Skip to content

Wszystko o Sony Shake 99, specyfikacjach, analizach, cenie i wielu innych

25 de styczeń de 2022

To jeden z najlepszych produktów Sony, więc jeśli szukasz dźwięku, który jest mocny i bardzo dobrej jakości to polecam zakup Sony wstrząsnąć 99.

Wyobraź sobie, że to urządzenie Sony gra z telewizorem Sony Bravia, grając z Netflix w tych piękne głośniki, bez wątpienia jest to świetna opcja, aby dobrze wykorzystać swoje nowe urządzenie

W dzisiejszych czasach znalezienie dobrego może być trudne odpowiedni sprzęt nagłaśniający do czegokolwiek chcesz, ponieważ są one albo bardzo duże, albo bardzo małe (pod każdym względem) z tego powodu jest to, że jednym z najlepszych zakupów, jakie możesz zrobić, jest ten.

Dzisiaj ci powiem cechy i cena Sony Shake 99 dzięki czemu nie masz wątpliwości co do tego sprzętu stereo, który oferuje mocny i całkiem czysty dźwięk.

Jakie są cechy Sony Shake 99

Sony Shake 99 ma 4-drożną konstrukcję głośnika, która zapewnia wybuchowy dźwięk 4800 RMS, możesz zobaczyć Sound Pressure Horn, który sprawia, że ​​Twoje pliki muzyczne brzmią lepiej niż jakość płyty CD, a także przywraca wysokie i średnie dźwięki.

Zbyt posiada zintegrowane oświetlenie LED i efekty DJ które pomogą Ci stworzyć lepszą atmosferę imprezy.

Możesz podłączyć go do telewizora, aby słuchać wszystkiego z lepszym dźwiękiem, jeśli chcesz, możesz odtwarzać utwory, które masz na telefonie komórkowym, używając jednego przycisku, aby móc połącz się przez bluetooth.

Ale nie musisz ograniczać się do stanowiska DJ-a, ponieważ możesz również pobrać aplikację Sony Music Center, dzięki której możesz zmienić swoje urządzenie w pilot. Chociaż ma również dwa porty USB i odporny na kurz napęd CD, dzięki czemu można go podłączyć do komputera lub ponownie wykorzystać każdą z ulubionych płyt.

Specyfikacja ma Sony Shake 99

  • Szczegóły wyjścia wzmacniacza: Moc wyjściowa wynosi 4800 W
  • Główna jednostka. (AN.XH.X PR.): 500mm x 220mm x 380mm
  • Głośnik przedni (szer. X wys. X gł.): 610mm x 945mm x 500mm
  • Zużycie elektroniczne podczas pracy: 700 watów

Jaka jest cena Sony Shake 99

Obecnie niewiele jest sprzętu nagłaśniającego, który można nabyć w dobrej cenie. W wielu przypadkach różnica w pieniądzach jest tak mała, że ​​czasami lepiej zapłacić trochę więcej i mieć coś dobrej jakości.

W tym przypadku Sony Shake 99 kosztuje około 750 USD na Amazon ale jest kilka takich, które można znaleźć na sprzedaż. Prawda jest taka, że ​​ten zespół Jest dostępny tylko w wielu sklepach w Ameryce i Europie. więc jeśli jesteś z innego miejsca, być może będziesz musiał go kupić tak lub tak w Internecie.

Jakie znaczenie ma dziś Tony Shake?

Dziś te głośniki są bardzo istotne, dają jedną z najlepszych jakości dźwięku na rynku, w porównaniu do innych głośników w tej samej cenie i kategorii na obecnym rynku, te okazują się być jednymi z najtańsze i najlepsze Są w stanie odtwarzać muzykę z bardzo dużą głośnością z doskonałą dynamiczną jakością dźwięku przestrzennego.

Sony Chake 99 analiza cen

Jak określono w charakterystyce, ten głośnik ma moc cztery tysiące osiemset watów mocy, bez wątpienia będziesz w stanie zorganizować imprezę z muzyką cicho i wiele więcej, aby dać ci pomysł za pomocą tego głośnika, możesz nagłośnić pomieszczenie o wymiarach około 80 x 80 metrów kwadratowych i aby żadna część pomieszczenia nie była słyszana powoli

Maksymalna moc tego głośnika jest bez wątpienia, jak na jakość – cenę, jedną z najlepszych i najbardziej dostosowanych do obecnego rynku, bardzo warto i polecam w 100% bo miałam okazję go wypróbować i nie żałuję Ani trochę

dołącz do naszego kanału telegram