Skip to content

Co to jest folder .estrongs w systemie Android? Gdzie to jest, jak usunąć folder i co się stanie, jeśli to zrobię?

6 de wrzesień de 2023

On problem z przechowywaniem To, z czym muszą się zmierzyć niektórzy użytkownicy swoich urządzeń z Androidem, nie jest niczym nowym na tym świecie.

Wiele osób ma poważne problemy z przestrzenią na swoich urządzeniach mobilnych. I coś, co wielu ma na myśli, to folder .estrongs, co ma wiele wspólnego z tym tematem, ale pytanie byłoby

Jest możliwe do usunięcia wspomniany folder? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie w następnym artykule, dlatego czytaj dalej bardzo uważnie.

Co to jest folder estrongs i dlaczego powinienem go usunąć?

Jednym z największych problemów, jakie możemy napotkać na naszym urządzeniu, jest to, że brakuje mu miejsca i musimy zwolnić miejsce na naszym urządzeniu. Jest to powszechne w terminalach średniego i niskiego zasięgu, które mają nieco mniej miejsca do przechowywania.

Aplikacje za każdym razem mają więcej opcji i lepsza grafika, która dodaje więcej miejsca do każdego z nich, pozostawiając nam mało miejsca, jeśli jesteśmy bardzo aktywnymi użytkownikami.

Wiele osób pytało nas dlaczego mieć pełną pamięć Jeśli usunie większość dużych plików i aplikacji, nie stanowi to problemu. Czy zdarzyło Ci się, że usunąłeś wiele rzeczy i nadal nie możesz pobrać nowych aplikacji?

Cóż, niedawno doświadczyliśmy tego problemu na naszym własnym terminalu, w którym kończyło się miejsce po usunięciu wielu niepotrzebnych zdjęć, filmów i niektórych filmów, które mieliśmy. Po wykonaniu tej czynności nadal nie mieliśmy dostępnego miejsca do przechowywania.

Eksplorator plików ES może zaryzykować

Jesteśmy użytkownikami ES File Explorer od kilku lat, a ostatnio jego wersji premium, więc nie wierzyliśmy, że problem tkwi w menedżerze plików. Nasze zdziwienie przyszło, gdy w sekcji przechowywania Androida zobaczyliśmy, że znajduje się tam folder który zajmował ponad 13 GB. Będąc w tocuhwiz, nie mogliśmy otworzyć folderu z poziomu ustawień, więc zaczęliśmy badać.

Przyczyną jest kosz! Ona jest winna wszystkiego i oczywiście 13 GB, które mieliśmy w tym folderze. Po pewnym czasie przeglądania dowiedzieliśmy się, że Folder .estrongs w systemie Android odnosi się do kosza, który ES File Explorer włączył kilka wersji temu.

Kiedy przyjdę domyślnie aktywowanywszystkie pliki, które usuwamy z terminala, trafiają do tego folderu, ale system nie rozpoznaje ich jako filmów lub obrazów.

Często korzystamy z terminala do oglądania seriali, dlatego co tydzień usuwamy 3 lub 4 rozdziały, które trafiają do wspomnianego folderu. To zgromadziło A ilość niepotrzebnego miejsca na naszym telefonie komórkowym

Jak w prosty sposób usunąć folder .estrongs?

Z pewnością kiedyś próbowałeś zainstalować aplikację, która Ci się podobała, ale miałeś bardzo mało miejsca na dysku, zacząłeś odinstalowywać aplikacje i nie ma mowy, nadal nie ma miejsca na dysku, wydaje się, że niezależnie od tego, ile razy usuniesz i usuń wolne miejsce w żaden sposób nie rośnie Jak to rozwiązać?

To proste, istnieje folder o nazwie .estrongs, który w zasadzie działa jako coś w rodzaju kosz systemu Windowswówczas dany folder może zawierać wiele plików, zajmując GB za GB

Zwariowany? Tak, ale na szczęście dzięki eksploratorowi plików bardzo łatwo jest go usunąć, wystarczy go wyszukać, wyłączyć opcję kosza i następnie usunąć, tak proste.

Jak więc zobaczysz, jeśli zastanawiasz się, do czego służy folder estrongs na Androidzie, jest to rodzaj kosza. Zalecamy zainstalowanie aplikacji ES File Explorer, która służy do przeglądania wszystkich plików, które mamy w naszym systemie operacyjnym. Jest to prosta w obsłudze aplikacja a przede wszystkim bardzo intuicyjny.

Po otwarciu szukamy w różnych plikach folderu estrongs, odznacz kosz i po prostu go eliminujemy, w ten sposób możemy zaoszczędzić ilość miejsca, którą należy wziąć pod uwagę.

zainstaluj usuń mocne strony Androida

Wiele razy mamy urządzenia z 8 lub 16 GB pamięci ROMco oznacza, że ​​przestrzeń dyskowa wydaje się dużo, ale w rzeczywistości jest to niewiele, ponieważ na system operacyjny zawsze trafia ponad 5 GB.

Ale nie możemy zostawić tak mało miejsca na instalowanie aplikacji, oznacza to, że folder strongs zajmował absolutnie całą przestrzeń, jaką mógł pomieścić.

dołącz do naszego kanału telegram