Skip to content

Alternatywne aplikacje dla Ubera — tanie i bezpieczne taksówki

26 de czerwiec de 2021

Uber jest jedną z najważniejszych prywatnych firm zajmujących się transportem na świecie, znajduje się w wielu krajach na każdym z kontynentów, dzięki czemu szybko i skutecznie osiąga globalizację, oferując i dostarczanie odpowiednim użytkownikom wszelkiego rodzaju narzędzi, usługi, opcje i pomoc, gdy potrzebujesz jakiejś przejażdżki.

Bez wątpienia ta firma osiągnął ogromny sukces w ostatnich latach stanowiąc niezbędną pomoc dla wszystkich tych, którzy potrzebują szybkiego, bezpiecznego i taniego środka transportu o każdej porze dnia.

Korzyści, jakie dają nam Uber i ogólnie prywatne firmy transportowe, są zatem większe w porównaniu z miejskimi taksówkami, dlatego te firmy stały się popularne.

Uber jest obecny w wielu miastach na całym świecieDlatego jedyne, czego będziemy potrzebować, aby cieszyć się usługami tej firmy, to urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS, na którym można pobrać oficjalną aplikację tego środka transportu, a stamtąd będziesz mieć wszystkie opcje i narzędzia do rezerwacji i zamawiania wycieczek.

Chociaż w taki sam sposób jak Uber istnieją różne firmy zajmujące się tą dziedziną która może zaprezentować te same lub nawet lepsze usługi i opcje niż ta uznana prywatna firma. Jeśli chcesz podróżować z inną firmą transportową, która może być łatwiejsza w obsłudze lub po prostu tańsza, ten artykuł Ci pomoże.

Następnie damy krótki przegląd najlepszych alternatyw w firmach lub firmach transportowych takich jak Uber i które mogą nam zaoferować. Nie zwlekaj, zostań z nami i poznaj wszystkie szczegóły, informacje i dane związane z tymi firmami, a także aplikacje, które nam oferują, aby móc cieszyć się wszystkimi ich usługami i opcjami.

Najlepsze aplikacje do obsługi kierowców podobne do Uber

Jak powiedzieliśmy wcześniej, oprócz Ubera istnieje wiele prywatnych firm skoncentrowanych na zapewnianiu wszystkich rodzajów transportu swoim użytkownikom. Niektóre z nich stają się tak gigantyczne jak Uber pod względem usług i rozpoznawalności, choć z drugiej strony są też znacznie mniejsze firmy ale nie mniej interesujące.

Mając to jasne, opowiemy Ci o niektórych opcjach, które musisz wybrać w czasie potrzebujesz dowolnego rodzaju transportu lub przejazd, aby w ten sposób mieć różne alternatywy do wyboru, jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz już korzystać z usług Ubera.

Czy ja

To bez wątpienia jedna z najsilniejszych propozycji w przypadku firm transportowych. DiDi to kolejna dobra alternatywa, jeśli nie chcesz korzystać z Ubera. Jest to firma transportowa pochodząca z Chin. Udało mu się rozszerzyć na różne kraje na całym świecie, a także ma szerokie portfolio usług i narzędzi, których Uberowi nie ma czego pozazdrościć.

DiDi przedstawia obszerną listę krajów, w których jest obecna, wśród których możemy wymienić Meksyk, Kolumbię, Hiszpanię, Argentynę, Brazylię, Chile, Australię, Peru, Kostarykę oraz inne narody i miasta, w których możemy zdobądź tę niesamowitą firmę transportową.

Ponadto dziś miliony i miliony to kierowcy, którzy… używaj tej aplikacji z 4 milionami uruchomień dziennie, każdego dnia ekspansja, którą ta firma uzyskała, jest większa w porównaniu z innymi, które oferują również prywatne usługi transportowe.

Podobnie, wśród swoich głównych zalet, DiDi ma Bezdotykowe dostawy żywności DiDi; a także jeśli chodzi o podróżowanie, masz środki czyszczące. Podobnie, kolejną jego zaletą jest to, że ma również wsparcie finansowe w różnych miejscach, takich jak lokale czy restauracje.

firma didi

Kabina

Jest to prywatna platforma skoncentrowana na dostarczaniu wszystkie rodzaje transportu do jego użytkowników, działa za pośrednictwem aplikacji i jest obecny w ponad 10 krajach. Pod pewnymi względami Cabify jest znacznie mniejszy niż Uber i DiDi, ale jego opcje, narzędzia i usługi są wysokiej jakości, o czym świadczą wszystkie osoby, którym udało się skorzystać z tej aplikacji.

