Skip to content

Jak odblokować dowolne Galaxy S5, S6, S7 i Note za pomocą odcisku palca?

3 de lipiec de 2021

Prywatność jest niezwykle ważna, a bardziej w tych czasach, w których jesteśmy stale narażeni przez cały czas, żyjemy w kontakcie, towarzysko, gdy nie jesteśmy lub nawet jesteśmy. Więc właściwie pomyśl o prywatność też nie jest niczym z innego świata. Hasło na naszych urządzeniach mobilnych do jego zablokowania jest niezwykle normalne, w ten sposób nikt nie może zobaczyć, co tam mamy, chociaż jeśli ktoś to odkryje, a my nie wiemy, wszystko jest zagrożone.Jaki jest najbezpieczniejszy sposób? Bez wątpienia odcisk palca, nie ma sposobu na pokonanie tej bariery.

Ustaw odcisk palca na Samsung S5, S6, S7, Edge, Note

Pamiętaj, że odblokowywanie za pomocą odcisk palca jest niezwykle bezpieczny, w przeciwieństwie do innych, w których można odgadnąć wzór, hasło, pin. Nie ma znaczenia, że ​​wiedzą lub widzą, jak odblokowujemy smartfon, bo nikt poza nami nie będzie w stanie tego zrobić, w końcu do tego potrzebny jest nasz palec.

Zablokuj Samsunga odciskiem palca

Sposób na zrobienie tego jest dość prosty i jedyne co będziemy musieli zrobić to przejść do menu aplikacji, raz tutaj szukamy „Ustawienia” potem musimy iść tam, gdzie mówi „Skaner palca” w tym miejscu go spotkamy menedżer odcisków palców. Zanim przejdziesz do kwestii bezpieczeństwa, musisz wszystko skonfigurować tak, aby Smartfon doskonale rozpoznawał Twój palec w każdej sytuacji, ale pamiętaj, że bardzo ważne jest, aby palec nie był mokry, bez kremu, bez potu ani niczego podobnego.

Gdy skończysz skanować swój palec, zobaczysz, że prosi o hasło, Jest to ciekawa opcja, ponieważ w przypadku, gdy czytnik linii papilarnych w Twoim smartfonie z jakiegoś powodu nie działa, możesz go łatwo odblokować hasłem. Po zakończeniu pojawi się komunikat potwierdzający, że wszystko jest w porządku.

Teraz, kiedy skończyłeś, powinieneś po prostu sprawdzić, czy to naprawdę działa i wszystko jest w porządku, tak jak powiedziałem ci, w każdym razie jest hasło, które byłoby idealne, nie jest czymś prostym, ponieważ jeśli nie jesteśmy w tym samym, ideał byłby być, że było to coś niezwykle skomplikowanego, co być może napisałeś w tajemniczym miejscu lub nawet na widoku, ale nie wskazywaj, do czego to służy lub coś podobnego, w ten sposób możesz mieć wszystkie swoje rzeczy na swoim smartfonie całkowicie bezpieczne.