Skip to content

Corning Gorilla Glass czy DragonTrail Co jest lepsze? – Charakterystyka i różnice

10 de lipiec de 2021

Wiele osób nawet nie wie, o czym mówimy, gdy odnosimy się do któregoś z nich Corning Gorilla Glass lub DragonTrail. Oba są rodzajem szkła ochronnego stosowanego w urządzeniach mobilnych, jednak musimy przyznać, że Corning Gorilla Glass jest szkłem cieszącym się największą popularnością na świecie. To dlatego, że jest używany przez większość producentów.

Prawda jest taka, że ​​te ochraniacze ekranu są używane właśnie do tego, aby móc chronić ekran lub różne urządzenia czy to od upadków, zadrapań, zarysowań m.in. I to jest to, że kiedy mówimy o ochronie naszych smartfonów, chcemy to robić z najlepszych i najbardziej wyrafinowanych materiałów, które gwarantują im większą trwałość.

Kiedy z tego czy innego powodu zdarzy się taki wypadek, a Twój telefon upadnie na ziemię, wpadasz w psychiczną panikę, która Cię paraliżuje i że w pewnym momencie nie chcesz przeglądać z obawy, że Twoje urządzenie doznało nieodwracalnego uszkodzenia. Jeśli jednak podnosisz go, zdajesz sobie sprawę, że jest w idealnym stanie, oddychasz i doceniasz, że nic poważnego się nie stało. To dlatego, że szkło wyświetlacza jest wzmocnione; wytrzymać uderzenia.

Najlepsze szkło Corning Gorilla

Nikt nie może w 100% uniknąć upadku lub silnego uderzenia w sprzęt, ale jeśli może zapobiec i chronić urządzenie w jak największym stopniu, za pomocą najlepszych dostępnych materiałów lub kryształów, które są w czołówce technologii. Oczywiście, jak ci mówiliśmy, najpopularniejsza jest pierwsza z nich i to, które generalnie dotyczy prawie wszystkich znanych nam urządzeń.

Jednak stopniowo japoński produkt zyskuje na popularności W końcu idealnie byłoby, gdyby Corning miał konkurencję, ponieważ w ten sposób jest pod większą presją, aby oferować nam znacznie lepszy produkt.

DragonTrail vs Corning Gorilla Glass

Zacznijmy od podstawy, która Corning pochodzi z Ameryki Tak DragonTrail jest produkowany w Japonii. Teraz oba są ultracienkim alkalicznym szkłem glinokrzemianowym, które działa jako osłona ekranu dla urządzeń mobilnych.

Dostępnych jest kilka wersji Corning Gorilla Glass, który jest z nami od kilku lat i istnieje aż czwarta wersja. Jeśli chcesz dowiedzieć się dokładniej, czym jest szkło Corning Gorilla Glass, ile ma wersji i jakie są różnice między nimi, kliknij w poprzedni link. Zamiast Smoczy Szlak Moglibyśmy powiedzieć, że dopiero się zaczyna i dlatego ma jeden, ale jest to oczywiście na tym samym poziomie, co ostatni Corning.

Z kolei produkt amerykański znajduje zastosowanie w wielu innych produktach, takich jak oczywiście smartfony i tablety, a także laptopy, odtwarzacze, telewizory itp. Na razie opcja japońska jest używana na smartfonie i tablecie. Oba są wyjątkowo odporne na zarysowania, uszkodzenia w ogóle, uderzenia i są również dość cienkie, idealne do ochrony ekranów.

mobilny wygaszacz ekranu android goryl szare tło

W przypadku, gdy możesz lub chcesz kupić smartfon, który ma na przykład DragonTrail lub w inny sposób, który ma szkło Corning Gorilla Glass, a wątpliwości polegają na tym, że myślisz, że drugi jest lepszy niż ten, który jest dostarczany z urządzeniem, w rzeczywistości oba są znacznie lepsze to samo i można powiedzieć, że różnice są zerowe.

Obie chroń telefon w nienaganny sposób I to jest teraz coś pozytywnego, chociaż mamy nadzieję, że w przyszłości obie technologie zaczną rozwijać się w taki sposób, że będą się starać, aby stale się doskonalić, co zawsze jest dobre dla klientów.

W każdym razie zawsze zalecamy zakup szkła hartowanego, które są dość trudne, odporne i najlepsze jest to, że są bardzo tanie i łatwe do wymiany, dlatego zabezpieczenie ekranu czymś dodatkowym nigdy nie zaszkodzi, a jeśli jest tani i można go bardzo łatwo zmienić, to znacznie lepiej.

Szkło hartowane ma swoje zalety i wady przy ochronie ekranu telefonu komórkowego. Szkło hartowane dodaj dodatkową ochronę do swojego telefonu komórkowego, ale same ekrany poprawiają swoją odporność. Wtedy wskazane byłoby, abyś ocenił, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

dołącz do naszego kanału telegram