Skip to content

▷▷ Jak zrootować Sony Xperia Go ST27i i ST27a ◁ ◁

21 de marzec de 2022

Kiedy zrootujemy urządzenie mobilne, mamy nowe możliwości optymalizacji między innymi. Problem polega na tym, że podjęcie takiej decyzji jest nieco skomplikowane, ponieważ ma kilka wad, takich jak utrata gwarancji lub coś złego w procesie i jest niestabilny.

Ale trzeba wziąć pod uwagę jedną rzecz, a mianowicie to, że myślę, że mamy do czynienia ze wszystkim, to zobaczyć, jakie korzyści przynosi. Jeśli chcesz telefon, który jest szybszy, trwa dłużej na baterii lub zainstaluj niestandardowe rmy aby mieć w 100% takie urządzenie, jakie chcesz, musisz dokładnie postępować zgodnie z tym, co zobaczysz poniżej.

Zrootuj Sony Xperia Go ST27i i ST27a

Zamierzasz dezaktywować program antywirusowy, ponieważ w niektórych przypadkach interweniuje i może zrujnować proces, zrobisz kopię zapasową wszystkiego na wszelki wypadek, bateria musi być na 100% lub co najmniej 70%, Pobierz sterowniki Sony Xperia (Wystarczy kliknąć tutaj), coś, co jest bardzo ważne i na co większość ludzi nie zwraca zbytniej uwagi, to to, że potrzebujesz oryginalnego kabla USB, aby uniknąć problemów, to normalne, że jakiś problem występuje w trakcie procesu z powodu do braku USB dostarczonego z telefonem. ty też musisz włączyć debugowanie UBS (Przechodzisz do ustawień, a stamtąd do opcji programisty, a na koniec pobierasz pliki roota (kliknij tutaj).

Gdy już to zrobisz, nadszedł czas, aby rozpocząć proces, który uczyni Cię użytkownikiem root.

  1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wyodrębnić pobrane pliki root.
  2. Połączysz swój telefon komórkowy z komputerem.
  3. Następnie wejdziesz do pliku, który mówi runme.bat
  4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które pojawią się na ekranie i wybierz tryb normalny (jeśli zostaniesz o to poproszony)
  5. Gdy to zrobisz, rozpoczęcie rootowania Sony Xperia zajmie kilka sekund.

Tym razem jest to łatwe, większość Sony Xperia są tak łatwe do zrootowania, ale różnią się w zależności od marki. Po zakończeniu procesu przejdziesz do sekcji aplikacji i zobaczysz, czy masz zainstalowaną aplikację SuperSU, jeśli tak, podobno byłaby gotowa.

ostateczna kontrola

Jest aplikacja, dzięki której możesz sprawdzić, czy Twój telefon jest naprawdę zrootowany, czy nie, polecam to wszystkim tym, którzy rootują po raz pierwszy, ponieważ oprócz tego, że jest bardzo dobry, jest zbyt lekki i prosty. Wszystko, co musisz zrobić, to wyszukać Sprawdzanie korzeni i to tyle, choć żeby było łatwiej po prostu wejdź w ten link i zainstaluj.

dołącz do naszego kanału telegram