Skip to content

Co mam zrobić, jeśli samochód Uber mnie nie odbierze? – Jak zgłosić lub anulować podróż

23 de czerwiec de 2021

Wielu użytkowników, którzy na co dzień korzystają z prywatnego transportu na całym świecie, korzysta z samochodów Ubera. Ta firma wykonuje jedną z głównych prywatnych aplikacji transferowych w kilku krajach na całym świecie. Usługa ta skierowana jest do osób, które nie chcą podróżować taksówkami, ponieważ uważają to za niebezpieczne lub że te transporty są zbyt drogie.

Prawda jest taka, że ​​chociaż usługa transportu Ubera jest zazwyczaj bardzo dobra i stała w większości świata, gdzie firma działa legalnie, nie oznacza to, że jest idealna. Ten schemat biznesowy, mimo że jest innowacyjny i atrakcyjny, nie oznacza, że ​​go nie ma pewne problemy operacyjne muszą się poprawić.

Możesz być cyklicznym użytkownikiem Uber, ale z jakiegoś powodu Twój kierowca Uber nie dociera do miejsca docelowego i już się spóźnia. W tym konkretnym przypadku chcemy pokazać, co możesz zrobić, jeśli zamówiony samochód Uber nie dotrze.

Co zrobić, jeśli zamówiony Uber nie dotrze?

Gdy będziesz gotowy do drogi, wtedy zamawiamy samochód Uber. Przypuszczalnie mamy cel do osiągnięcia i określoną ilość czasu, aby w nim przebywać, w przeciwnym razie będziemy winni, a jeśli jest to coś ważnego lub pracy, moglibyśmy wykuć zły wizerunek, nie zasłużywszy na to.

Prawda jest taka, że ​​system Ubera rzadko zawodzi, ale czasem mijają minuty i samochód nie podjeżdża po nas. To tutaj mamy kilka opcji do rozważenia, aby wyjść z tego problemu zwycięsko, takie jak: anuluj podróż lub skontaktować się z kierowcą, ponieważ może się zgubić po drodze.

Prawda jest taka, że ​​z naszego punktu widzenia, skontaktuj się z kierowcą Jazda samochodem to najlepsza opcja, zwłaszcza jeśli i tak chcesz jeździć z Uberem. Pamiętaj też, że tak jak można to nazwać, możliwe jest również przesłanie im wiadomości z konkretnym szczegółem trasy, który jest dla nich łatwiejszy do znalezienia, biorąc pod uwagę, że może to ułatwić podróż.

Otwarcie zalecamy, aby nie dzwonić do taksówek lub prywatnego transportu niewiadomego pochodzenia lub bez prawdziwych referencji tylko w trybie pilnym, ponieważ może to być dla Ciebie szkodliwe. Mogą to być znacznie droższe transporty, ryzykujesz, że potrwają znacznie dłużej, ponieważ są dalej, lub że są to jednostki zagrażające Twojemu bezpieczeństwu. Prawdę mówiąc, chociaż Uber ma swoje wady, jest to obecnie najbezpieczniejsza opcja dzięki ocenie kierowców i opcji, że użytkownik ma wszystkie możliwe informacje o nim i pojeździe na swoim telefonie komórkowym.

uber anuluj podróż

Jak anulować przejazd Uberem

Racja, na wypadek, gdybyś nie mógł skontaktuj się z kierowcą z innych powodów i wolisz anuluj podróż, zawsze masz do tego swobodę. To tylko kilka prostych kroków, które pomogą Ci:

1. W aplikacji kliknij pasek informacyjny danego kierowcy.
2. Kliknij opcję „Anuluj podróż
3. W wyskakującym okienku potwierdź anulowanie.

Jak zauważyłeś, kroki, które musimy wykonać w takich sytuacjach, są naprawdę proste, więc nie powinieneś czuć się z tego powodu stresem. Ale musisz też pamiętać, że jeśli anulujesz podróż, a potem zechcesz kolejną, możliwe, że ten sam kierowca ponownie ją przyjmie. Dzieje się tak, ponieważ system nie zabierze go tak, jakbyś bezpośrednio odwołał z nim podróż, ale tak, jakby natychmiast był wolny na kolejną podróż.

Jeśli z jakiegoś szczególnego powodu Nie chcesz z nim podróżować, ze względu na jego kwalifikacje w aplikacji lub złe doświadczenia, masz pełne prawo wysłać mu prywatną wiadomość z prośbą o pomoc nie akceptuj tego. W ten sposób inny kierowca z systemu będzie dostępny, który zajmie się Twoją trasą.

Czy udało Ci się rozwiązać krok po kroku problem samochodu Ubera, który nie przyjechał z tym pojazdem? Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, zostaw je w komentarzach, chętnie je przeczytamy!