Stają się również bardzo odpowiedzialni za bezpieczeństwo użytkownika, Częścią ich usług jest zagwarantowanie bezpieczeństwa za pomocą środków higienicznych. Oferują również lokalne wycieczki, aby uzyskać więcej informacji dla twoich krewnych o tym, gdzie jesteś, a także mają rozbudowaną obsługę klienta.

Cała ta platforma jest przesuwana za pomocą postępu technologicznego w celu połączenia użytkowników i firm, które mają potrzebę transportu, wystarczy mieć zakres tej aplikacji na swoich telefonach, aby skontaktować się z firmą Cabify w celu uzyskania jej usług.

w kierowcy

Podobnie jak poprzednie firmy oferuje to również usługę transportu międzynarodowegoTa aplikacja ma również wielu użytkowników, około 80 milionów użytkowników i jest obecnie w 33 krajach.

Aby uzyskać dostęp do ich usług, musisz wypełnić informacje o podróży i budżecie do zapłaty oraz jeśli masz osobiste wymagania, jeśli masz dziecko i chcesz, aby umożliwić zmianę fotelika dziecięcego lub trasy. Nawet jeśli jesteś klientem w swojej aplikacji inDriver Pokaże Ci pewne informacje, takie jak samochód, który odbędzie podróż, dane kierowcy określony czas podróży. Wszystko po to, aby zagwarantować użytkownikom większe bezpieczeństwo.

osoba korzystająca z indriver

Ciekawostką i inną rzeczą w tej aplikacji jest to, że negocjacje są prowadzone między klientem a kierowcą w czasie rzeczywistym, koszty i warunki są podnoszone między nimi, a następnie uzyskuje się usługę.

Yaxi

Dziś jest wiele sposobów przemieszczania się, ale dla większego bezpieczeństwa użytkownicy wolą wybrać te prywatne firmy transportowe, takie jak Yaxi. Ta aplikacja jest dostępna na telefonach z systemem Android i iOS.

Ma atrakcyjny estetycznie design co daje możliwość zarejestrowania się, a następnie wydania zezwoleń, aby móc zlokalizować Cię na mapie w przypadku, gdy nadejdzie moment, w którym potrzebujesz taksówki. Ponadto, gdy składasz prośbę, prosi Cię również o podanie adresu, do którego się udajesz.

Podobnie musisz wypełnić pewne wymagania, takie jak numer telefonu, adres e-mail, aby móc wysłać Ci kod i zweryfikować informacje. Następnie możesz przystąpić do dodania metody płatności, a pod koniec całego procesu otrzymasz usługę taksówkową za pośrednictwem Yaxi.

Bić

To, co robi aplikacja Beat, to ułatwianie ludziom, którzy muszą się w jakiś sposób przenieść, aby zrobić to w mieście, w którym się znajdują. To znaczy w ten sposób ułatwić użytkownikom poprzez połączenie to, czego potrzebują. W przeciwieństwie do innych aplikacji, ta oferuje swoje usługi po niższych kosztach.

W ten sam sposób jego funkcjonalność jest łatwa, tylko kierowcy zrzeszeni otrzymują zapytanie wysłane przez pasażerów, których chcą z usługi. Należy zauważyć, że we wniosku, który wysyłają, zawiera on już istotne informacje, tj. imię i nazwisko, lokalizację, adres podróży. Wprowadź więcej danych dla większej niezawodności.

EasyTaxi

Jest to prywatna firma transportowa z oficjalną siedzibą w Brazylii. EasyTaxi jest obecny w prawie całej Ameryce Południowej i część Ameryki Łacińskiej. Z aplikacji tej platformy będziesz mieć możliwość szybkiego i bezpiecznego transportu.

Pomimo tego, że jest mniejszą firmą niż wymienione powyżej, ma dobre uznanie i sława przez użytkowników dzięki doskonałej jakości usług.