Skip to content

Co się stanie, jeśli nie zapłacę za przedmiot aukcji, który wygram w serwisie eBay? Jak mogę to anulować?

11 de marzec de 2021

Podczas gdy eBay jako kupujący ma wiele korzyści i bezpieczeństwo. Sprzedawcy mają również pewne prawa do swoich zakupów. Ale czasami tego żałujemy i nie anulujemy naszego artykułu na czas. Nauczymy Cię, jak anulować płatność za przedmiot, aby nie naruszyć zasad serwisu eBay.

Jeśli nadal nie masz konta eBay, otwarcie go jest prostym sposobem na zarabianie pieniędzy na zakupach i sprzedaży w Internecie. Każdego dnia dodaje się więcej, aby spróbować tego cudu ogólnoświatowa platforma. Wejście lub uruchomienie w hiszpańskim serwisie eBay i anulowanie płatności w serwisie eBay jest bardzo łatwe, pokażemy Ci krótki przykład.

Na przykład, jeśli cały plik proces zakupudo tego stopnia, że ​​transakcja nie może zostać zwrócona, na etapie płatności, a potem żałujemy płatności i nic nie robimy.

Jak anulować płatność za przedmiot w serwisie eBay

Sprzedawca ma prawo zażądać zapłaty chociaż będzie to zależeć od sprzedawcy. Zwykle sprzedawca komunikuje się z Tobą za pośrednictwem wiadomości e-mail, aby poinformować Cię o oczekującej prośbie. Podczas gdy inni sprzedawcy mają inne zasady i otwierają sprawę w serwisie eBay, czyli nieopłacony przedmiot.

Zwykle masz dwa dni na dokonanie płatności bez ponoszenia kosztów brak tego typu. Pamiętaj, że wszystko, co robisz w serwisie eBay, podlega poważnym zobowiązaniom na tej platformie.

W ten sposób będzie przestrzegać zasad określonych w jego regulaminie, jeśli tego nie poprawisz, a jeśli będziesz się powtarzać, Twoje konto zostanie zamknięte. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, wchodząc na oficjalną stronę eBay za pomocą nazwy użytkownika i hasła, co sześć miesięcy zaleca się zmianę hasła w serwisie eBay. Będziesz miał dwa sposoby rozwiązania tego problemu:

1. Dokonaj płatności natychmiast w momencie wysłania przez eBay wiadomości e-mail z informacją o otwarciu skrzynki niezapłaconego przedmiotu, dzięki czemu automatycznie zamkniesz sprawę i nie będziesz mieć żadnych konsekwencji dla historii zakupów.

dwa. Skontaktuj się ze sprzedawcą i wyjaśnij problem, który miałeś z powodu braku płatności, zwykle sprzedawca zrozumie, czy jest to ważny lub wiarygodny powód do zamknięcia sprawy; Ta opcja zajmie kilka dni.

Sposoby dostarczania przypomnień o płatnościach w serwisie eBay

Gdy przedmiot zostanie sprzedany, pojawi się na ekranie „Gratulacje, sprzedałeś przedmiot”, a także kod kupującego, datę, godzinę sprzedaży, dni bez anulowania i godzinę anulowania.

W miarę upływu czasu możemy zapomnieć, że coś kupiliśmy, wtedy eBay wyśle ​​ci e-mail i w pewien sposób bardzo subtelny przypominają o anulowaniu.

Jeśli osoba nie zapłaciła, możesz ponownie realistą, czyli umieścić produkt na liście sprzedaży, kumpel nie sprawi, że będziesz dodatkowa opłata Ponieważ zakup nie został dokonany, a Ty ponownie wystawiasz swój produkt innemu potencjalnemu kupującemu.

Jak wysłać eBay, aby ograniczyć swoje konto i zawiesić je

Jeśli popełniłeś ten błąd, będziesz musiał kupić nowe konto PayPal za 80 USD i usunąć stare konto PayPal, dedykowane kosztuje 5 dolarów miesięcznie, łącz się, kiedy tylko chcesz, z Mozillą, nigdy nie otwieraj konta eBay. To ograniczenie może chwilę potrwać.

Unikaj ograniczeń sprzedaży, najlepiej sprzedawać powoli, powolny, ale bezpieczny. Na naszych kontach istnieją ograniczenia dotyczące sprzedaży ilościowej i artykułów.

osoba przechodzi do serwisu eBay w celu wystawienia przedmiotu na aukcji

Na przykład, jeśli mamy limit artykułów wynoszący 100 pozycji lub 10 000 dolarów sprzedażyOznacza to, że możesz opublikować 100 artykułów lub sprzedać łącznie 10 000 dolarów miesięcznie, dopóki nie zwiększysz limitów.

Nie polecam sprzedaży 10 000 dolarów, ale jest lepiej opublikować wszystkie 100 artykułów. Na wszelki wypadek lepiej jest sprzedawać tylko 2000 lub 3000, jeśli dużo miesięcznie z maksymalnego limitu iw ten sposób nie ostrzegają systemu eBAY.

Do w następnym miesiącu Jeśli uda nam się zwiększyć o 1000 dolarów więcej, to jest o 4000 dolarów w sprzedaży i tak dalej, każdego miesiąca, będziecie zwiększać 1000 dolarów iw ten sposób nie zaalarmujemy systemu.

dołącz do naszego kanału telegram