Skip to content

Rozwiązanie: Ekran pozostaje czarny w Samsung Galaxy J1, J1 Ace, J2, J5, J6, J7, S6, S7, S8 i S9

15 de marzec de 2023

Chociaż Galaxy J, podobnie jak Samsung J7 czy Samsung J7 Prime, to urządzenia wysokiej jakości, nie można zaprzeczyć, że od czasu do czasu mają swoje błędy. I przy takiej czy innej okazji było kilku użytkowników, którzy zgłosili, że tak ekran pozostaje czarnynawet z jednej chwili na drugą.

Niezwykła rzecz, jeśli taka istnieje, ponieważ komentarze na ten temat pochodzą z zostaw gdzieś komórkęidą coś zrobić, a kiedy wraca, znajdują się w kilku słowach z czarnym ekranem.

Często nie wiemy jak to rozwiązać lub boimy się zrobić to sami, bo możemy dodatkowo uszkodzić urządzenie, ale nie martw się, tutaj damy ci rozwiązanie, abyś mógł zrobić to sam bezpiecznie.

Dlaczego ekran mojego Samsunga J7 robi się czarny

Wiedzieć najpierw jak to naprawićoczywiste jest, że znajomość zalet i wad Samsung J7 staje się niezbędna, aby łatwiej było znaleźć problem, dla którego to występuje.

Albo chociaż mieć Przybliżony pomysłponiżej wymienimy, jakie mogą być te przyczyny iw zależności od sytuacji możesz wyciągnąć taki lub inny wniosek.

Hity: Oczywiście, jeśli urządzenie doznało jakiegoś uderzenia lub upadku, normalne jest, że ekran robi się czarny, nawet nie w momencie upadku lub uderzenia, może to nastąpić później.

Sposobem na sprawdzenie, czy dokładnie tak jest, jest to, że słyszymy hałas lub wibrujemy, gdy dzwonią do nas lub wysyłają wiadomości, jeśli tak się dzieje, dzieje się tak, ponieważ problem jest rzeczywiście ekran z uderzeniem.

Nagła śmierć: Prawdopodobnie najgorsze, co może ci się przydarzyć, chociaż jeśli masz gwarancję, obejmuje ona tego rodzaju problem bez żadnych dramatów, więc po prostu musisz zgłosić przedmiotową gwarancję i to wszystko, chociaż w rzeczywistości zdarza się to dość rzadko dla ciebie istnieje odsetek, który, choć niewielki, może wystąpić.

nic się nie włącza: Jeśli nawet nie usłyszymy dźwięków ani niczego podobnego, zamierzamy pozostawić telefon podłączony do ładowarki na około pół godziny, po czym spróbujemy przejść do trybu odzyskiwania.

W tym celu pozostawiamy wciśnięte przyciski głośność + dom + zasilanie przez kilka sekund, a następnie puść, jeśli się włączy i wejdziemy w tryb odzyskiwania, ma rozwiązanie, możesz ponownie uruchomić telefon komórkowy i sprawdzić, czy włącza się normalnie.

Jeśli tak się nie stanie, spróbujmy twardy reset z tego samego odzyskiwania o czym wspominaliśmy wcześniej, klikając „Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne”, a następnie uruchom ponownie.

W przypadku, gdy to również nie zadziała, będziemy musieli uciekać się do ponownie sflashuj oprogramowanie układowe telefonu komórkowego, co nie jest zbyt skomplikowane, ale już musiałbyś poszukać jednego z samouczków, które opublikowaliśmy wcześniej na blogu.

Ekran robi się czarny na Samsungu Galaxy J7 Prime, co robić?

Samsung Galaxy J7 Prime to obecnie jeden z najlepszych smartfonów szybko zwróci na siebie uwagę użytkowników, jeśli zwrócimy uwagę zarówno na jego parametry techniczne, jak i cenę/jakość.

Oprócz tego, że możesz w nim zainstalować wiele specjalnych aplikacji dla Samsunga J7, które przyciągną Twoją uwagę i sprawią, że będziesz baw się dobrze.

Prawda jest taka, że ​​dzisiaj chcieliśmy nauczyć wszystkich użytkowników, jak rozwiązać problem z czarnym ekranem w Samsungu Galaxy J7 Prime, nie drobny szczegół.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest problem lub błąd czarnego ekranu w telefonie Samsung Galaxy J7 Prime jest to dość powszechnedo tego stopnia, że ​​znajduje się również w innych terminalach koreańskiej firmy.

Jeśli masz Samsunga Galaxy J7 Prime i byłeś utknął z czarnym ekranemw kolejnych wierszach znajdziesz informacje i rozwiązania w tym zakresie.

