Skip to content

Aktywuj powiadomienia WhatsApp na moim smartwatchu T500 — samouczek krok po kroku

13 de lipiec de 2021

Urządzenia Smartwatch T500 są jednymi z najbardziej preferowanych inteligentnych zegarków przez dużą liczbę użytkowników, ze względu na ich koszty ekonomiczne, a także za różnorodność funkcji aby móc wykonywać na co dzień.

Wśród jego głównych funkcji są funkcje sportowe, podobne do każdej aplikacji do ćwiczeń znalezionej na telefony komórkowe, której można używać czas i mierzyć wydajność użytkownika podczas procesu, w którym ćwiczą, pomiar tętna, działanie pulsoksymetru. I jedna z najwybitniejszych, opcja otrzymywać powiadomienia o wiadomościach i aplikacjach and, jak WhatsApp, z którego możesz korzystać na swoim smartwatchu.

Mimo że ta ostatnia jest jedną z funkcji, dzięki której ludzie decydują się na zakup urządzenia Smartwatch T500, wielu użytkowników nie wie, jak aktywować powiadomienia WhatsApp, aby w momencie otrzymania wiadomości z aplikacji na urządzeniu mobilnym, można ją wyświetlić a nawet odpowiedzieć na nie ze smartwatcha T500. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie martw się, ponieważ pokażemy Ci poniżej jak aktywować powiadomienia WhatsApp na inteligentnym zegarku.

Jak przeglądać wiadomości WhatsApp na smartwatchu lub smartwatchu?

Aby aktywować powiadomienia WhatsApp na urządzeniu Smartwatch T500, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobierz domyślną aplikację inteligentnego zegarka w telefonie komórkowym. Aby to zrobić, musisz uzyskać dostęp do kodu QR z zegarka i zeskanować go na swoim urządzeniu mobilnym, aby uzyskać link do pobrania aplikacji z oficjalnego Sklepu Google Play.

Po pobraniu będziesz musiał połączyć zegarek z telefonem za pomocą aplikacji. Po wykonaniu tej czynności będziesz mógł uzyskać dostęp do opcji powiadomień aplikacji i będziesz mógł włączyć wybrane aplikacje, aby móc je odbierać na smartwatchu T500, włącz aplikację WhatsApp i zaczniesz przeglądać wiadomości, które otrzymujesz na swoim smartwatchu.

Dowiedz się, jak zsynchronizować swoje urządzenie ze smartwatchem, aby korzystać z WhatsApp

Aby zsynchronizować zegarek T500 Smartwatch Clock z telefonem, musisz pobrać aplikację swojego zegarka Smartwatch na telefon, a także musisz aktywuj Bluetooth, aby rozpoznać urządzenie;. Gdy spełnisz te wymagania, w aplikacji uzyskasz dostęp do opcji dodania urządzenia, do którego będziesz musiał dodać Smartwatch T500.

Aby to zrobić, naciśnij przycisk wyszukiwania i poczekaj, aż pojawi się nazwa urządzenia Smartwatch T500, gdy pojawi się na ekranie, naciśnij ją i poczekaj chwilę, aby mogli się połączyć. Ponieważ oba urządzenia są połączone, możesz dostosować żądane opcje.

iPhone połączony z inteligentnym zegarkiem

Dlaczego powiadomienia WhatsApp mogą nie być widoczne?

Czasami powiadomienia aplikacji, zwłaszcza WhatsApp, mają pewne wady, ponieważ z jakiegoś powodu powiadomienia nie pojawiają się w Smarwatch, aby to naprawić, trzeba będzie znaleźć powód, zaznaczając określone opcje. Następnie pokażemy, jak rozwiązać te problemy za pomocą powiadomień WhatsApp

Sprawdź uprawnienia w „Aplikacjach”

Jednym z najczęstszych problemów, dla których występują problemy z powiadomieniami aplikacji, jest to, że aplikacja Smartwatch T500 zainstalowana w telefonie, nie posiada niezbędnych uprawnień aby mógł działać poprawnie.

Aby móc aktywować te uprawnienia, będziesz musiał uzyskać dostęp do sekcji ustawień systemowych na urządzeniu mobilnym, a następnie w części aplikacji, gdy uzyskasz dostęp do listy aplikacji systemowych, naciśnij w aplikacji smartwatchi wybierz opcję uprawnień. Gdzie będziesz musiał włączyć wszystkie uprawnienia wymagane przez aplikację, takie jak dostęp do powiadomień i pozwolenie na działanie w tle.

Sprawdź, czy masz połączenie z telefonem komórkowym

Możesz również sprawdzić, czy Twoje urządzenie Smartwatch T500 jest połączone z telefonem komórkowym, w tym celu sprawdź opcję bluetooth na podłączonych urządzeniach, lub możesz to nawet zweryfikować za pomocą aplikacji zegara, wprowadzając ją i naciskając opcję podłączonych urządzeń .

Inteligentny zegarek

Co powinienem zrobić, jeśli mój Smartwatch T500 nie wyświetla powiadomień?

Jeśli Twój Smartwatch T500 nadal ma problemy i nadal nie wyświetla powiadomień aplikacji, możesz wypróbować jedną z tych opcji, które pokażemy poniżej:

Uruchom ponownie urządzenia

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest próba ponownego uruchomienia obu urządzeń, w przypadku wystąpienia błędu w parowaniu Bluetooth, po ponownym włączeniu sparuje je ponownie, upewniając się, że oba łączą się poprawnie.

Sprawdź połączenie internetowe

Aby otrzymywać powiadomienia z WhatsApp, musisz mieć dobre połączenie z internetem, dzięki czemu wiadomości mogą dotrzeć do Ciebie, a z kolei można je zobaczyć przez Smartwatch T500.

Wyłącz tryb kinowy

Tryb kinowy to opcja opracowana dla Smartwatchów, dzięki czemu nie wydawaj dźwięków podczas otrzymywania powiadomieńi że z kolei ekran nie aktywuje się, gdy obrócisz nadgarstek, aby zobaczyć zegar, sprawdź, czy ta opcja jest wyłączona, aby urządzenie ponownie wyświetliło ostrzeżenie w momencie otrzymania wiadomości na WhatsApp lub innej aplikacji.

Przywróć połączenie między obydwoma urządzeniami

W ostateczności możesz spróbować ponownie nawiązać połączenie Bluetooth między nimi możesz zresetować swój smartwatch T500, lub za pośrednictwem aplikacji usuwając łącze z urządzeniem Smartwatch T500, a następnie ponownie je łącząc. Dzięki tej metodzie możliwe jest, że opcje Smartwatcha T500 można ponownie dostosować, wykonując aby jego działanie znów stało się efektywne, a z kolei wyświetlanie powiadomień aplikacji.