Skip to content

Jak usunąć konto Steam w systemie Windows lub Mac, łatwo i szybko

3 de kwiecień de 2022

Jakiś czas temu zdobycie gry było być może nieco skomplikowane w zależności od kraju, w którym mieszkasz. Od czekania, aż będzie dostępna, po konieczność wyszukaj najlepszą możliwą cenę lub pobierz najlepsze darmowe Nie wspominając o tym, kiedy gry zostały wyprzedane i musieliśmy czekać, aż odnowią zapas.

Obecnie z sklepy cyfrowe zmieniło się to radykalnie. Jest to wygodne nie tylko dla wielu użytkowników, ponieważ ogólnie cena jest niższa niż ta, którą widzisz w swoim kraju (szczególnie dla osób z Ameryki Łacińskiej) Ale zapasy nie są wyczerpane i zawsze można kupić daną grę.

Parowy Jest to jeden z cyfrowych sklepów, które są dostępne dla komputerów. Ułatwia nie tylko zakup gier wideo. Ale pozwala nam również uzyskać dostęp do darmowych gier i wielu ofert ze zniżkami, które należy wziąć pod uwagę.

Być może jednak inny sklep toprzykuwając całą twoją uwagę i bardziej Ci odpowiada z różnych powodów. Jeśli nie zamierzasz już korzystać ze Steam, dobrym pomysłem byłoby usunięcie konta, aby nie pozostały żadne prywatne dane.

Dlatego zobaczymy w tym artykule jak trwale usunąć konto Steam i nie musisz się martwić tym problemem.

Jak usunąć konto Steam

 • Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, jest wejście na oficjalną stronę Steam.
 • Następnie przejdziemy do prawego górnego rogu ekranu i naciśniemy tam, gdzie jest napisane „Zaloguj sie”.
 • Teraz będziemy musieli wprowadzić nasze dane uwierzytelniające, aby uzyskać dostęp do naszego konta.
 • Następnie musisz przejść do panelu ustawień swojego konta.
 • Jeśli spojrzysz na tę samą pozycję, w której było „Zaloguj sie” pojawia się Twój Nick. Będziesz musiał na to naciskać.
 • Pojawi się rozwijane menu z kilkoma opcjami. Interesuje nas ten, który mówi „Szczegóły Konta”.
 • Przeniesie Cię na nową stronę, na której będziesz musiał przewinąć w dół, a zobaczysz opcję, która mówi „Usuń moje konto Steam”.
 • Następnie przechodzimy do nowego ekranu, na którym będziesz musiał wybrać „Przejdź do usuwania konta”.
 • Następnie musisz podać wszystkie wymagane informacje, aby usunąć konto. Ważne jest, aby wyjaśnić adres e-mail, musi on być taki sam, jak konto, z którego korzystasz.
 • Po zakończeniu wystarczy kliknąć „Wysłać”.
 • Teraz musisz otworzyć swój e-mail i postępować zgodnie ze wszystkimi instrukcjami zawartymi w e-mailu, który wysłał Ci Steam, aby Trwale usuń konto.

Masz trochę czasu na wypadek, gdybyś tego żałował, więc możesz odzyskać konto. Po upływie tego czasu jedynym sposobem na powrót do Steam będzie utworzenie nowego konta. Musisz więc być pewien, że naprawdę chcesz usunąć swoje konto, zanim przejdziesz dalej.

Całkowicie odinstaluj grę Steam

Jeśli chodzi o gry cyfrowe, są to: bardzo łatwe do pobrania i zainstalowania, Jedynym minusem tego jest to, że niektóre mogą być bardzo ciężkie i zajmować dużo miejsca na dysku. Dlatego jest ważne, aby wiedzieć, jak odinstalować grę Steam.

Jednakże, odinstaluj grę Steam Nie jest to trudne zadanie, gry można odinstalować na dwa sposoby.

usuń konto Steam z Windows lub Mac

Pierwszym z nich jest odinstalowanie gry przez Steam, to metoda jest najprostsza i możesz to zrobić łatwo.

Aby rozpocząć, musisz otworzyć Steam i przejdź do biblioteki gier. Następnie musisz kliknąć grę prawym przyciskiem myszy, a otworzy się menu, w którym musisz wybrać „Odinstaluj”.

Z drugiej strony możesz odinstaluj gry Steam jak każda inna aplikacja Windows. Musisz przejść do folderu programów i funkcji w panelu sterowania, tutaj musisz kliknąć „Odinstaluj program”.

Następnie musisz znaleźć grę, którą chcesz odinstalować, tutaj możeszs sortuj wszystkie pliki według nazw, dzięki czemu można je łatwo znaleźć. Teraz musisz wybrać opcję odinstalowania w grze.

Na koniec po prostu musisz wejść na swoje konto Steamtutaj pojawi się okno z potwierdzeniem odinstalowania, musisz nacisnąć usuń, a gra zostanie odinstalowana.

dołącz do naszego kanału telegram