Skip to content

Błąd Google Family Link nie działa – coś poszło nie tak [ SOLUCIÓN ]

19 de styczeń de 2022

Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze, dlatego być może jako rodzice martwisz się tym, co Twoje dzieci widzą z urządzeń mobilnych. stąd jest niezbędne do korzystania z aplikacji do kontroli rodzicielskiejJestem doskonałą opcją Google Family Link. Dobra alternatywa do nadzorowania działań swoich dzieci, zwłaszcza jeśli lubią być podłączone do sieci. W tym artykule mówimy o tej aplikacji i o tym, jak połączyć swoje konto z innymi platformami.

Jakie jest źródło błędu „Nie możesz monitorować tego konta”?

Jak wszyscy wiemy, sieć jest świetną biblioteką, ale nie ma w niej bibliotekarza, który pomoże Ci wybrać treści, które będziesz konsumować, a raczej to każdy użytkownik musi wybrać temat lub treść, którą zobaczy.

W tym sensie niedoświadczone dzieci mogą wpaść na strony nieodpowiednie dla ich wieku. A jak dobrze jest mieć urządzenia umożliwiające monitorowanie stron które Twoje dzieci odwiedzają w sieci, a tym samym chronią je przed nieodpowiednimi treściami, które mogą im zaszkodzić.

To właśnie robi Family Link, więc powinieneś wiedzieć, co to jest i jak działa Family Link. Jest to aplikacja do kontroli rodzicielskiej zaprojektowana przez Google, która pozwala kontrolować strony internetowe, do których mają dostęp Twoje dzieci. Ale to urządzenie, jak każde inne, może wykazywać pewne błędy w swoich funkcjach.

Błąd, który często przedstawia Google Family Link, to: nie możesz monitorować tego konta, przyczyną tego błędu jest to, że aplikacja nie jest aktualizowana na urządzeniach, które zainstalowałeś w swoim, jak również w swoich dzieciach. Ponadto może to być również spowodowane problemami z połączeniem urządzenia.

Co musisz zrobić, aby połączyć swoje konto Family Link z innymi platformami?

Musisz pamiętać, że aplikacja Family Link działa za pośrednictwem konta Google, co oznacza, że ​​jeśli jesteś ojcem lub matką, musisz połączyć swoje konto Google lub Gmail z kontem swojego dziecka. Teraz, aby przeprowadzić proces łączenia, musisz wykonać kilka bardzo prostych kroków.

Zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu mobilnym i telefonie komórkowym dziecka. na twoim urządzeniu musisz skonfigurować swoje konto e-mail i dodaj konto Gmail swojego dziecka. W przypadku, gdy dziecko nie ma konta Gmail, kliknij nie i przejdź do jego utworzenia. To połączy urządzenie Twojego dziecka.

połącz urządzenia z linkiem rodzinnym

Następnie przechodzisz do telefonu komórkowego dziecka i dodajesz swoje konto, wpisując hasło i postępując zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie. Po zakończeniu dotknij Dalej, a urządzenia zostaną sparowane.

W następnym oknie zobaczysz opcje konfiguracji urządzenia Twojego dziecka pod kątem czasu użytkowania oraz aplikacje, do których masz dostęp i wskaż lokalizację swojego dziecka. Zgodnie z każdym wymaganiem i Twoimi potrzebami, przejdź do konfiguracji i to wszystko. Możesz też łatwo dodać Family Link do szkolnego konta swojego dziecka.

Jak wyłączyć system Google Family Link na urządzeniach dzieci?

W sieci jest mnóstwo wszelkiego rodzaju treści, które po wstawieniu słowa w wyszukiwarkę otrzymasz strumień wyników, z którego możesz wybierać.

Ale najmniejsi z domu, nie dyskryminują pod względem treści, ze względu na brak doświadczenia mogą znajdź treści, które nie są odpowiednie dla nich, a Google Family Link to doskonała opcja ochrony dzieci przed aplikacjami i treściami nieodpowiednimi dla ich wieku. Nawet jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z aplikacji Family Link, dobrym pomysłem jest wyłączenie systemu.

Sposób, w jaki możesz wyłączyć lub wyłączyć Google Family Link na urządzeniach Twojego dziecka, jest bardzo prosty, wchodzisz do aplikacji z urządzenia mobilnego. Kliknij konto dziecka i wybierz urządzenie dziecka.

Następnie naciśnij Ustawienia, a następnie zresetuj urządzenie i kliknij Wyczyść dane. W ten sposób wyłączysz system Google Family Link na telefonie komórkowym dziecka. Możesz również wykonać tę czynność w sekcji Rodzina Google, klikając imię dziecka i wybierając opcję Usuń.

wyłączyć nadzór rodzinnych linków

Na rynku pojawiło się wiele urządzeń, które są bardzo pomocne, takie jak Family Link, ale chociaż jest to dobre narzędzie do monitorowania i ochrony dla nieletnich w domu w zakresie nieodpowiednich informacji i treści, może się zdarzyć, że podczas korzystania z niego stwarzasz pewne niedogodności i że nie działa dobrze. Dlatego dobrze jest poszukać specjalistycznej pomocy, takiej jak serwis techniczny Google Family Link.

Możesz również skontaktować się z tym działem pomocy telefonicznie lub mailowo. Wchodząc na stronę pomocy technicznej, musisz szczegółowo opisać problem i wypełnić pojawiające się pola. Odczekaj trochę czasu, aby otrzymać odpowiedź na Twoje wymagania. Z pewnością dadzą Ci rozwiązanie problemu.

skontaktuj się z centrum pomocy technicznej

Jakie są inne alternatywy dla Google Family Link w zakresie kontroli rodzicielskiej?

Family Link to bardzo dobra aplikacja do zarządzania kontrolą rodzicielską, ale nie jest jedyną w tej dziedzinie. Istnieje wiele innych aplikacji, które są bardzo dobrymi narzędziami i stanowią alternatywę dla Google Family Link do kontroli rodzicielskiej. Wśród nich są:

  • qustodio: Pozwala Ci mieć większą kontrolę nad tym, co Twoje dziecko robi na swoim telefonie komórkowym i możesz dostosować różne aspekty aplikacji.
  • Rodzina Nortonów: Ta aplikacja pozwala blokować szkodliwe aplikacje, co jest interesujące.
  • mSpy: pozwala ocenić, w jaki sposób Twoje dzieci korzystają z telefonu komórkowego i kontrolować to, co widzą.
  • Kaspersky Safe Kids: oferuje opcję kontroli rodzicielskiej nad nieletnimi w domu i ogranicza dostęp do nieodpowiednich aplikacji i treści.

dołącz do naszego kanału telegram