Skip to content

Rozwiązanie: Co mam zrobić, jeśli mój mokry telefon ze zintegrowaną baterią działa, ale się nie ładuje?

7 de luty de 2022

Istnieje wiele telefonów z systemem Android chroniących przed wodą, które są idealne do unikania tego rodzaju problemów, jednak wiemy, że może się to zdarzyć w telefony komórkowe, które nie należą do tego zakresu i dlatego w tym artykule przedstawiamy rozwiązanie.

Upadki, stłuczki i to, że nasz telefon komórkowy zamoczył się jest całkowicie normalne, bez wątpienia za bardzo nas niepokoi, bo z urządzenia mobilnego korzystamy cały czas, czy to w celach osobistych, czy zawodowych i choć są to wypadki których chcielibyśmy uniknąć, To zdarza się dość często..

Zasadniczo wypadków można oczywiście uniknąć, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy lub myślimy, że nic nam się nie stanie A kiedy najmniej się tego spodziewamy, czytamy ten artykuł z telefonem obok nas, wyłączonym i bez możliwości podłączenia go do prądu, ponieważ nie ładuje się, nie reaguje.

Wskazane jest, abyś starał się podejść do sytuacji spokojnie i nie martwił się, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc rozwiązać ten śmiertelny wypadek masz i zapisz swoje urządzenie mobilne.

Jak rozwiązać problem, jeśli mój telefon jest mokry i nie ładuje się?

Coś, co wie, jak się wydarzyć, to niektórzy użytkownicy doświadczają tej brzydkiej sytuacji żeby zobaczyć jak twój telefon robi się mokryale po tym mogą normalnie go używać, teraz problem i zaskoczenie przychodzi później, gdy chcą go załadować i stwierdzają, że nie mogą, niemożliwe jest naładowanie akumulatora.

I to oczywiście komplikuje sprawy, ponieważ konieczne jest, aby móc naładować urządzenie a nawet wiele codziennych czynności, które wykonujemy, odbywa się na naszym telefonie komórkowym.

Wiele razy, w których zdarzają nam się tego typu wypadki, stosujemy stare sztuczki, które choć czasami są skuteczne, w ogóle nie są polecanedlatego jesteś we właściwym miejscu, ponieważ tutaj udzielimy Ci kilku wskazówek, które pomogą Ci z tego typu problemem, który czasami pozostawia nas w stresie.

Po prostu postępuj zgodnie z radą Jest bardzo prawdopodobne, że będziesz w stanie odzyskać swój telefon i że ładuje się poprawnie, jeśli telefon nadal się nie naprawi, lepiej udać się do eksperta, zanim ten mały wypadek stanie się czymś znacznie poważniejszym.

Smartfon przypadkowo zamoczył się i nie ładuje

Pierwszą rzeczą, którą musisz spróbować, jest oczywiście PIN ładowania, wykonaj bardzo dokładne czyszczenie bardzo ostrożnie, robiąc użycie wacika z odrobiną alkoholua wszystko to z największą starannością, aby wyeliminować wszelką wilgoć, która może się w nim znajdować.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę jeśli nie jesteśmy tak ostrożni, jak to możliwe, Jest bardzo prawdopodobne, że nasze urządzenie zostanie uszkodzone znacznie bardziej niż wcześniej.

W przypadku, gdy to nie zadziała, prawdopodobnie jest to pin ładowania, który znajdujemy podłączony do płyty głównej, co jest znacznie bardziej złożone i tam już jest konieczne, aby zawodowa ingerencja w celu naprawy urządzenia.

Nawet jeśli działał przez kilka dni, ale nagle przestał się ładować, możliwe, że nie wchłonąłbyś w pełni wilgoci Na początku, a wewnątrz telefonu pozostanie trochę wilgoci, zostanie ona zasiarczona i oczywiście zacznie uszkadzać jej części.

W tych przypadkach musieć zrobić jak się nazywa pranie chemiczne zostawić telefon jak nowy, ale znowu trzeba go oddać profesjonaliście.

mobilna bateria z ładowaniem

Mój telefon komórkowy nie ładuje się po przypadkowym zamoczeniu

Jak zawsze, gdy telefon komórkowy jest w ten sposób wystawiony na działanie wody Niezbędne jest natychmiastowe oddanie go do serwisu technicznego aby uniknąć tego rodzaju niedogodności w przyszłości, ponieważ wypadek, taki jak zamoczenie telefonu, jest czymś, na co należy bardzo uważać i musimy odpowiednio zająć się nim na czas.

Czasami mogą nawet być nie do naprawienia Lub po prostu kończy się to zbyt dużym kosztem, droższy niż gdybyś nosił go od pierwszej chwili, gdy urządzenie się zamoczyło. Kąpiel chemiczną możemy też zrobić w domu, ale musimy być bardzo ostrożni.

Bardzo ważne jest, abyś wykonał cały proces z urządzenie wyłączone, również nie próbuj suszyć go ciepłembyłby to błąd krytyczny i spróbuj uzyskać informacje ważnej części urządzenia, zanim bateria całkowicie się wyczerpie, pomoże to zapewnić bezpieczeństwo informacji, jeśli urządzenie nie zostanie naprawione.

Wszelkie pytania lub problemy, które masz, jak zwykle, możesz zostawić w komentarzach, które zobaczysz nieco dalej.

dołącz do naszego kanału telegram