Skip to content

Skąd pobrać Whatsapp Plus Reborn za darmo?

7 de lipiec de 2021

Whatsapp Plus, Jest to mod, który jest używany na urządzenia z systemem Android, co pozwala na rozszerzenie możliwości w funkcjonalności i interfejs znanego WhatsApp, w tym sensie dodaje pewne dodatkowe korzyści, które znacznie uatrakcyjniają aplikacjęPamiętajmy, że WhatsApp jest i był par excellence aplikacją do czatowania od kilku lat, ale wraz z rozwojem wielu konkurencyjnych aplikacji, takich jak między innymi snapchat, line, w końcu odłożyła tę aplikację na bok i zaczęła być postrzegana w tym samym sposób, dopóki dana osoba nie podejmie się zadania ulepszenia go poprzez dodanie pewnych aplikacji, które sprawiają, że ten komunikator internetowy jest o wiele bardziej interesujący, w ten sposób musimy powiedzieć Ci, gdzie pobrać WhatsApp Plus Reborn.

Nie możemy zaprzeczyć, że chociaż WhatsApp to świetna aplikacja i ma wiele pozytywnych rzeczy, z których jedną, moim zdaniem, jest dość negatywną, jest aspekt, który ma, zbyt prosty i bez możliwości dostosowania w ogóle. WhatsApp Plus dał nam tę świetną opcję, czyli maksymalnie spersonalizować każdy z rogów, pozostawiając aplikację tak, jak byśmy chcieli, bez ale, bez ograniczeń, po prostu tak, jak chcemy.

Odrodzenie WhatsApp Plus, odrodzenie WhatsApp Plus

WhatsApp Plus miał co najmniej swoje lata świetności. Jednak pomimo tego, że pozwoliło nam to na wiele rzeczy, takich jak cieszenie się tymi ponad 700 motywami, w których absolutnie wszystko zostało zmodyfikowane, takie jak ikony, tła, czcionki itp. Pomimo tego, że pozwoliło nam to przesłać dowolny plik, nieskompresowane zdjęcia w maksymalnej jakości (coś niezwykle ciekawego) Mimo wszystko na początku 2015 roku wina takie jak WhatsApp trafiły go między oczy strzałem w WhatsApp Plus, w mgnieniu oka skończyłem go zabijać i grzebać.

W swoim czasie miał wiele dobrych rzeczy, takich jak możliwość ukrycia czasu ostatniego połączenia (który później miała oficjalna aplikacja i wiele do alternatywy). Można również wyeliminować podwójny niebieski czek, który kiedyś torturował nas wszystkich.

Rafalense, który jest pierwotnym deweloperem, musiał zrezygnować z projektu z powodu problemów prawnych w tym czarnym 2015 roku. Ale inni programiści chcieli zebrać wszystko, co zainwestował i kontynuować spuściznę WhatsApp Plus, tym razem pod nazwą Odrodzenie WhatsApp Plus.

Co to jest odrodzenie WhatsApp Plus? Jest to nowa wersja tej samej aplikacji co zawsze, ale teoretycznie zapobiega blokowaniu przez firmę za korzystanie z aplikacji innej firmy. Prawda jest taka, że ​​w tym momencie prawdopodobnie żadna aplikacja innej firmy w żaden sposób nie działa, WhatsApp jest pod tym względem coraz bardziej rygorystyczny, zwłaszcza odkąd Facebook przejął stery firmy.

Chce chronić swoich użytkowników i mieć kontrolę nad tym, czego w końcu doświadczają, swoją własną aplikacją, co w sumie nie jest wcale nielogiczne. Jedyne, co zawsze mówimy i mam nadzieję, że pewnego dnia się wydarzy (co może się nigdy nie wydarzyć), to to, że pochodzi z oficjalnej aplikacji, którą mamy jakiś poziom dostosowania, nawet jeśli jest minimalny.

Skąd pobrać WhatsApp Plus Reborn

Skąd pobrać WhatsApp plus

Pobierając WhatsApp plus musisz zrozumieć, że musisz szukać APK w inny niezawodny sposób, ponieważ nie jest on włączony w Sklepie Google Play, to w tym sensie, gdy musimy zobaczyć lub poszukać innej strony dla tego typu pobrań, aby zlokalizować aplikację, później umieścimy link, z którego można pobrać bez większych komplikacji

W tym sensie po pobraniu pliku z rozszerzeniem APK będziesz musiał zrobić coś innego, całkiem istotnego, musisz trwale usuń oryginalną wersję WhatsApp na telefonie komórkowym, teraz pytanie brzmi po co? Cóż, nie powinieneś mieć zainstalowanych obu aplikacji jednocześnie, ale nie bój się, będzie to postęp, ponieważ WhatsApp plus ma wiele znanych zalet w stosunku do obsługiwanej wersji.

Musisz zrozumieć, że aby usunąć oryginalną aplikację WhatsApp, musisz wtedy wprowadzić ustawienia telefonu menedżer aplikacji , wyszukaj aplikację WhatsApp i kliknij ją, aby nacisnąć przycisk odinstalowania.

co należy zrobić przed zainstalowaniem WhatsApp PLUS

Po usunięciu tej aplikacji możesz zainstalować whastapp plus 2018 na telefonie, musisz wprowadzić ustawienia, menu bezpieczeństwa w menu musisz znaleźć opcję o nazwie nieznane pochodzenie, po aktywacji możesz zainstalować WhatsApp plus to dlatego, że nie jest pobierany z Google Play, jest to rozwiązane w ten sposób.

Oczywiste jest, że WhatsApp przeszedł wielkie zmiany spowodowane prześladowaniem prawnym firmy deweloperskiej WhatsApp, więc przez wiele lat, gdy się rozwija, przechodził wiele zmian nazwy, w chwili obecnej można go uzyskać jako WhatsApp plus Holo, a to dlatego, że grupa programistów forum o nazwie XDA, To właśnie dzięki tym osobom, które również są programistami, możemy dalej cieszyć się tą wspaniałą aplikacją, jeśli chcesz pobrać najnowszą do tej pory wersję, musisz pamiętać, że możesz to zrobić z poniższego linku

Pobierz WhatsApp

Musimy ostrzec, że jeśli chcesz pobrać to z BlackBerry, nie będziesz w stanie, ponieważ nie ma rozwoju tej aplikacji na tę platformę, Ponieważ używanie jeżyn jest coraz mniejsze, może to powodować duże irytacje, ale to prawda. Jeśli chcesz również pobrać aplikację na iPhone’a, musisz zrozumieć, że musisz wykonać jailbreak i nie jest to wysoce zalecane ze względu na liczbę banów, których doświadczono z tego powodu. Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci poinformować, gdzie pobrać najnowszą wersję WhatsApp Plus.

dołącz do naszego kanału telegram