Skip to content

Wskazówki i porady dotyczące Samsung Galaxy Note 5

8 de marzec de 2022

Być może dzisiaj jest jednym z najlepsze phablety które znajdziemy na rynku. Z kilkoma niezwykle interesującymi funkcjami w cenie, która jest również bardzo przystępna. byłby ostatnim z Notatka dostępne, które nie wybuchają na rynku, a dzisiaj nauczymy Cię kilku sztuczek, które mogą być bardzo przydatne, jeśli masz telefon tak potężny i takiej jakości jak ten.

Sztuczki dla Samsunga Galaxy Note 5

Coś, co zdarza się zbyt często, polega na tym, że w wielu przypadkach kupując urządzenie mobilne, okazuje się, że ma ono dużą liczbę aplikacji, z których tak naprawdę w ogóle nie korzystamy. Dlatego lepiej jest spróbować dezaktywować wszystkie z nich, aby zaoszczędzić zasoby, miejsce itp. Jak to robimy? Przede wszystkim należy oczywiście przejść do części Ustawieniakiedy już tam będziesz, będziesz musiał przejść do części aplikacji, wybierz tę, którą chcesz dezaktywować, a w środku zobaczysz przycisk z napisem dokładnie dezaktywuj lub wyłącz.

ten ładowanie bezprzewodoweNawet jeśli w to nie wierzysz Samsung S6 i S7 nie są jedynymi, które mogą korzystać z bezprzewodowego ładowania, dobrą rzeczą jest to, że możesz czuć się komfortowo z phabletem ładującym go w dowolnym miejscu i za mniej niż godzinę będzie gotowy. To znaczy, jeśli trzeba kupić akcesorium, które sprzedaje Samsung oficjalnie to zrobić.

Masz możliwość pełnego dostosowania swojego Galaktyka z dużą liczbą motywów, które są w sklepie tylko z Galaxy. W ten sposób będziesz mógł zmieniać motywy za każdym razem, gdy chcesz łatwo nadać swojemu telefonowi wyjątkowy charakter.

przyspieszyć swój Uwaga 5 Nie jest to zbyt skomplikowane, jeśli okaże się, że poruszanie się po menu i otwieranie aplikacji jest nieco powolne, chociaż byłoby to trudne w przypadku takich funkcji. Ale jeśli chcesz jeszcze większej prędkości, byłoby interesujące, jeśli wyłączysz animacje.Jak to możliwe? po prostu idź do Ustawieniapotem do opcji deweloperskich i tam po prostu zejdź w dół, aż znajdziesz trzy opcje związane z animacjami, wyłącz wszystkie trzy i teraz zauważ, jak szybko wchodzisz do różnych menu, Aplikacjeitp. Pamiętaj też, że zużywasz mniej baterii.

Jak widać, istnieje wiele sztuczek i sposobów, aby wydobyć jak najwięcej z naszego ukochanego Samsung phablet Czy coś ci się przytrafia? Wszystko zostaw to w komentarzach.

dołącz do naszego kanału telegram