i poduszkami powietrznymi.

Ponadto musisz mieć wszystkie odpowiednie pliki dokumentacja (prawo jazdy, ubezpieczenie, tytuł własności i dokumenty kontrolne) oraz duży bagażnik.

Gdy upewnisz się, że spełniasz te wymagania, możesz przejść do aplikacji UBER Driver Partners i zarejestrować się szybko i łatwo.

Teraz jesteś w 100% świadomy wszystkiego, co dotyczy UBER XL, więc możesz zacząć korzystać z jego usług i korzystać z jego zalet. Masz również możliwość pracy jako partner kierowcy w tym aspekcie.