Skip to content

Zmień nazwę swojego iPhone’a – wszystkie modele

2 de luty de 2021

Prawdopodobnie jednym z najczęstszych bólów głowy u użytkowników iPhone’a jest brak wiedzy, jak zidentyfikować swoje urządzenie. Ogólnie rzecz biorąc, wspomniany telefon komórkowy zwykle pojawia się z tytułem «iPhone X osoby«, Podobnie jak w przypadku zmiany nazw aplikacji w telefonie komórkowym, zmiana tych nazw jest łatwą i prostą czynnością, którą można wykonać w kilku krokach, o czym przeczytasz w następnym poście.

Jedyną rzeczą potrzebną do zmiany tego będzie posiadanie swojego iPhone, iPod lub iPad lub awaria komputera, ponieważ istnieje dość prosta metoda, która jest wykonywana z Platforma iTunes, który służy do pobierania ulubionej muzyki.

Dlaczego zmiana nazwy urządzenia jest ważna?

w odróżnieniu ProchowiecUrządzenia mobilne iOS nie łączą się bezpośrednio z sieciami lokalnymi, więc nie jest tak konieczne, aby były w pełni identyfikowane. Jednak urządzenia te są zwykle połączone z określonymi narzędziami i usługami, w których konieczne jest ich łatwe i szybkie zidentyfikowanie.

Jednym z najwyraźniejszych przykładów, które możemy przejrzeć, jest iCloud lub, w przypadku braku tego, plik „Wyszukaj w moim Iphone”. Jeśli na przykład masz kilka urządzeń iPhonebardzo przydatne będzie łączenie różnych nazw z nazwami wyróżniającymi się, aby nie pomylić ich ze sobą, ponieważ to samo może spowodować problem na dłuższą metę.

Zmień nazwę na swoim urządzeniu

Aby rozpocząć zmianę nazwy swojego urządzenia, z poziomu swojego urządzenia musisz zacząć od przejścia do Ustawień, a następnie wejść do sekcji Ogólne i tam wystarczy wejść do części Informacje.

Będąc w środku, musisz dotknąć pierwszej opcji, która się pojawi, czyli „Nazwa«. Kiedy go naciśniesz, zobaczysz, że otworzy się zakładka, w której możesz umieścić i edytować swoje imię w swoim urządzenie. Wszystko, co musisz zrobić, to usunąć domyślną nazwę, aby móc przystąpić do usuwania swojej.

Zmiana nazwy z komputera

Według wielu użytkowników jest to jeden z najwygodniejszych, ponieważ wystarczy podłączyć urządzenie do komputera, a następnie otworzyć iTunes.

Po skontaktowaniu się z urządzeniem przejdź do menu głównego tego urządzenia i łatwo w lewym górnym rogu zobaczysz serię przycisków. W tej sekcji możesz znaleźć plik nowe okno, który zapewni Ci wszystkie informacje o Twoim urządzeniu, o ile jest ono podłączone.

Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz część, w której pojawia się ogólna nazwa twojego urządzenia, tam musisz przejść, aby zmienić powiedział oprawa i umieść preferowaną nazwę. Po dokonaniu zmiany w iTunes zostanie ona zsynchronizowana, a wszystkie wprowadzone zmiany zostaną odzwierciedlone na Twoim urządzeniu.

kolorowy ekran iphone'a

Jak zmienić nazwę z iTunes

Jest to opcja, z której zwykle nie wszyscy użytkownicy korzystają. Dostęp z oprogramowanie urzędnik z Manzana, możesz zarządzać nie tylko tą akcją, ale wieloma innymi, w tym zawartością iPhone’a i pozostałych urządzeń. Aby to zrobić, wykonaj następujące czynności:

  • Zacznij podłączać swoje urządzenie iOS do komputera, na którym wcześniej był zainstalowany iTunes.
  • Uruchom aplikację iTunes i kiedy tylko rozpozna urządzenie, musisz kliknąć ikonę, która je identyfikuje.
  • Po dwukrotnym kliknięciu zobaczysz nazwę tego urządzenia w prawym górnym rogu ekranu. Naciśnij tam, a następnie przejdź do wprowadzenia nowej żądanej nazwy.
  • Po wpisaniu nazwy musisz przejść do naciśnięcia klawisza Intro.
  • Dzięki tym prostym, ale szybkim krokom możesz szybko i łatwo zmienić nazwę swojego urządzenia.

dołącz do naszego kanału telegram