Skip to content

Rozwiązanie: „Nie mogę zmienić mojego profilu na Instagramie z prywatnego na publiczny” – jak ustawić moje konto jako publiczne

8 de kwiecień de 2021

Instagram to aplikacja otwarta dla wszystkich odbiorców. Ta sieć społecznościowa ma wiele interakcji z ludźmi z całego świata, polega na zwiększaniu liczby obserwujących, czyli spotykaniu większej liczby osób z całego świata.

Obecnie żyjemy w dobie technologii, na którą jesteśmy otwarci spotykać się i wchodzić w interakcje z różnymi ludźmi z całego świata z naszych urządzeń mobilnych lub w zaciszu naszych domów.

Przesyłanie zdjęć i filmów do opowiadań, komentowanie, polubienie i #hashtagi stały się trendem w tych czasach na całym świecie. Ta innowacyjna aplikacja jest stale obecna i każdego dnia, aby pokazać nam więcej świata.

Co zrobić, gdy nie mogę zmienić swojego profilu na Instagramie?

Jedną z opcji naprawienia tego błędu jest wyjście z aplikacji Instagram i zrestartuj nasz telefon komórkowy. Jeśli to nie działa, otwieramy aplikację Sklep Play, kliknij trzy linie, które znajdują się w lewej górnej części ekranu.

Następnie kliknij opcję mojej aplikacji i gier, znajdującą się w części dotyczącej aktualizacji; nagle to trwa zaktualizuj aplikację Instagrami zaktualizuj go i zaczekaj, aż zakończy się aktualizacja, aby zobaczyć wyniki.

Z drugiej strony, jeśli nadal nie możesz rozwiązać błędu, inna opcja byłaby poszukaj logo Instagram na ekranie telefonu komórkowegoPodczas lokalizowania go przytrzymujemy, odinstalowujemy aplikację i przystępujemy do ponownej instalacji.

Jeśli nadal nie możesz rozwiązać błędu, ostatnią opcją jest przejście do preferowanej przeglądarki, po otwarciu przeglądarki przechodzimy do trzech punktów, które znajdują się w prawym górnym rogu i wybieramy nowa karta incognito i tam umieścimy www. Instagram.com.

Później poprosi nas o podanie naszych danych, w celu wejdź na nasze konto. Po wejściu pojawi się na głównym ekranie Twojego profilu znajdującym się u góry, klikamy na niego, a następnie na ekranie pojawi się opcja edycji profilu lub edycji profilu.

Jeśli nadal nie możesz zmienić swojego profilu w opcji e-mail, umieścimy kolejny e-mail, powiązanego z naszym kontem na Instagramie, umieszczając wspomnianą wiadomość e-mail, którą naciskamy, wysyłamy, natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem i klikniemy link, który pojawi się we wspomnianej wiadomości e-mail.

Jak założyć konto publiczne na Instagramie?

To, że masz prywatne konto na Instagramie, nie oznacza, że ​​liczba obserwujących się zwiększy, bo ludzie po prostu chcą wszystkiego szybko. Mając swój Prywatne konto Nie wychodzimy w sekcji eksploracji, to znaczy jest to najszybsza sekcja, która pomaga nam rozwijać nasze konto.

Jedyną opcją, aby znaleźć się w statystykach, jest konto publiczne. Aby to osiągnąć, otwieramy nasze konto na Instagramie, od razu znajdziesz się w menu głównym aplikacji, obracamy ekran po prawej stronie i pojawi się opcja ustawień.

W opcji konta prywatnego będziesz mieć możliwość zachowania go prywatny lub publicznyczyli aktywować lub dezaktywować go.

Upublicznij swoje konto na Instagramie i zwiększ liczbę obserwujących

Jedną z pierwszych strategii jest Zaangażowanie, czyli wpływ na konta, w zasadzie, jeśli masz więcej polubień, jeśli masz jakąś interakcję z ludźmi, jeśli przeglądają twoje publikacje i zwiększają zasięg organiczny.

ikona publicznego instagramu

Instagram, ponieważ wykryje, że masz większe zaangażowanie będzie bardziej polecać Twój profil, na dole twojego otwartego konta na Instagramie pojawia się lupa i tam znajdziesz wiele kont i to tam musisz wyświetlić swoje konto.

Zaleca się ciągłe publikowanie, przynajmniej co drugi dzień. Powinieneś także odpowiedz na komentarze co ci robią, użyj #hashtagów przy publikowaniu zdjęcia, w końcu hashtagi to filtr, zaleca się stosowanie trzech do czterech filtrów.

Aby zdobyć obserwujących na Instagramie zacznij od śledzenia profili w ten sposób sprawisz, że ludzie będą się tobą interesować, zwiększysz możliwości, aby ludzie za tobą podążali. Komentuj, lajkuj, otwieraj historie i reaguj na nie, otwieraj się na transmisje na żywo, wchodź w interakcje z innymi ludźmi.

dołącz do naszego kanału telegram