Skip to content

Wyniki analizy Dowiedz się więcej o analizie czytelności (Otwiera się w nowej karcie przeglądarki)

24 de luty de 2021

Komputery Apple są najlepsze na rynku światowym. Integrują one w sobie wiele funkcji i narzędzi, które stawiają je na czele technologii. Właśnie dlatego dzisiejsza wizyta jest taka, abyś mógł dowiedzieć się więcej o tych funkcjach, rozwiązując pytanie Jak kopiować i wklejać z iBooka?

Jeśli jesteś szczęśliwym użytkownikiem modelu iBooka, to powinieneś wiedzieć, że jest to jeden z najstarszych modeli marki Apple, skoro rok temu został zastąpiony przez MacBooka. Ale nie dlatego musisz pozwolić na ich zaprzestanie, a raczej musisz dowiedzieć się o nich więcej.

Co to jest iBook?

Oni są laptopy średniej klasy, które zostały stworzone dla ogólnego konsumenta (a dokładniej rynku edukacyjnego). Był to w zasadzie następca jednego z najlepiej sprzedających się produktów Apple o nazwie PowerBoook g3.

Podobnie jak jego poprzednik, odniósł wielki sukces w latach swojej premiery (był to jeden z głównych powodów, dla których MacBooki pojawiły się później). Jego czerpak był „IMac na wynos”, odnosząc się do faktu, że był przenośny i mały.

Przez lata jego odejścia zastosowana technologia była najnowocześniejsza, z dobrym procesorem (mimo niewielkich rozmiarów), portami USB, systemami bezprzewodowymi. Jedyną godną uwagi wadą był mały ekran o przekątnej zaledwie 12 cali.

Mimo to komputer wprowadził innowacje w branży i położył podwaliny pod wiele produktów, które firma wypuściła jakiś czas później, do tego stopnia, że ​​części jego modelu były używane do 2008 roku, cztery lata po wymianie.

Jak kopiować i wklejać z iBooka?

Aby poznać odpowiedź na pierwsze pytanie, musisz wiedzieć, że korzysta z tego samego systemu MacOS. Oznacza to, że jeśli masz lepszy model, nie powinieneś mieć nic trudnego do skopiowania i wklejenia. Jeśli potrzebujesz, możesz kopiować i wklejać tekst na iPadzie lub iPhonie.

Z tego powodu możesz nie tylko kopiować pliki tam, gdzie chcesz, ale możesz także kopiować całe foldery bez względu na to, co zawierają. Jeśli chcesz to osiągnąć, istnieje kilka sposobów, numer jeden to użycie myszy.

Musisz tylko trafić prawy przycisk myszy aby wyświetlić listę opcji do wyświetlenia, wśród nich zobaczysz wywołanie „Kopiuj”, a po niej nazwę pliku, kliknij tam. Następnie po prostu podaj ponownie odpowiedni przycisk, gdy jesteś w sekcji, w której chcesz wkleić folder i WybieraćPasta”.

Kopiuj i wklejaj z narzędzi

Innym sposobem kopiowania i wklejania z iBooka jest użycie pasek narzędzi, który pojawia się w menu Start. Wystarczy kliknąć element do skopiowania, a następnie na zakładce „Edycja” na górnym pasku, gdy pojawi się rozwijana lista, wybrać „Kopiuj”.

Jeśli chcesz wkleić plik w dowolnym folderze lub sekcji, przejdź do niego najpierw. Będąc w środku, wybierz ponownie „Edytuj”, ale tym razem naciśnij opcję „Przenieś element tutaj”, i voila, proces się zakończy.

pomarańczowy i biały ibook

Jeśli nie chcesz wykonywać żadnej z powyższych czynności, wystarczy użyć jednej kombinacji klawiszy. Aby to zrobić, dotknij żądanego elementu, a następnie naciśnij Ctrl + C, aby skopiować, a następnie Ctrl + V, aby wkleić wspomniany plik w dowolnym miejscu.

Jeśli masz jego następcę, możesz nagrywać dźwięk, głos lub ekran na MacBooku, aby Twoje adnotacje były szybsze niż kopiowanie i wklejanie. W ten sam sposób z obecną wersją będziesz mieć nieograniczone korzyści, osiągając nawet możliwość połączenia iMaca z MacBookiem Pro, co ułatwi ci pracę.

W tym drugim przypadku sprawa jest zamknięta, ponieważ powinieneś wiedzieć, jak to zrobić kopiuj i wklejaj z iBooka. Więc początkowe pytanie zostało rozwiązane i teraz wystarczy przejść do laptopa, aby rozpocząć wykonywanie czynności.

dołącz do naszego kanału telegram