Skip to content

Jakie są cechy, zalety i wady telefonu komórkowego Samsung Galaxy Note 5?

2 de luty de 2022

Niestety w końcu nie mamy Samsunga Note 7, tak ładnego, że na papierze wydawało się, że jest bombą… dosłownie. Ale nie przejmuj się zbytnio, bo jeśli mamy mówić o phablecie, który jest naprawdę potężny i ma wiele bardzo dobre funkcje, które byłby Samsung Galaxy Note 5. Tutaj pokażemy Ci jego cechy, zalety i wady.

Być może Samsung popełnił poważny błąd, przeskakując numer 6, bezpośrednio do 7. Być może uruchomienie urządzenia w pośpiechu, aby spróbować konkurować w ten sposób z iPhone’em 7, było błędem, być może była to mieszanka obu.

Staraj się nie mieć szóstki w nazwie, aby nie wyglądać na „mniej” niż twoja bezpośrednia konkurencja i uruchom go szybko, aby zaskoczyć i przyciągnąć klientówprawda jest taka, że ​​tak się nie stało, ale jak powiedziałem, mamy pięknego i niesamowitego Samsunga Note 5 i tak, każdy, kto do was pisze, ma jeden z nich.

Funkcje i zalety Samsung Galaxy Note 5

Musimy pamiętać, że jego ekran ma 5,7 cala, co niewątpliwie pozwala nam mieć ogromny ekran, aby móc rób co chcemy bez problemu. Oprócz tego posiada aktualizację Androida 6.0 Marshmallow. Dość niezawodny i aktualny system Android.

Pod względem mocy, cóż, wcale nam nie brakuje, a chodzi o to, że ma ośmiordzeniowy procesor i chipset Exynos 7420 wraz z 4 GB pamięci RAM, więc będziesz mógł zdać sobie sprawę, że ma zapas mocy .

W ciągu dnia możesz z niego korzystać bez żadnych problemów, działa sprawnie w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o nawigację po różnych menu, czy nawet w ciężkich aplikacjach, takich jak gry.

Te funkcje są dość potężne, będziesz mógł pobierać nieskończoną liczbę aplikacji bez problemów z powolnością lub niezgodnością. Co więcej, możesz płynnie grać w różne gry dzięki pamięci RAM i pojemności procesora. Nie będziesz się nudzić tym doskonałym sprzętem.

Z kolei aparat to prawdziwa 16-megapikselowa perełka, która pozwala nam robić zdjęcia nienagannej jakości, nawet gdy znajdujemy się w środowisku, w którym światło nie jest co najmniej naszym przyjacielem. Nas oferuje optyczną stabilizację obrazu, rejestruje w formacie RAW i wysokiej jakości filmy.

Posiada czujnik odcisków palców dla dodatkowego bezpieczeństwa. Choć była to kwestia kontrowersyjna, prawda jest taka, że ​​Samsung postawił sobie za zadanie ulepszenie swoich usług. Jako dowód na to, wprowadza to urządzenie nowe narzędzie do poświadczania płatności PayPal odciskiem palca. Jednak chociaż nie jest to usługa, z której korzysta wiele osób, jest to postęp technologiczny w zakresie bezpieczeństwa.

Dzięki S-Pen of the Galaxy Note, który jest przecież okrętem flagowym tego phabletu, będziemy mogli zrobić ogromną liczbę różnorodnych i przydatnych rzeczy, takich jak odręczne robienie notatek, rysowanie, przycinaj określone obszary ekranu, a nawet graj w niektórych przypadkachw zasadzie tak, jakby to był tablet.

Wady Samsung Galaxy Note 5

Jego bateria 3000 mAh może być trochę krótka i bardziej, jeśli porównamy ją z baterią, którą miał Note 4, która była nieco większa, ale nie za dużo. Na równi możemy korzystać z urządzenia przez cały dzień a nawet trochę więcej i nie zabraknie nam baterii.

wady Samsung Galaxy

Choć ma 16-megapikselowy aparat główny, jego przedni aparat pozostawia wiele do życzenia. Jego 5 megapikseli dla terminala z tego zakresu pozostawia użytkownikom lekki niesmak, ponieważ nie ma zintegrowanej lampy błyskowej. Więc konieczne jest powiązanie tego jako wada w świecie, w którym na co dzień te narzędzia.

Sztuczki, których możesz użyć na swoich terminalach Samsung

Oto kilka sztuczek lub wskazówek, które możesz zastosować w praktyce za pomocą tego telefonu komórkowego. Ponieważ jest to terminal z wieloma aplikacjami, możesz bardzo łatwo wyłączyć niektóre z nich. Powinieneś wejdź do szuflady aplikacji i naciśnij „edytuj”, otrzymasz tam różne opcje, takie jak usuwanie lub dezaktywacja. Możesz zmniejszyć ekran swojego telefonu, wprowadzając ustawienia w sekcji wyświetlania.

dołącz do naszego kanału telegram