Skip to content

Co mam zrobić, gdy Facebook zgaśnie i nie będzie ładować postów na moim Androidzie?

16 de sierpień de 2022

Niewątpliwie, jeśli losowo zatrzymamy użytkowników smartfonów, może się okazać, że ogromna liczba z nich ma zainstalowaną aplikację Facebook. I to, żeby nie powiedzieć absolutnie wszystkiego. Ponieważ jest to aplikacja, która odnosi się oczywiście do głównej sieci społecznościowej na świecie. a jeśli chcesz wiedzieć jak naprawić, gdy Facebook jest pusty? Czytaj dalej.

W każdym razie nie możemy nie podkreślić w tym sensie, że jest wielu użytkowników, którzy początkowo mają dobre doświadczenia z tą aplikacją. Ale tak samo z upływem czasu zaczynają widzieć, co jest nie tak czasami.

Dzieje się tak z różnych powodów mogą być wady z działaniem oficjalnej aplikacji Facebook na urządzeniach mobilnych. Prawda jest taka, że ​​w szczególności w tym artykule postaramy się odpowiedzieć na jeden z jego najczęstszych problemów.

Dlaczego Facebook jest pusty?

Cóż, w zasadzie musisz wiedzieć, że gdy aplikacja Facebook zawiesza się, nie ładuje się lub nie działa, problemy, które powoduje objawy te są zwykle zróżnicowaneAle niewielu.

Dlatego postaramy się rozwiązać te problemy tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe. Z tego powodu poniżej zostawimy kilka kroków, które będziesz musiał wykonać. Możesz wykonać te czynności, gdy chcesz się upewnić, że Twoja aplikacja na Facebooku działa poprawnie.

  • Sprawdź, czy masz dowolna aktualizacja Facebooka w toku. Musisz wejść do sklepu Google Play i wpisać w wyszukiwarkę Facebooka. Jeśli jest napisane Aktualizuj, kliknij tam.
  • Jeśli nie ma dostępnej aktualizacji, ale problem nadal występuje, odinstaluj aplikację Facebook i zainstaluj ją ponownie, zawsze ze sklepu Google Play
  • W takim przypadku, jeśli nadal masz problemy, musisz przejść do Ustawień, Aplikacji i wyczyścić dane oraz pamięć podręczną Facebooka. Później restartujesz aplikację lub telefon aby sprawdzić, czy problemy zostały rozwiązane
  • Jeśli Facebook nadal nie działa dla Ciebie, problem może być związane z mocą Twojego urządzeniai że trzeba szukać alternatywnych rozwiązań. Na przykład możesz spróbować odinstalować Facebooka i zainstalować Facebook Lite, który jest lżejszą wersją tej aplikacji sieci społecznościowej.

W każdym razie powinieneś wiedzieć, że korzystając z Facebook Lite uzyskasz dostęp do ogromnej liczby zalet, zwłaszcza jeśli Twoje urządzenie mobilne nie ma dużo pamięci RAM ani pojemności Pamięć wewnętrzna. I chodzi o to, że jest to całkowicie oficjalna wersja sieci społecznościowej, ale zmniejszona.

Jeśli masz pytania dotyczące krok po kroku, które Ci zostawiliśmy, oprócz aplikacji Facebook Lite, jak zawsze Ci mówimy, musisz zostawić nam komentarz więc możemy Ci pomóc. A jeśli nadal masz co do tego wątpliwości, mamy porównania, które pomogą Ci dowiedzieć się, który Facebook jest lepszy.

Aplikacja na Facebooku pozostaje pusta

Dlaczego Facebook mnie nie ładuje?

Teraz, jeśli Twoim problemem nie jest to, że Facebook pozostaje pusty, ale że publikacje się nie ładują, między innymi. Tutaj podajemy inne wskazówki, które mogą Ci pomóc w zależności od Twojej sytuacji

  • Pierwszą rzeczą, którą musimy Ci powiedzieć, jest to, że jeśli nie chcesz zajmować się błędami aplikacji, po prostu odinstaluj aplikację facebook i używaj go przez przeglądarkę. Ma swoje wady, ale jest uważany za wykonalną opcję.
  • Jeśli Facebook nie ładuje się w żadnym momencie, zawsze sprawdzaj połączenie internetowe. W przypadku takich problemów zawsze jest to jeden z pierwsze rzeczy do sprawdzenia.
  • Jeśli masz problemy ze swoim profilem i nie można go załadować. Wystarczy wejść przez komputer, poszukać znaku zapytania i wybierasz zgłoś problemy. Jest to opcja, która może pomóc w wielu innych problemach związanych z Facebookiem, ponieważ wystarczy poszukać obsługi klienta, którą ma Facebook.
  • TAk masz inne problemy, nie ładują się inne profile, nie ładują się wiadomości lub artykuły. Powinieneś prawdopodobnie sprawdzić tylko dwa pierwsze kroki podane tutaj.

Facebook jest jedną z najczęściej używanych sieci społecznościowych, dlatego te błędy mogą być spowodowane jego ciągłymi aktualizacjami.

dołącz do naszego kanału telegram