Skip to content

Clash of Clans codziennie bije rekordy aktywnych użytkowników Androida Nie przegap swoich danych!

24 de październik de 2021

Jeśli nie jesteś nieuleczalnym fanem Starcie klanów, Wiemy, że przynajmniej raz słyszałeś o tej grze wideo, która stopniowo stała się jedną z głównych na rynku.

Ale nie chodzi tylko o to, że Clash of Clans to spektakularna opcja, jeśli o tym myślimy gry platformowe czy wież obronnych, ale trzeba też powiedzieć, że w jakimkolwiek segmencie przekroczyła ona typoszereg.

Clash of Clans i nowy rekord użytkownika

W każdym razie Clash of Clans trafiło na pierwsze strony gazet kilka tygodni temu, ponieważ wielu jego użytkowników uważało, że najnowsze aktualizacje gry nie przyniosły korzyści długoletnim graczom, ale nowi. W tym momencie zaczęto nawet myśleć o możliwości, że… Starcie klanów Stopniowo zacznie tracić fanów, co nie wydarzyło się w żaden sposób.

Konkretne jest to, że niespodzianka pojawiła się, gdy twórcy Supercell, studium odpowiedzialnego za Clash of Clans, ogłosili w ostatnich godzinach, że jego główna gra w ostatnich miesiącach osiągnęła nowy rekord. Rzecz w tym Clash of Clans wraz z innymi tytułami tak słynne jak Clash Royale, o którym będziemy mówić później, Hay Day i Boom Beach, przekroczyły 100 milionów użytkowników dziennie.

Musimy nawet powiedzieć, że jest to wiadomość, która zaskoczyła nawet tych, którzy są częścią studia deweloperskiego, którzy w podziękowaniu opublikowali wideo, które możemy zobaczyć na końcu artykułu. Wydarzenie miało miejsce w szczególności 6 marca, co oczywiście miało związek z tym, że była niedziela i ludzie mieli więcej czasu na rozrywkę mobilną.

Nawet statystyki Supercell wskazują, że jeśli umieścimy statystyki użytkowania Starcie klanów i inne gry, które następują w kontekście, przekonamy się, że w tę niedzielę więcej osób grało w swoje tytuły niż liczba Amerykanów, którzy pili kawę, co oczywiście dużo mówi. Dzięki przyjaznym grom Clash of Clans widzimy, że nasza taktyka nie jest tak skuteczna, jak myśleliśmy.aktywni gracze z Androidem

Ponadto ich liczby mówią im, że ich gry są rozgrywane w każdym kraju na świecie, z jedynymi wyjątek tuvalu.

Z kolei w filmiku związanym z sukcesem Clash of Clans możemy znaleźć ogromną ilość informacji o studiu deweloperskim, na przykład dane, które wskazywałyby, że jego inżynierowie pominęli inne projekty, aby skupić się na tej czwórce, która oczywiście jest spośród ulubione użytkowników z całego świata, więc gra poszła im bardzo dobrze.

Z drugiej strony prawdopodobnie chcieliśmy, aby ludzie z Supercell dodali trochę informacji o tym, która z ich gier jest najbardziej popularna ze wszystkich, chociaż prawda jest taka, że ​​nie mamy wątpliwości, że jest to Clash of Clans. Ponadto nie wydaje się drobnym szczegółem ani fakt, że wszystkie te gry są darmowe, to znaczy, że możemy dokonywać transakcji kupowania w nich treści, chociaż zasadniczo nie musimy płacić za ich pobieranie. W rzeczywistości nie ma żadnych wiadomości o możliwych nowych elementach i tak dalej.

Z drugiej strony, jeśli cofniemy się trochę, możemy znaleźć informacje, które już podały, jakie były zarobki generowane przez Clash of Clans, najsłynniejszą grę, jaką ma dzisiaj Superkomórka. Raport z tamtego roku wyjaśniał, że Clash of Clans generowało codziennie ponad 650 000 milionów dolarów z wewnętrznej zawartości gry, która była widoczna wśród użytkowników.

Poza tym, jeśli nigdy nie grałeś w Clash of Clans, musisz wiedzieć, że jest to jeden z najbardziej znanych tytułów strategicznych, w ramach którego musimy rozwijać własną wioskę lub wioskę, z tymi, którzy są częścią armii , aby zaatakować rywali, a co za tym idzie bronić się przed ich własnymi atakami. Od 2012 Clash of Clans jest dostępne dla obu Android jak na iOS, chociaż jego sukces eksplodował bardziej tutaj z czasem. W tym artykule znajdziesz najlepsze wskazówki dotyczące Clash of Clans. Ale jeśli naprawdę jesteś fanem, to starcie lub klany, musisz mieć więcej niż jedno konto, aby cieszyć się dwa razy więcej.