Rzeczywiście, musisz wiedzieć, że problemy z ekranem w telefonie Samsung Galaxy J7 Prime lub dalej każdy inny smartfonprawie zawsze są one bezpośrednio związane ze sprzętem, chociaż czasami błędy dotyczą oprogramowania.

Dlatego najpierw musisz spróbować rozwiązać czarny ekran Samsunga Galaxy J7 Prime za pośrednictwem oprogramowaniaa my nauczymy Cię, jak to zrobić.

Ciemny ekran na Samsungu Galaxy J7 Prime, czy masz rozwiązanie?

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w tym względzie, jest to, że chociaż problem czarnego ekranu Samsunga Galaxy J7 Prime prawie zawsze jest sprzętczasami problemy są bezpośrednio związane z oprogramowaniem.

Co prawda jeden z pierwsze zalecenia To, co możemy Ci zapewnić, to to, abyś zawsze utrzymywał jak najbardziej aktualny system operacyjny, jasne.

Jeśli nadal nie możesz pobrać najnowszej wersji Androida na swój Samsung Galaxy J7 Prime, powinieneś wiedzieć, że nadal istnieją aplikacje, które zostały szczególnie rozwinięty w tym sensie.

Jednym z najlepszych, jakie możemy zaproponować, jest Akcelerator pamięciktóry poza pracą na innych urządzeniach jest lepszy dla Samsunga Galaxy J7 Prime.

Możesz mieć tę aplikację absolutnie bez problemu, pobierając ją ze Sklepu Google Play na swój Samsung Galaxy J7 Prime i nie zajmie Ci to więcej niż kilka minut, więc nie jest drobna sprawa.

Kiedy to zrobisz, musisz uruchomić aplikację tak, jakby to była jakakolwiek inna, a otrzymasz mieć mniejsze szanse że twój Samsung Galaxy J7 Prime ma ciemny ekran.

Jeśli poprzednia aplikacja nie była dla Ciebie zbyt przydatna, zalecamy wykonanie twardego resetu lub przywrócenie ustawień fabrycznych do Samsunga Galaxy J7 Prime, biorąc pod uwagę, że będzie to jedyne możliwe rozwiązanie.

Co najlepsze, gdy wykonasz twardy reset i jeśli nie ma uszkodzonego elementu, coś niezwykłego, Teraz możesz w pełni cieszyć się telefonem Samsung Galaxy J7 Prime.

Czy udało Ci się naprawić problem z czarnym ekranem w telefonie Samsung Galaxy J7 Prime?

Jeśli mówimy o w miarę tanim telefonie komórkowym, to bez wątpienia musimy mówić o tzw Samsunga Galaxy J1 Acejedno z najtańszych urządzeń z niższej półki, jakie znajdziemy od Samsunga, biorąc pod uwagę, że jego cena wynosi około 99 USD, jest to niewątpliwie prawdziwa okazja.

problem nagłej śmierci

Ale oczywiście ma swoje problemy, inne niedogodności, które powodują, że tracimy rozum kiedy to się stanie, ale nie martw się, wszystko ma rozwiązanie w tym życiu lub prawie wszystko, w przypadku, gdy ekran Twojego Samsunga J1 Ace zgaśnie, można to rozwiązać, aw tym artykule powiem ci, jak to zrobić.

Co zrobić, gdy ekran robi się czarny na moim Samsungu J1 Ace

Urządzenie jest przygotowane do wytrzymania upadków i do ponieść karę z użytkowania jego właściciela, gdyż pamiętamy, że był przeznaczony dla dorosłych, a nawet dzieci.

Więc oczywiście jest przygotowany do zniesienia serii całkiem ciekawe zagwozdkiale w wielu przypadkach nie używamy żadnej obudowy ani szkła hartowanego, którego ten telefon nie ma Szkło Corning Gorilla oczywiście jego ekran jest jeszcze bardziej delikatny.

Więc przed jakimkolwiek przesuń palcem po ekranie a nie z tyłu lub na krawędziach, oczywiście możesz go uszkodzić, mimo że wizualnie nie ma nic.

Samsung J1 Ace z ciemnym ekranem, co powinienem zrobić?

Rozwiązanie w takich przypadkach nie jest bardzo skomplikowane, ale oczywiście będzie Cię to kosztować kilka dolarów, aby je naprawić, musisz zanieść je do serwisu technicznego, aby profesjonalista mógł szybko uporać się z problemem.

We wszystkim łatwo jest naprawić problem, który może się pojawić, o ile nie musisz wymienić cały moduł, chociaż musiałoby to być dość mocne uderzenie, aby tak się stało.

