Skip to content

Co to jest i jak wysłać wiadomość prywatną w INSTAGRAMIE (przykład)

11 de marzec de 2021

Jeśli jesteś nowy w tej sieci społecznościowej i nadal nie wiesz co to jest i jak wysłać wiadomość prywatną na InstagramieNie martw się, wyjaśnimy Ci to dzisiaj. Na początek powinieneś wiedzieć, że DM oznacza bezpośrednią wiadomość, więc oprócz publikowania zdjęć możesz także wysyłać prywatne wiadomości, jak w każdej innej sieci społecznościowej. Możesz nie tylko wysyłać te wiadomości z telefonu komórkowego, ale także wysyłać DM na Instagram ze swojego komputera.

Dzięki tej opcji możesz wysyłać wiadomości do jednej lub większej liczby osób i możesz dołączyć między innymi zdjęcia, filmy, publikacje, profile. Nawet jeśli nie podążasz za osobą, możesz wyślij wiadomość bezpośrednią (DM) w systemie Windows 10, o ile akceptuje żądanie wiadomości.

Ponadto w swoich postach możesz także zapraszać inne osoby do rozmowy na czacie, aby uzyskać więcej informacji o tym, co opublikowałeś. Możesz również użyć go w publikacji znajomego, aby wskazać, że wyślesz wiadomość prywatną na wszelkie pytania.

Z drugiej strony możesz po prostu wysłać bezpośrednią wiadomość do osoby za pośrednictwem jej profilu lub wpisując ikonę wiadomości. Ile czasu zajmuje użyteczność DM, to jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób są wysyłane, przeczytaj informacje, które wskażemy poniżej.

Kroki, aby wysłać wiadomość prywatną na Instagramie

Teraz, gdy wiesz, czym jest DM na Instagramie, ważne jest, abyś wiedział, jak je wysłać, abyś mógł zacząć wprowadzać go w życie. Wysyłka jest niezwykle łatwa A co najważniejsze, możesz porozmawiać na prywatnym czacie z kimkolwiek zdecydujesz.

Aby to osiągnąć, wykonaj kroki, które zobaczysz poniżej, a zdasz sobie sprawę, że jest to łatwiejsze niż myślisz:

 • Zaloguj się na swoje konto na Instagramie jak zwykle.
 • Będąc w środku, dotknij ikony w kształcie „Samolotu”, która znajduje się w prawej górnej części ekranu.
 • Jeśli jesteś osobą, pojawi się lista sugestii osób, do których możesz wysłać wiadomość wyślesz DM pojawi się wybierz go. Jeśli się nie pojawi, wpisz swoje imię na pasku z „lupą” u góry ekranu, a gdy go znajdziesz, kliknij na nim.
 • Przeniesie Cię do innego okna, w którym możesz napisać wiadomość, którą chcesz wysłać na dole ekranu. Po napisaniu naciśnij „Wyślij” i to wszystko.

Postępując zgodnie z tymi instrukcjami, możesz wyślij wiadomość prywatną Na kogo się zdecydujesz, możesz je również wysłać, wchodząc bezpośrednio w profil osoby. W takim przypadku musisz wykonać następujące czynności:

 • Wpisz swój Instagram, tak jak zwykle.
 • Będąc w środku, naciśnij „Lupę”, która pojawi się w lewej dolnej części ekranu.
 • Otworzy się okno i u góry ponownie zobaczysz lupę i napis „Szukaj”, w którym wpisz imię i nazwisko osoby.
 • Gdy go znajdziesz, wybierz go, a spowoduje to przejście do jego profilu.
 • U góry swojego profilu kliknij opcję, która mówi „Wyślij wiadomość”.
 • Będąc w środku napisz wiadomość, którą chcesz wysłać, zaznacz „Wyślij” i gotowe.

Kroki wysyłania postów przez bezpośrednie wiadomości

Teraz, jak wspomnieliśmy na początku postu, dzięki bezpośrednim wiadomościom na Instagramie (DM) możesz również wysyłać posty. Jest to bardzo ważne, ponieważ przeglądając publikacje, możesz znaleźć takie, o których wiesz, że mogą zainteresować jednego z Twoich kontaktów.

Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 • Wpisz swój Instagram jak zawsze.
 • Znajdź publikację, którą chcesz wysłać znajomemu, w tym celu przejdź bezpośrednio do profilu osoby, która ją opublikowała. W poprzednich instrukcjach pokazujemy, jak wejść na profil konkretnej osoby.
 • Gdy znajdziesz publikację, zauważysz, że u dołu pojawiają się trzy ikony, zaznacz tę z „Ikona samolotu”.
 • Pojawi się okno z sugestiami osób, do których możesz to wysłać, jeśli nie możesz znaleźć osoby, której szukasz, poszukaj jej. Aby to zrobić, wpisz swoje imię i nazwisko w „Pasku ze szkłem powiększającym”, który pojawi się u góry.
 • Kiedy go znajdziesz, naciśnij „Wysłać” i gotowy.

konto profilu instagram

Sposób, w jaki zdasz sobie z tego sprawę, jest niezwykle prosty wyślij wiadomość prywatną na InstagramieWięc jeśli już możesz to zrobić, zostaw nam komentarz. Ale jeśli wysłałeś niewłaściwą wiadomość, możesz usunąć lub usunąć rozmowy wysłane przez bezpośrednią wiadomość na Instagramie.

dołącz do naszego kanału telegram