Skip to content

Co to jest AppleTV Plus? Co obejmuje abonament i jaka jest cena?

14 de kwiecień de 2021

W dzisiejszym artykule porozmawiamy o tym, czym jest Apple TV Plus? i co obejmuje abonament i ile kosztuje? Zanim porozmawiamy o tych kwestiach, musimy mieć kontekstualizację. Apple TV Plus to platformę treści za pośrednictwem przesyłania strumieniowego w sposób płatnybędąc konkurencją dla innych platform, takich jak HBO czy Netflix. Ta platforma oferuje nam ekskluzywne seriale i filmy na platformie.

Został uruchomiony 1 listopada 2019 roku przez międzynarodową firmę Apple. Obecnie widać rozprzestrzenianie się platform streamingowych, każdy z nich ma ekskluzywne premiery, co sprawia, że ​​trzeba mieć w ręku wszystko, co w naszej mocy, ciesząc się bogatym katalogiem z tym wszystkim.

Jedną z tych platform jest oczywiście Apple TV Plus, więc dzisiaj porozmawiamy o tej platformie, widząc cenę, jaką ma Apple TV Plus i co nam oferuje. Wspomnimy i wyjaśnimy każdy z tych punktów.

Jaka jest cena Apple TV Plus?

Ta platforma przesyłania strumieniowego oferuje nam co miesiąc jedną metodę płatności. Mamy jednak inne metody, aby nawet uzyskać Apple TV Plus za darmo przez rok. Następnie zobaczymy metody, które oferuje nam Apple TV Plus.

  1. Przede wszystkim mamy najbardziej podstawowa metoda płatności dokonywana raz w miesiącu. Koszt tej subskrypcji to 4,99 USD. Należy zaznaczyć, że na początek mamy 7-dniowy darmowy okres próbny, dzięki czemu możemy potwierdzić naszą decyzję o subskrybowaniu Apple TV Plus.
  2. Jeśli jesteśmy nowymi użytkownikami urządzeń Apple i niedawno dokonaliśmy zakupu komputera, mamy darmowy rok Apple TV Plus przy zakupie naszego urządzenia Apple. Może to być laptop, iPhone, tablet itp. Wszystkie te urządzenia Apple dają nam taką możliwość.
  3. Od 30 października 2020 dostępna jest usługa Apple One, gdzie sŁączymy kilka usług Apple w ramach jednej subskrypcji redukcja transferów dla każdej konkretnej platformy. Apple TV Plus jest częścią tych subskrypcji Apple wraz z Apple Music, iCloud itp. Apple One oferuje subskrypcje zaczynające się od 10,95 USD miesięcznie.
  4. Jeśli mieszkasz w Kanadzie lub Stanach Zjednoczonych i studiujesz na poziomie wyższym, za opłatą plan dla studentów Apple Music, masz jeden bezpłatna subskrypcja Apple TV Plus.

Oto niektóre z metod płatności i dostępu, które Apple oferuje nam na swojej platformie przesyłania strumieniowego. Z kontem Apple TV Plus pięć osób może uzyskać dostęp z tego samego konta, oszczędzając pieniądze między tymi pięcioma osobami w rodzinie. Oglądanie treści w dowolnym momencie na telefonie, komputerze lub Smart TV.

Co obejmuje Apple TV PLus?

Odkąd widzieliśmy ceny Apple TV Plus, teraz jest czas, aby zobaczyć, co nam oferuje i możemy wziąć to pod uwagę przy podejmowaniu decyzji. Przede wszystkim ta platforma do przesyłania strumieniowego daje nam możliwość oglądania seriali lub filmów, z którymi chcemy Połączenie z Internetem, dzięki czemu o każdej porze dnia w drodze do szkoły, pracy lub w miejscu bez internetu możemy mieć dostęp do oglądania filmu za pośrednictwem tej platformy z szerokiej gamy urządzeń.

urządzenie Apple TV

Ponieważ platforma Apple TV Plus jest stosunkowo nowa, pracuje nad treścią, aby powiększyć swój katalog, praca z zespołami na wysokim poziomie dla swoich seriali i filmów na platformie, posiadająca materiał dla szerokiego grona odbiorców w filmach dla całej rodziny i nie tylko w wyższej klasyfikacji.

Częstym pytaniem dotyczącym subskrypcji Apple TV Plus jest to, czy kanały Apple TV pojawiają się w katalogu Apple TV Plus, ale są to usługi samodzielne. Jednak, Kupując Apple TV, mamy rok Apple TV Plus. Mamy nadzieję, że ten artykuł był dla Ciebie przydatny, mając nadzieję, że skończyłeś wiedzieć trochę więcej o tym, czym jest ta nowa platforma do przesyłania strumieniowego.