Nie próbuj demontować telefonu za nic w świecie, nawet jeśli zobaczysz tutoriale lub strony internetowe, które mówią, że jest to łatwe, bo jeśli nie masz nawet podstawowej wiedzy ani niezbędnych narzędzi, skończysz z całkowicie zniszczonym telefonem, a na koniec całkowita wymiana urządzenia będzie Cię kosztować kolejne 99 USD.

Pamiętaj, że czasami tanie jest drogie iw wielu przypadkach lepiej udać się bezpośrednio do fachowca, tak jak w tym przypadku naprawić problem z czarnym ekranem w telefonie Samsung Galaxy J1 Ace, znacznie szybciej i skuteczniej, a przy tym nie jest zbyt drogi.

Jeśli zaczniemy analizować, które są najbardziej zaawansowanymi urządzeniami mobilnymi koreańskiej firmy, które więcej smartfonów sprzedanych na całym świecieWiemy, że wielu woli pozostać przy Samsungu Galaxy S6 i Galaxy S7, dwóch świetnych terminalach.

Rzeczywiście, Samsung Galaxy S6 i Galaxy S7 to flagowce tej firmy od kilku lat. ostatnie dwa lata odpowiednio, a jak wiemy, zostały one sprzedane w miliardach na całym świecie.

Cóż, w ten sam sposób nie mogliśmy nie wziąć pod uwagę, że Samsung Galaxy S6 i Galaxy S7, as dowolnym innym terminalumogą napotkać jakąś awarię, więc pomysł ma związek z analizą jednego z ich najbardziej krytycznych błędów.

Rzeczywiście, Samsung Galaxy S6 i Galaxy S7 czasami mogą uzyskać czarny ekran. Prawda jest taka, że ​​​​nie zdarza się to w przypadku Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7, ale musimy wiedzieć, że coś takiego może się z nim stać.

Z tego powodu musimy w pierwszej kolejności wyjaśnić ten problem Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7, związany z faktem, że wielu w to wierzy to niedogodność sprzętu danych terminali, chociaż nie zawsze tak jest.

Dzieje się tak, że wydaje się, że niektóre Samsung Galaxy S6 i Galaxy S7 wpadają w swego rodzaju pętlędlatego jednocześnie zużywa się zbyt dużo pamięci RAM, terminal przegrzewa się, rozładowuje i robi się czarny.

wady oprogramowania sprzętowego

Rozwiązywanie czarnego ekranu na Samsungach Galaxy S6 i Galaxy S7 krok po kroku

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w tym względzie, jest to, że chociaż problem czarnego ekranu Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7 może nam się wydawać w ten sam sposób, są pewne sztuczki byśmy mogli rozważyć jak najszybsze rozwiązanie tego problemu.

Na przykład zawsze zalecamy przechowywanie najnowszej wersji w telefonie Samsung Galaxy S6 i Galaxy S7. zaktualizowałeś swój system operacyjny Androidktóra zawsze będzie tą z poprawionymi wszystkimi błędami.

Oczywiście musimy w tej kwestii dokonać wyjaśnienia, które polega na tym, że wielokrotnie Samsung Galaxy S6 i Galaxy S7 są nieaktualne pod względem dostępne wersje na Androida, ponieważ zwykle jest tak, że najnowszy z nich ma nowszą wersję systemu operacyjnego.

W każdym razie musisz wiedzieć, że możemy uzupełnij to pytanie z aplikacją specjalnie zaprojektowaną dla Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7 oraz innych terminali, w efekcie tzw. Memory Accelerator.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w przypadku tej aplikacji Memory Booster dla Samsung Galaxy S6 i Galaxy S7, jest to, że działa ona w taki sposób, że jest inteligentny menedżer wykorzystania pamięci RAM terminala, który chce, abyśmy uzyskali z niego jak najlepszą wydajność.

Możesz pobrać daną aplikację na Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7 bezpośrednio ze sklepu Google Play poprzez link, który zostawiamy na końcu artykułu, i naprawdę łatwo go uruchomić.

Zanim pobierzesz aplikację Memory Booster na Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7, musisz wiedzieć, że jest to wygodne pozostawić ładowanie smartfona przez około pół godziny, co oznacza, że ​​zawsze lepiej mieć trochę baterii.

Możesz nawet uruchomić telefon komórkowy, naciskając przycisk zmniejszania głośności + strona główna + zasilanie, co pozwoli ci wejść do Tryb odzyskiwania Twojego Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7.

W ten sposób będziesz mieć szansę na dalszą personalizację swojego Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7, unikając jednocześnie czarny ekran.

Czy udało Ci się wyeliminować problem czarnego ekranu Samsunga Galaxy S6 i Galaxy S7?

dołącz do naszego kanału telegram