Skip to content

Gdzie są zapisywane i instalowane gry Steam, które pobrałem na mój komputer?

3 de czerwiec de 2023

Od pewnego czasu możemy powiedzieć, że Steam jest jednym z największych platformy gier online, jeśli nie największy. Wśród jego zawartości możemy znaleźć ogromną liczbę gier cyfrowych w bardzo dobrej cenie do zainstalowania na naszym komputerze.

Problem pojawia się, gdy ludzie, którzy pobrali te gry nie można ich znaleźć w komputerzepo prostu dlatego, że nie wiedzą, w którym folderze te tytuły są pobierane, więc pokażemy ci, gdzie możesz je znaleźć na swoim komputerze.

W którym folderze pozostają pobrane gry Steam?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że lokalizacja gier nie jest drobnym szczegółem, wręcz przeciwnie, biorąc pod uwagę, że może to być coś przydatnego, gdy próbujesz zainstaluj jakiegoś modalub w przypadku, gdy chcesz skopiować folder w celu wykonania kopii zapasowej.

Z tego powodu chcemy nauczyć Cię wszystkiego o tym, skąd pobierane są gry steam na komputerze.

Zasadniczo i co do zasady możemy powiedzieć, że będzie to zależeć od folderu, w którym mamy zainstalowaną aplikację Steam, ponieważ zgodnie z nazwą dysku twardego, którego używamy, Znajdziemy gry lub nie.

Domyślnie należy powiedzieć, że są w środku C:Program Files (x86)Steamsteamappscommon. Aby znaleźć każdą grę, musisz zastąpić słowo wspólne nazwą gry, której szukasz.

Jeśli jednak nie możesz znaleźć danej trasy, o której wspomnieliśmy powyżej, musisz wiedzieć, że możesz ją znaleźć na Steamie, ponieważ najpierw musisz kliknąć ikona pary w programie i przejdź do jego Właściwości, a następnie Skrót.

Od tego momentu musisz poruszać się po ścieżce Start w, w której zainstalowano Steam. Z tego, steamapps i wspólny folder Pokaże ci ścieżkę, do której został pobrany każdy z tytułów.

wyszukaj zapisane gry steam

Tak proste, jak to jest wiedzieć, co to jest ścieżkę zainstalowanych lub pobranych gier ze Steama. Jak widać, jest to bardzo prosty samouczek, idealny dla osób, które chcą wykonać kopię zapasową swoich gier, zwłaszcza przed ponownym sformatowaniem komputera. W ten sposób dodatkowo nie stracisz zapisanych gier ani poczynionych postępów. Jeśli mamy nieco wolne łącze internetowe, zaoszczędzi nam to dużo czasu.

Czy znalazłeś pobrane gry Steam z tym wyjaśnieniem?

Dowiedz się o innych platformach do pobierania gier na swój komputer

Jeśli chcesz wypróbować inne platformy, aby móc pobieraj ekskluzywne gry lub tańsze, zalecamy wypróbowanie niektórych z tych opcji, dzięki czemu będziesz mieć większą różnorodność gier na swoim komputerze.

  • Epicki sklep z grami: Posiada obszerny katalog gier, w tym Metro Exodus, oprócz rozdawać grę co dwa tygodnieco czyni ją jedną z najczęściej używanych platform będących główną konkurencją Steama.
  • Pochodzenie: Electronic Arts (EA) uruchamia swoją gry wyłącznie za pośrednictwem tej platformyoferuje również swoim graczom zwroty kopii cyfrowych, a czasami bezpłatne pobieranie.
  • niezgoda– Zaczęliśmy jako strona czatu grupowego, która pozwala graczom mieć miejsce do budowania społeczności, zdecydowaliśmy się zacząć świat gier do pobrania oferując programistom 90% przychodów, dzięki czemu ich katalog gier rośnie.

To są główne platformy, na których zdobędziesz najlepsze tytułyniektóre ekskluzywne, a inne ze świetnymi rabatami, nie ograniczaj się tylko do Steam, eksperymentuj z innymi platformami, aby móc uzupełnić swoją kolekcję gier na komputerze, mając całą różnorodność, której szukasz.

Kiedy idziesz kupić grę, sprawdź witrynę, z której pobierane są pliki, w ten sposób nie będziesz mieć problemów z pobraniem wszystkiego, co pobrałeś na swój komputer.

Zawsze, gdy chcesz być na bieżąco z ekskluzywnymi tytułami z całego świata gry na swój komputer Nie wahaj się wejść na żadną z platform, które poleciliśmy w ten sposób, zawsze będziesz na bieżąco z nowościami, nie zapomnij być świadomym ofert i prezentów, które oferują Ci niektóre z nich.

dołącz do naszego kanału telegram