Skip to content

▷ Najlepsza aplikacja radia FM na Androida bez Internetu ✅

28 de luty de 2023

Jeśli dotarłeś do tego artykułu, prawdopodobnie szukasz aplikacji Android FM Radio bez bezpłatnego APK z Internetu, czyli aplikacji, którą możesz zainstalować całkowicie ręcznie na smartfonie z Androidem, aby słuchać radia FM nawet bez połączenia. Prawda jest taka, że ​​oczywista Jeśli spojrzymy poza sklep Google Play, znajdziemy więcej niż jedną dobrą aplikację FM Radio APK na Androida. Rzeczywiście, jeśli jesteś miłośnikiem radia, zalecamy dalsze czytanie tego artykułu.

Kiedyś w przeszłości wspominaliśmy, że po prostu nie rozumiemy wielu producentów smartfonów, którzy najwyraźniej zdecydowali się bezpośrednio wyeliminować aplikację radia FM z telefonów komórkowych na zawsze, co wielu z nas uznało za atrakcyjne. Oczywiście nie jest to problem, który nie ma rozwiązania, ponieważ istnieją dla niego aplikacje, ale korzystanie z funkcji radiowych urządzenia za ponad 600 euro nie powinno być aż tak skomplikowane, więc mamy na ten temat wiele do powiedzenia.

Po pierwsze w każdym razie, chociaż pokazaliśmy już, jakie są dobre aplikacje radiowe, które użytkownicy urządzeń mobilnych mogą zainstalować na swoich, tym razem chcieliśmy pójść trochę dalej, nawet pozwalając ci słuchać radia, gdy nie mieć połączenie z Internetem. Jeśli kiedykolwiek wątpiłeś w możliwość zainstalowania aplikacji radiowej na Androida lub jeśli mogłeś jej używać tylko z jakimś rodzajem połączenia, nie wahaj się kontynuować czytania. Ten artykuł.

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów aplikacji, którą chcemy polecić, konieczne jest dokonanie stosownego wyjaśnienia, związanego z faktem, że niestety coraz więcej telefonów komórkowych rezygnuje z fabrycznej aplikacji radiowej, co powoduje, że musimy szukajmy ich sami. Prawda jest taka wiele obecnych telefonów nie ma aplikacji Radio FM, więc jeśli chcesz śledzić swoje ulubione programy radiowe, zalecamy, abyś był na bieżąco do kolejnych wierszy.

Aktywuj radio FM na Androidzie

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym sensie, zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących danej aplikacji, jest to, że aby korzystać z radia FM na telefonie komórkowym z Androidem bez konieczności W zależności od danych lub WiFi będziemy potrzebować terminala z wbudowanym chipem radia FM. W takim przypadku musisz wiedzieć, że istnieje wiele aplikacji specjalnie do tego zaprojektowanych. Duch FM APK Jest to jedna z najlepszych opcji dla telefonów z tym chipem.

Najlepszą rzeczą w tej aplikacji jest to, że aby z niej korzystać, nie potrzebujesz połączenia z Internetem, dzięki czemu zaoszczędzisz wielu problemów, które zwykle są związane z aplikacjami radiowymi. Następnie możesz słuchać radia FM i wyszukiwać każdą z dostępnych stacji. Wyjaśnienie w tym zakresie wiąże się z faktem, że niektórzy użytkownicy komentują, że do korzystania z tej aplikacji potrzebują adapteraa następnie musimy powiedzieć, że można go kupić w sklepie elektronicznym za około 15 euro.

Jeśli wykonasz wszystkie kroki, o których wspomnieliśmy powyżej, i pobierzesz Spirit FM APK z tego linku, będziesz mieć Android FM Radio bez bezpłatnej aplikacji APK do Internetu, dzięki której nie będziesz zależny od sklepu Google Play ani żadnego innego podobny sklep. I na koniec musimy to podkreślić Ten krok po kroku, którego cię nauczyliśmy, działa absolutnie bez problemów na urządzeniach mobilnych, zarówno Nexus, Samsung, Pixel, i wiele innych. Wszelkie pytania, jak zawsze, zostaw nam komentarz.

Słuchaj radia na Androidzie, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, zanim nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć jako samouczek, jest to, że wiele razy główni producenci na świecie podjęli decyzję o wyeliminowaniu aplikacji radiowej, ponieważ zmuszają nas w ten sposób do wniosków o płatność kontraktową. Aplikacje takie jak Google Music, Spotify, Apple Music i wiele innych nie byłyby potrzebne wielu użytkownikom, gdyby mieli zainstalowane ich aplikacje radiowei niestety z tego powodu w wielu systemach operacyjnych już ich nie widzimy.

Cóż, w tym momencie stwierdzamy, że nie tylko można aktywować radio FM na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android, ale nawet można go słuchać, nawet jeśli nie mamy Internetu, więc jeśli Cię to interesuje , powinieneś wziąć notatnik i postępować zgodnie z instrukcjami. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że jeśli chcesz używać telefonu komórkowego do słuchania radia, nawet gdy nie masz połączenia, będziesz potrzebować urządzenia z dekoderem radiowym zintegrowanym z płytą główną urządzenia.

Niektóre telefony nie mają tego chipa dekodującego sygnał radiowy i w tym przypadku trzeba powiedzieć, że warto poszukać równie przydatnych alternatyw, takich jak aplikacje mogące pełnić podobną funkcję, a Spirit FM jest jednym z najlepszych na świecie poz. Trzeba powiedzieć w tym sensie, że jeśli nie mamy dekodera lub odbiornika radiowego FM, aplikacja automatycznie i natychmiast pokaże nam, że terminal nie jest obsługiwany i niestety nie będziemy mogli z nim dalej pracować.

Cóż, w każdym razie prawda jest taka, że ​​większość terminali Samsunga ma na szczęście stację radiową FM, a wśród nich możemy wymienić: Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5 (S5 mini), Samsung Galaxy S6 (S6 edge, S6 edge+), Samsung Galaxy S7 (S7 edge), Samsung Galaxy Grand Prime i Samsung Galaxy Note 2, 3, 4 i 5. Jeśli masz któryś z nich, najlepiej przejdź na koniec artykułu i pobierz Spirit FM, do którego zostawiamy Ci jego oficjalny link.

Co sądzisz o tej opcji? Jaka inna aplikacja Radio FM na Androida bez Internetu?

dołącz do naszego kanału telegram