Skip to content

Jak wymienić i naprawić szklaną lub Gorilla Glass w przeglądarce Samsung Galaxy S7 lub S7 Edge

9 de luty de 2022

Nie ma wątpliwości, że zakrzywione ekrany, które Samsung wbudował w Samsung Galaxy Edge S7 Edge są bardzo eleganckie i efektowne, ale są też szczególnie kruche w tych krzywiznach, więc jeśli nie dbasz o telefon z ochronnym arkuszem szkło hartowane może pęknąć w mgnieniu oka. Jednak w przypadku pęknięcia ekranu, tutaj nauczymy Cię, jak wymienić Gorilla Glass Galaxy S7 Edge.

Konieczna jest wiedza, jak przeprowadzić tę procedurę, ponieważ zabranie telefonu komórkowego do serwisu technicznego w przypadku tego rodzaju uszkodzenia może być bardzo kosztowne, to znaczy między zakupem wymiany Gorilla Glass a robocizną związaną z wymianą części może kosztować dużo pieniędzy.

Przed rozpoczęciem musisz jasno powiedzieć, że nie jest to to samo, co uszkodzony cały ekran S7 lub Gorilla Glass, ponieważ Gorilla Glass to zewnętrzny ekran telefonu komórkowego który spełnia funkcję dotykową.

Jeśli telefon ma wewnętrzne uszkodzenie, które nie pozwala na wymianę Gorilla Glass, możemy zdecydować się najpierw zabrać go do serwisu technicznego firmy Samsung, aby mógł dokonać oceny za pomocą dostarczone nam narzędzia pomocy.

Skąd mam wiedzieć, kiedy wymienić ekran wewnętrzny lub szkło Gorilla Glass?

Jeśli działa, ale jest uszkodzony, a obraz jest wyraźny, bez wycieków płynów, należy wymienić Szkło Gorilla w Galaxy S7 Edgepomimo tego, że telefon działa, zaleca się jak najszybszą jego wymianę, ponieważ w takich warunkach jest bardziej kruchy niż normalnie i przy jednym ciosie może doprowadzić do złamania i uszkodzenia wewnętrznego ekranu telefonu, co przełożyłoby się na wydanie dużej sumy pieniędzy na naprawę.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które każdego dnia chcą uczyć się czegoś nowego, to na pewno będziesz chciał sam napraw ekran Samsung Galaxy S7 Edge z kilkoma sztuczkami, a raczej zastąp szkło Gorilla Glass w telefonie komórkowym nowym. Dodatkowo pomoże Ci to zaoszczędzić trochę pieniędzy i będzie wyglądać świetnie.

Następnie przedstawiamy wideo samouczek dotyczący wymiany Gorilla Glass Galaxy S7 Edge, gdzie wszystko, co musisz zrobić, zostanie szczegółowo wyjaśnione. Pamiętaj tylko, aby być bardzo ostrożnym i jako zalecenie umieść śruby w bezpiecznym miejscu, gdzie się nie zgubią.

To wszystko, co musisz wiedzieć, aby wymienić szkło Gorilla Glass w Galaxy S7 Edge, tak, postaraj się o oryginalną część zamienną, ponieważ chińskie części zamienne mogą źle pasować i szybko pogorszyć telefon.

Ważne jest również, aby po naprawie telefonu włożyć a hartowana tafla szkła aby zapewnić lepszą ochronę nowemu szkłu Gorilla Glass i ekranowi tego wspaniałego telefonu komórkowego.

Skąd mam wiedzieć, kiedy muszę wykonać naprawę ekranu w moim Samsungu Galaxy S7?

Przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian na ekranie naszego telefonu, takich jak wymiana Gorilla Glass, bardzo ważne jest, aby to potwierdzić inny rodzaj naprawy wymaga telefonu komórkowego dokonać pojedynczej modyfikacji i w miarę możliwości nie popełniać błędów.

Coś, co nam podpowiada, jeśli w takim przypadku wizjer się zepsuł, ale widzimy jego obraz w nienaruszonym stanie i doskonale wykorzystujemy dotyk, naprawą, o którą się w tym czasie prosi nas jest wymiana szyby, którą możemy zrobić, o ile jest to oryginalny ekran.

praktyczne instrukcje wymiany szkła goryla na krawędzi Samsung S7

Jednym ze sposobów potwierdzenia, że ​​ekran nie ma martwego punktu, który wymaga naprawy, jest naciśnięcie i przytrzymanie dowolnej aplikacji i przesunięcie jej, aby sprawdzić, czy reaguje na dotyk. inny sposób to otwórz klawiaturę i zacznij naciskać każdy z kluczy i sprawdź, czy wszystkie spełniają swoje zadanie.

Innym sposobem ustalenia, że ​​ekran telefonu wymaga naprawy, jest obserwowanie naciskania klawiszy telefonu, jeśli w tym przypadku pokazuje inną literę niż ta, na którą wskazujemy, możemy zinterpretować, że musimy naprawić nasz ekran dotykowy. Należy zauważyć, że wszelkie ustalenia dokonywane są poprzez a specjalisty, aby zapobiec dalszym uszkodzeniom.

dołącz do naszego kanału telegram