Skip to content

Rozwiązanie: „Gry Steam nie otwierają się lub nie uruchamiają na moim komputerze”

18 de wrzesień de 2023

Jeden z najlepsze urządzenia do grania w gry wideo, bez wątpienia są to komputery lub komputery PC. W nich możemy pobrać ich niezliczoną ilość, a najlepsze jest to, że nie musimy się zbytnio martwić o miejsce na dysku.

A przy tak dużej różnorodności gier wideo, to normalne, że chcemy mieć ich dużo. Czasami jednak wydajność naszego komputera nie jest najlepsza, dlatego od czasu do czasu musimy je optymalizować. Bo uciążliwością jest to, że w środku dobrej zabawy zwalnia.

Czasami jednak nie tylko ten problem występuje, ale może również dojść do tego, że nNawet ich nie uruchamiam ani nie otwieram. Dlatego jeśli napotkasz ten problem, w poniższych wierszach udzielimy przydatnych porad, jak go rozwiązać. Możesz więc dalej cieszyć się wspaniałymi grami Steam, bez żadnych problemów technicznych.

Czy system operacyjny Windows jest najlepszy do grania w gry?

Jeśli mówimy o komputerach stacjonarnych i komputerach, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl Jest to system operacyjny Windows, w żadnej ze swoich prezentacji. Są idealne do wszelkiego rodzaju zastosowań, ponieważ ich działanie jest naprawdę szybkie.

Gdybyśmy chcieli sklasyfikować wersje systemów Windows, można powiedzieć, że Windows 7, który był najlepszy po Windows XP, nie ma już żadnych aktualizacji, więc większość ludzi odchodzi. przejście na najnowszą wersję systemu operacyjnego Microsoft. Chociaż niektórzy gracze, którzy lubią swoje ulubione gry na Steamie, mają pewne problemy.

Dzieje się tak dlatego, że są tym zaskoczeni Gry Steam nie otwierają się w systemie Windows 10 Jak można to rozwiązać? Dlaczego gry Steam nie działają w systemie Windows? Przejdźmy do sedna sprawy poniżej.

Co zrobić, jeśli gry Steam nie otwierają się w systemie Windows 10?

Czy wielu użytkowników korzystających z systemu Windows wyłącznie po to, aby móc cieszyć się grami dostępnymi na platformie Steam. Wszyscy już wiemy, że Windows jest zdecydowanie systemem operacyjnym kompatybilnym ze wszystkimi grami. W przeciwieństwie do Linuksa i MAC firmy Apple.

Jeden z problemów, który generuje nie można otwierać gier na Steamie w systemie Windows 10 jest to jedna z najnowszych aktualizacji systemu Windows 10. Dlatego będziesz musiał udać się do witryny Windows Update, aby móc ją odinstalować. Aby to zrobić, wystarczy sprawdzić historię aktualizacji.

W historii będziesz musiał wybrać opcję „odinstaluj aktualizacje”. Pojawiają się one uporządkowane według daty, więc będziesz musiał odinstalować najnowsze lub z dnia gry na steam przestały działać. Po tym będziesz musiał ponownie uruchomić komputer.

Kiedy już wykonasz ten prosty proces, nie powinieneś mieć problemy z odtwarzaniem tytułów ze Steama. Jeśli jednak awarie nadal będą się pojawiać, poniżej przedstawimy więcej rozwiązań.

zabawka Batmana na klawiaturze

Co mogę zrobić, jeśli nadal nie mogę otworzyć żadnych gier Steam w systemie Windows 10?

Inną opcją, którą możesz wybrać, jest zresetuj system operacyjny do ustawień fabrycznych. Co zwykle rozwiązuje problemy związane ze Steam. Jeśli chcesz wypróbować tę alternatywę, udostępnimy Ci film szczegółowo wyjaśniający, jak powinieneś rozwiązać ten problem. Potwierdzisz, że nie jest to wcale skomplikowane i ważne informacje, które zapisałeś na swoim komputerze, nie zostaną utracone. To wideo znajduje się na początku artykułu, obejrzyj go bardzo uważnie.

Jak widać, przeprowadzenie tego procesu jest dość łatwe. Dzięki dowolnej z dwóch alternatyw, które Ci daliśmy, w krótkim czasie będziesz mógł zagrać we wszystkie Gry platformowe Valve jak zawsze. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i postępować zgodnie z wcześniej podanymi szczegółowo instrukcjami.

dołącz do naszego kanału telegram