Skip to content

Co to jest, jak działa, jak używać i aktywować Samsung Pay? – Poznaj kroki tutaj

10 de marzec de 2021

Dzisiaj w tym artykule porozmawiamy o tym, czym jest, jak działa, czy jest używany i aktywowany w usłudze Samsung Pay? Samsung Pay to platforma płatności mobilnych, ale najpierw musimy wiedzieć, czym jest płatność mobilna? Mówiąc o płatnościach mobilnych, odnosimy się do transakcje o charakterze finansowym, ale za pomocą urządzeń mobilnych.

Ta metoda płatności jest alternatywą dla gotówki lub karty bankowej. Korzystając z aplikacji mobilnych możesz skorzystać z tej metody płatności.

Jako alternatywę dla 2 głównych metod płatności, takich jak gotówka i karty bankowe, mobilne metody płatności mają szereg cech, które sprawiają, że są one istotne.

Jedną z tych cech jest jej uniwersalność dzięki temu współpracują z prawie wszystkimi podmiotami bankowymi, są łatwe w obsłudze dzięki swoim aplikacjom, obecnie duży odsetek populacji posiada urządzenia mobilne, mając możliwość korzystania z nich, można bezpiecznie płacić za usługi lub towary.

Ponieważ mamy kontekst tego, czym są metody płatności mobilnych, możemy zagłębić się w temat, który odpowiada nam w tym artykule, a mianowicie: Co to jest, jak to działa, czy jest używane i aktywowane w usłudze Samsung Pay? Następnie odpowiemy na każde z tych pytań w całym tekście.

Co to jest Samsung Pay?

Samsung Pay to platforma płatności mobilnych południowokoreańskiej międzynarodowej firmy Samsung. Jak każda platforma płatności mobilnych ma własną aplikację w Sklepie Play, z której można bezpiecznie korzystać.

Początkowa data uruchomienia Samsung Pay to 20 sierpnia 2015 r. Obecnie aplikacja ma około 5 milionów użytkowników, przetwarzając 500 milionów dolarów w ciągu sześciu miesięcy.

Jak korzystać z płatności Samsung?

Wiedząc, na czym polega ta metoda płatności, musimy wiedzieć, jak korzystać z płatności Samsung. Dobra wiadomość jest taka nie jest to wcale skomplikowane w użyciu. Aplikacja ta daje możliwość afiliacji dowolnych kart bankowych, w przypadku bycia bankiem jako opcja aplikacji.

Następnie wspomnimy i wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby korzystać z Samsung Pay, abyśmy mogli jak najszybciej skorzystać z tej łatwej i nowoczesnej alternatywy.

Zarejestruj karty bankowe, które mają być używane

Pierwszym krokiem do zrobienia jest zarejestruj podmioty bankowe, w których zdeponowaliśmy nasze pieniądze. Możemy to zrobić za pomocą aplikacji Samsung Pay, skanując karty bankowe lub ręcznie wpisując wymagane informacje.

telefon z kartą bankową

Wybierz bank, którego chcesz użyć

Ten krok już następuje w momencie dokonywania sprzedażyi to jest to, że płacąc musimy szukać naszych kart bankowych za pośrednictwem aplikacji, a następnie umożliwić im dostęp do przelewu pieniędzy.

Mając gotową metodę płatności, urządzenie mobilne należy zbliżyć do maszyny, która odbiera płatność, będąc ostatnim krokiem podczas płacenia za zakup

Zweryfikuj informacje podane na fakturze

Wreszcie, po zakończeniu płatności, na ekranie pojawia się aplikacja potwierdzenie płatności wraz z danymi do przelewu, zapisując również fakturę.

Jakie korzyści daje nam korzystanie z mobilnych metod płatności?

Rozmawialiśmy już o tym, co to jest Samsung Pay? i kroki, aby korzystać z tej aplikacji. Ta nowa alternatywa zyskała popularność dzięki przyznane świadczenia dla tych, którzy z nich korzystają, takie korzyści jak.

  • Przyspiesza dzięki temu dokonywanie płatności, eliminując ogromne kolejki w niektórych placówkach wystarczy przybliżyć urządzenie mobilne do punktu płatności, oszczędność czasu dzięki szybkości.
  • Pozwala na lepszą kontrolę faktur, ponieważ wszystkie szczegóły są zapisywane przez aplikację, pomagając je pobierać o każdej porze dnia dokładniejsze rachunki wydatków, ponieważ jest zapisany w telefonie
  • Służy uniwersalnie, będąc elastycznym w użyciu, służąc w ten sam sposób przy zakupach online

Wszystkie te korzyści można wykorzystać, pobierając aplikację Samsung Pay na swój telefon komórkowy. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny i zachęcił do wypróbowania mobilnych metod płatności.

dołącz do naszego kanału telegram