Skip to content

Rozwiązanie: „Lenovo Moto Rescue i Smart Assistant nie działają”

20 de maj de 2023

Tutaj pomożemy Ci rozwiązać problem polegający na tym, że aplikacja Lenovo Moto Smart Assistant nie działa Lenovo, zgodnie ze swoją polityką prywatności, jest firmą odpowiedzialną, inteligentnie wykorzystującą swoją technologię.

Lenovo MOTO Smart Assistant to jedna z aplikacji dla komputery z systemem operacyjnym Windows najciekawsze, jakie istnieją, biorąc pod uwagę, że pozwala nam szczegółowo zarządzać urządzeniem podłączonym do komputera.

Ponadto Lenovo to marka mobilna, która nam na to pozwala tworzyć i personalizować naszą komórkę na tysiące sposobów, od pobrania WhatsApp po konfigurację panelu sterowania w trybie nocnym,

to nie biorąc pod uwagę, że daje nam to w niektórych urządzeniach, takich jak Moto G6, możliwość bycia wodoodpornym bez wątpienia bardzo dobry wybór telefonów komórkowych w czasie zdecydować, jaki będzie nasz nowy telefon komórkowy

Jeśli interesuje cię władza zarządzaj wszystkimi treściami, które masz na smartfonie tej firmy, jest to niemal niezbędna platforma.

Poza tym, jak to bywa w przypadku każdej aplikacji, prawda jest taka mogą wystąpić usterki, dlatego w kolejnych wierszach chcemy pokazać, jak szybko i łatwo się ich pozbyć.

Świetne zastosowanie Lenovo jest bardzo wydajny Ponieważ dzięki niemu możesz nie tylko wyraźnie zarządzać urządzeniami podłączonymi do komputera, jeśli pochodzą one od Lenovo, ale możesz także zobaczyć, co każde z nich zawiera, to tak, jakby mieć urządzenie w czasie rzeczywistym, ale bez faktycznego korzystania z niego.

Gdy aplikacja zawiedzie w przypadku osób, które faktycznie z niej korzystają jest to duży problem, ponieważ używamy go stale i potrzebujemy go prawie cały czas, a czasami bardziej problematyczne jest korzystanie z aplikacji i to nie działa.

Wiem, że ci się to przytrafiło i dlatego jesteś tutaj w MiraHowTo, aby spróbować naprawić ten mały problem Chociaż rozwiązanie tego problemu może wydawać się wyzwaniem, przekonasz się, że jest to coś, co możesz naprawić nawet z zamkniętymi oczami.

Aplikacja Lenovo Moto Rescue i Smart Assistant nie działają na moim komputerze, mogę to naprawić

Cóż, pierwszą rzeczą, o której należy wspomnieć, jest to, że szkoda, wielu użytkowników miało kilka problemy z instalacją Lenovo MOTO Smart Assistant na komputerze lub gdy chcieli go uruchomić, stwierdzając, że nie działa tak, jak powinien.

Dlatego chcemy to wyjaśnić jak rozwiązać ten problem lub błąd że aplikacja ma, ponieważ nie ma powodu, dla którego nie miałaby działać bez problemów i że, jak już przeczytałeś, jest to łatwiejsze niż się wydaje lub cóż, znaleźliśmy najłatwiejszy sposób rozwiązania problemu.

W większości przypadków błąd Lenovo MOTO Smart Assistant Ma to związek z wersją systemu operacyjnego. okna które mamy zainstalowane

W przeciwieństwie do sytuacji, gdy instalujemy Androida na Windows Phone, jeśli nie jest on aktualizowany, mogą pojawiać się komunikaty ponieważ program nie działa, Flash nie powiódł się lub przepis RUN nie powiódł sięcoś, co bardzo nam przeszkadza, gdy się pojawia i co chcemy szybko naprawić.

To są minimalne wymagania dla Lenovo MOTO Smart Assistant i wskazówki, które powinieneś znać podczas instalacji

W rzeczywistości są tacy Podstawowe lub minimalne wymagania, które musisz spełnić Aby skorzystać z tego narzędzia, należy:

W systemie Windows 7

Procesor: 1 GHz
Miejsce na dysku twardym: 1 GB
Pamięć RAM: 256 MB

W systemie Windows 10

Procesor: 2 GHz
Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Pamięć RAM: 1 GB

Główne menu aplikacji Lenovo Smart Assistant

Nie wiesz, czy Twój sprzęt spełnia wymagania i nie wiesz, gdzie szukać informacji

Jeśli nie wiesz, czy ty sprzęt spełnia wymagania Zalecamy zweryfikowanie go na tym samym komputerze, gdzie możesz znaleźć informacje wchodząc w panel sterowania swojego sprzętu, klikając na system i zabezpieczenia, w opcji system znajdziesz potrzebne informacje.

W przypadku niektórych urządzeń informacja znajduje się na etykiecie części, gdzie znajduje się bateria komputera lub też w instrukcji, jeśli nadal ją posiadasz, gdzie określają charakterystykę zakupionego sprzętu.

Nie powinieneś się martwić, jeśli nie pamiętasz, czy Twój zespół spełnia wymagania, jak widzisz, istnieje kilka opcji, które możesz wiedzieć, jak szybko zweryfikować te informacje.

Jeśli nie spełniasz tych wymagań, prawdopodobnie tak jest aplikacja sprawia problemy podczas jej otwierania.

W każdym razie problem może mieć ostateczne rozwiązanie, niezależnie od zainstalowanej wersji systemu Windows:

  • To, co musisz zrobić, to najpierw całkowicie go usunąć, coś możliwego z Start, Panel sterowania, Odinstaluj program
  • Po usunięciu Lenovo MOTO Smart Assistant musisz to zrobić uruchom ponownie komputer, aby usunąć pozostałe pliki które pozostają na komputerze
  • Po zakończeniu poprzedniego kroku musisz ponownie pobrać i zainstalować Lenovo MOTO Smart Assistant
  • Koniecznie sprawdź, czy potrzebujesz 32-bitowej lub 64-bitowej wersji Lenovo MOTO Smart Assistant

Normalną rzeczą byłoby to, że po tej nowej instalacji, błędy zostały usunięte.

Nie zapominaj, że aby móc rozwiązać problem z niedziałającą aplikacją, musisz wykonać kroki, które wyjaśnimy w tym samouczku. To bardzo ważne abyś nie miał innych awarii technicznych niezależnie od problemu, który próbujesz rozwiązać.

Ty to zrobiłeś zainstaluj Lenovo MOTO Smart Assistant z tym samouczkiem, którego cię nauczyliśmy?

dołącz do naszego kanału telegram