Skip to content

Sztuczki, jak prawidłowo założyć osłonę z hartowanego szkła na telefon komórkowy, krok po kroku

28 de kwiecień de 2022

Chociaż prawdą jest, że smartfony, które zostały zaprezentowane na rynku w ostatnich miesiącach mają systemy ochronne Gorilla Glass firmy Corning i inne, które chronią ich ekrany przed potencjalnymi upadkami i uderzeniami, w ten sam sposób musimy wziąć pod uwagę, że zawsze jest to ryzykowne upuszczamy telefon komórkowy lub go uderzamy.

Dzieje się tak, że wiele razy możemy się unikać uszkodzenie lub złamanienawet totalne zniszczenie, po prostu przez nałożenie hartowanego szkła na nasz terminal, więc porozmawiajmy o tym.

Właśnie z tych powodów, na które wskazujemy, wydaje się, że wielu naszych czytelników szczególnie interesuje możliwość umieszczenia szkła hartowanego na telefonie komórkowym i zaoszczędzenia pieniędzy koszty specjalistyczneChcą się nauczyć, jak to robić sami.

Prawda jest taka, że ​​chociaż zawsze polecamy udanie się do osoby, która posiada niezbędną wiedzę, w każdym razie nauczymy Cię sztuczki zrobić to szybko i bardzo łatwo w domu.

Umieść szkło hartowane na telefonie komórkowym

Zanim przejdziesz dalej w tym sensie, dotyczy to konkretnie przygotowania wszystkiego, a to znaczy, że musisz być ostrożny, dlatego zalecamy porzucenie innych rzeczy, które robisz w tym momencie i rozpoczęcie pracy bezpośrednio nad tym krokiem. krok. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to otworzyć opakowanie ochraniacza ekranu i zostawić wszystko na czystym i uporządkowanym stole. Następnie trzeba zaopatrzyć się w bawełnę ściereczką z mikrofibry i wyłącz smartfoni przed rozpoczęciem.

Zanim przejdziesz dalej, musisz dobrze wyczyścić ekran smartfona aby pod hartowanym szkłem nie pozostawał brud. Musisz użyć chusteczki nasączonej alkoholem, aby całkowicie wyczyścić ekran, a następnie użyć ściereczki z mikrofibry, aby nadać mu ostateczny szlif.

Potem nadszedł czas na wyodrębnienie szklana osłona, trzymając go po bokach, aby nie miał śladów naszych palców. Musisz upewnić się, że szkło jest wyrównane ze wszystkimi szczegółami ekranu, takimi jak przyciski lub różne głośniki.

Raz szklana osłona został prawidłowo umieszczony, należy go powoli przesuwać w kierunku dolnej części ekranu. Musisz wiedzieć, że jeśli popełnisz błąd i szkło nie wyszło dobrze, możesz je lepiej ustawić, delikatnie podnosząc i wkładając z powrotem na miejsce.

Potem, gdy ochraniacz znajdzie się na wierzchu ekran dobrze wyrównanytrzeba go lekko dotknąć pośrodku i po bokach, aby powierzchnia klejąca przykleiła się do ekranu.

Jeśli są bąbelki? ekran smartfona, musisz użyć ściereczki dołączonej do tafli szkła, aby usunąć je stopniowo, zawsze od środka do krawędzi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, pamiętaj, że poniżej zostawimy Ci samouczek wideo, który Cię poprowadzi.

Powody, dla których warto umieścić szkło hartowane na telefonie komórkowym

Umieszczenie szkła hartowanego na telefonie komórkowym jest jednym z najlepsze opcje W tej chwili pozwoli to uniknąć sytuacji, które mogą wymknąć się spod kontroli i mieć konsekwencje dla posiadanego urządzenia mobilnego, między innymi:

  • W przypadku stosowania tych z wykończeniem szklanym, ochrona jest wyższa w porównaniu do tych wykonanych z tworzywa sztucznego, ponieważ wykonane są ze szkła i chronią nawet przed bezpośrednie upadki o podłogę.
  • Ochrona ochrona przed zarysowaniami i uderzeniami możesz otrzymać, są one zwykle przeciwodblaskowe, a niektóre mogą zmniejszyć obecność odcisków palców.
  • Są łatwe w czyszczeniu i montażu, w przeciwieństwie do tworzyw sztucznych ze szkłem hartowanym jest mniejsze ryzyko pojawienia się pęcherzyków, które wpływają na działanie ekran dotykowy.
  • kroki stawiają szkło telefonu

Szkło hartowane to jedna z najlepszych opcji, jeśli chodzi o umieszczenie go w telefonach komórkowych, każdy z tych powodów jest dobry, aby je wybrać i pominąć plastik, który może generować uciążliwe bąbelki.

Powodów umieszczenia szkła hartowanego jest wiele, a opiera się to na możliwości pełnego wykorzystania telefonu komórkowego bez obawy o krzywdęzarysować lub zniszczyć ekran telefonu w każdej sytuacji.

Czy udało Ci się tym krok po kroku umieścić szkło hartowane na telefonie komórkowym?

dołącz do naszego kanału telegram