Skip to content

▷ ROOT Samsung Galaxy Alpha 【Z Odin】

8 de październik de 2021

ten Samsung Galaxy Alpha w skrócie jest to doskonałe urządzenie z Android Posiada elegancki design i bardzo dobre cechy. Jedynym problemem jest to, że ten system operacyjny nakłada na użytkownika pewne ograniczenia, które nie pozwalają mu cieszyć się wszystkimi funkcjami systemu operacyjnego. Jednak tutaj nauczymy Cię, jak korzeń Samsung Galaxy Alpha z Odin dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać swój telefon komórkowy.

Jak wspomnieliśmy, Samsung Galaxy Alpha Jest to telefon komórkowy o bardzo dobrych funkcjach, ponieważ ma 4,7-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, jest też pojemnościowy dotyk i ma zabezpieczenie Gorilla Glass 4, dzięki czemu może wytrzymać ciężkie uderzenia i zadrapania, zapewniając jednocześnie wysoką jakość wizualną.

Korzeń Samsung Galaxy Alpha

Dzięki zrootowaniu tego telefonu możesz cieszyć się kilkoma korzyściami, z których najważniejsze to: możesz zoptymalizować wykorzystanie baterii, możesz przetaktować mobilny procesor aby zwiększyć prędkość, możesz zainstaluj niestandardowe ROMy, odinstaluj wstępnie zainstalowane aplikacje i nie tylko.

Ale zanim zaczniemy ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne punkty, ponieważ jest to nieco ryzykowna procedura i powinieneś wiedzieć, co zrobić, aby uniknąć uszkodzenia telefonu komórkowego.

1.- Twój telefon komórkowy musi mieć co najmniej 50% baterii, jeśli jest o 100% znacznie lepiej. Zapobiegnie to wyłączeniu się telefonu komórkowego podczas procesu i uszkodzeniu najważniejszych plików w systemie.

2.- Zalecane wykonaj kopię zapasową swoich danychponieważ niektóre z nich mogą zostać utracone.

3.- Musisz pamiętać, że ta procedura spowoduje unieważnienie gwarancji na telefon komórkowy. Niemniej jednak, tutaj powiemy Ci, jak usunąć root urządzenia aby pomóc Ci szybko go odzyskać.

4.- Musisz włączyć debugowanie USB. To bardzo proste, wystarczy wejść do menu Ustawienia -> O urządzeniu znajdź numer kompilacji i kliknij 5 razy na tę opcję.

5.- Musisz pobierz sterowniki USB dla swojego Samsunga z tego linku.

6.- Musisz pobierz Odin z tego linku.

7.- I oczywiście pobierz CF-Auto-Root Samsung Galaxy Alpha stąd. Aby ułatwić wyszukiwanie, naciśnij Ctrl + F i wyszukaj model swojego telefonu komórkowego.

Zrootuj Samsung Galaxy Alpha z Odin

Jeśli jesteś gotowy, aby zacząć i zgadzasz się z powyższym, zacznijmy. Ten proces jest naprawdę prosty, Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami, ponieważ je wskażemy i nie będziesz miał problemu. Zacznijmy:

1.- Po pobraniu wszystkich wyżej wymienionych plików, musisz rozpakować pliki Odin i Cf-Auto-Root w tym samym folderze.

2.- Teraz musisz uruchom Samsunga w trybie pobierania. To proste, po prostu naciśnij jednocześnie przyciski zasilania, domu i zmniejszania głośności przez 10 sekund lub do momentu pojawienia się logo Samsung.

3.- Na pewno zobaczysz komunikat ostrzegawczy, nie martw się, jest to całkowicie normalne. Powinieneś naciśnij przycisk zwiększania głośności, aby kontynuować.

4.- Teraz musisz podłącz telefon komórkowy do komputera za pomocą kabla USB.

5.- Następnym krokiem jest kliknij dwukrotnie plik Odin.exe uruchomić to narzędzie. Jeśli zainstalowałeś sterowniki USB i podłączyłeś telefon komórkowy, narzędzie automatycznie wykryje Twój Samsung.

6.- Teraz musisz kliknij przycisk AP lub PDA w głównym oknie Odina, powinieneś znajdź i wybierz plik CF-Auto-Root.

7.- Teraz musisz kliknij przycisk Start aby rozpocząć rootowanie telefonu komórkowego. Zajmie to bardzo krótki czas, więc po zakończeniu telefon automatycznie uruchomi się ponownie.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby korzeń Samsung Galaxy Alpha z Odin. Jeśli chcesz sprawdzić, czy zadziałało idealnie, po prostu musisz przejdź do katalogu aplikacji i sprawdź, czy narzędzie SuperSU jest zainstalowane lub pobierz z Google Play Aplikacja Kontroler korzeni.

Czy chcesz odinstalować swój Samsung Galaxy Alpha?

Jeśli nie chcesz już mieć uprawnień roota lub musisz je usunąć z innego powodu, nie ma problemu. Usuń rootowanie lub usuń uprawnienia roota z Samsung Galaxy Alpha To bardzo proste, wystarczy zrobić to, co powiemy.

Powinieneś tylko otwórz narzędzie SuperSU a następnie kliknij Pełna Unroot, gdy to zrobisz, narzędzie zajmie się resztą.

To najłatwiejszy sposób usuń root na Samsung Galaxy Alpha, To bardzo proste i szybkie. Jeśli masz jakiś problem w korzeń Samsung Galaxy Alpha z Odin lub Zrestartuj telefon komórkowy to zostaw nam komentarz, a my Ci pomożemy.

dołącz do naszego kanału telegram