Skip to content

Błąd rozwiązania: „Niestety serwis Netflix przestał działać”. Dlaczego się zatrzymuje i co mogę zrobić?

19 de Maj de 2021

Obecnie wszyscy znamy lub jesteśmy użytkownikami NETFLIX, aplikacja na urządzenia mobilne, komputery i telewizory, która zawiera dużą liczbę filmów i seriali, które możemy obejrzeć online, a nawet pobrać. Ta aplikacja pozycjonuje się jako jedna z tych o największym potencjale na rynku.

Ale czasami, jak każda inna aplikacja, jest możliwe, że wyświetlają nam pewne błędy na ekranie, gdy cieszymy się z treści, które nam oferuje i że może nawet przyprawić nas o ból głowy ponieważ nie wiemy, jak sprawić, by ta reklama zniknęła na stałe i nadal spokojnie oglądamy materiał.

Ostatnio bardzo często zdarza się, że błąd, który mówi, pojawia się wielokrotnie na ekranie z poziomu otwartej aplikacji „niestety serwis Netflix przestał działać”, i ciągle się wyskakuje iw większości przypadków nie wiemy, jak go rozwiązać. Ale nie martw się, tutaj podamy Ci kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł nadal cieszyć się treściami, które ma dla Ciebie Netflix

Dlaczego pojawia się błąd?

Ten błąd jest generowany przez własny system aplikacji, ale mogą wystąpić pewne szczególne przypadki, a Twój może tam być:

  • Nie masz najnowszej zaktualizowanej wersji serwisu Netflix
  • Jest pełen informacji
  • Historia pamięci podręcznej aplikacji została zatrzymana

Co mam zrobić, gdy na ekranie pojawia się błąd?

Gdy zaczniesz czytać tę reklamę, zwróć uwagę, ponieważ w przeciwnym razie aplikacja będzie zawsze wyświetlana pomijając wyświetlany komunikat o wspomnianym błędzie. Dlatego musisz jak najszybciej zamknąć aplikację, aby usunąć usterkę i uniknąć dalszych niedogodności i przerw w jej używaniu.

Jak mogę rozwiązać błąd?

Aby rozwiązać odpowiedni błąd, jest bardzo możliwe, że nie wiesz dokładnie, jakie było źródło, które go spowodowało, więc Musisz wypróbować każdą z metod, które Ci opiszemy abyś mógł zobaczyć, co mogło być przyczyną i wykluczyć inne opcje

Zaktualizuj Netflix

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest zaktualizuj aplikację z obsługiwanego sklepu z systemem operacyjnym urządzenia, którego używasz (pamiętaj, że Netflix jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS). W tym celu wchodzisz tylko do sklepu, a ta sama aplikacja powie Ci, czy konieczne jest przeprowadzenie aktualizacji, czy nie. Jeśli problem nie ustąpi, pomimo pobrania nowej wersji, masz jeszcze trzy szanse na jego rozwiązanie.

Wyczyść pamięć podręczną

Aby zastosować tę opcję, musisz przejść do ustawień lub ustawień urządzenia, tam patrzysz, gdzie jest napisane aplikacje i naciśnij. Po wejściu do środka musisz poszukać aplikacji Netflix i wejść; później zobaczysz, że pojawiają się dwie opcje, kliknij tam, gdzie jest napisane, wyczyść lub usuń pamięć podręcznąwyjdź stamtąd i sprawdź, czy zadziałało.

Usuń dane aplikacji

Wejdź ponownie do ustawień lub ustawień telefonu komórkowego lub komputera, poszukaj aplikacji i kliknij je. Następnie zlokalizuj Netflix, wybierz go i wprowadź szczegóły aplikacji; w tym momencie zobaczysz dwie opcje, pierwsza to wyczyszczenie pamięci podręcznej, ale druga mówi usunąć dane z aplikacji, kliknij tutaj, a następnie zaakceptuj.

Bardzo ważne, gdy korzystasz z tego trybu pamiętaj, że wszystkie Twoje dane (zapisy, historia, wyszukiwania, rachunki itp.) wszystkie z nich zostaną trwale usunięteOznacza to, że aplikacja pozostanie jako nowo zainstalowana i musisz zalogować się ponownie i tak dalej, dodając, że to, co widziałeś w momencie wystąpienia problemu, nie zostanie zapisane.

zaloguj się na konto Netflix na Androida

Odinstaluj i ponownie zainstaluj Netflix

Wreszcie, jeśli żaden z trzech opisanych powyżej sposobów nie działa dla Ciebie lub nie rozwiązuje błędu, który utrzymuje Netflix, konieczne jest więc, aby wykonał tę ostatnią sztuczkę dać odpowiednie rozwiązanie. Następnie musisz przejść do sklepu z aplikacjami kompatybilnego z posiadanym urządzeniem (Sklep Play lub App Store).

Po wejściu do sklepu wyszukujesz Netflix, wybierz go i naciśnij przycisk odinstalowania. Poczekaj, ile czasu to wymaga, a następnie będzie ponownie dostępne do pobrania, naciśnij tę opcję i w końcu będziesz mieć dostęp do serwisu Netflix.