Skip to content

Co jest usuwane przez twardy reset telefonu komórkowego?

19 de wrzesień de 2022

Kiedy mamy problem z oprogramowaniem, cokolwiek to jest. Sformatowanie telefonu lub przywrócenie ustawień fabrycznych to najlepsza alternatywa, aby go rozwiązać. W większości przypadków może wszystko naprawić. Wyeliminowano w procesie wszelkie problemy związane z oprogramowaniem, jak wspomniano powyżej. W tym wirusy, programy instalacyjne itp.

Przed przywróceniem ustawień fabrycznych musimy pamiętać, że wiele rzeczy zostanie usuniętych, więc zobaczmy dalej.Co jest usuwane po sformatowaniu telefonu?

To jest usuwane po twardym resecie

czy mówisz format, przywracanie ustawień fabrycznych, przywracanie ustawień fabrycznych lub twardy reset. To samo, gdy to zrobisz, niektóre rzeczy na urządzeniu zostaną usunięte i nie można ich odzyskać, chyba że wykonasz kopię zapasową.

robićco jest wymazane?? Od kontaktów, poprzez zdjęcia i filmy, aplikacje, zapisane notatki itp.. Krótko mówiąc, wszystko, co nie było w fabrycznym telefonie komórkowym, jest eliminowane.

Po wykonaniu twardego resetu wszystko jest usuwane i pozostaje tak, jakbyś właśnie je kupił, tak jakbyś używał telefonu po raz pierwszy. Najlepszą rzeczą do zrobienia przed przywróceniem ustawień fabrycznych jest wykonanie kopii zapasowej naszych plików.

W przypadku zdjęć możesz je przenieść na kartę microSD. Nawet jeśli masz włączoną synchronizację, zdjęcia można zapisywać na Dysku Google i nie trzeba tworzyć kolejnej kopii zapasowej. Ponieważ po ponownym uruchomieniu telefonu będziesz mieć wszystkie zdjęcia konta Google, którego użyłeś do skonfigurowania wszystkiego.

Czy po sformatowaniu telefonu rozmowy WhatsApp są usuwane?

Kolejne pytanie, które wiele osób wie, jak zadać, a które jest dużym pytaniem, dotyczy rozmów w aplikacjach takich jak WhatsApp, Instagram czy Facebook. Musimy pamiętać, że te rozmowy nie są w rzeczywistości zapisywane na naszym telefonie komórkowym.

Te czaty są zapisywane na serwerach odpowiednich aplikacji, na serwerach tych firm. Oznacza to, że podczas wykonywania twardego resetu na Androidzie. Następnie instalujemy aplikacje i wszystkie rozmowy będziemy prowadzić tak, jakby nic się nie stało, bo nie są hostowane na naszym telefonie.

Jak zawsze, podczas przywracania ustawień fabrycznych zaleca się, aby telefon był w pełni naładowany, aby uniknąć problemów z zasilaniem w trakcie procesu. Ponieważ gdybyś je miał, powinieneś ponownie zainstalować oprogramowanie układowe i jest to nieco bardziej skomplikowane niż wykonanie twardego resetu.

Wykonanie kopii zapasowej naszych plików również nie jest skomplikowane. Możesz to zrobić w usługach takich jak Dysk Google, jak wspomniałem powyżej, lub także w zaufanym Dropbox.

dołącz do naszego kanału telegram