Skip to content

Rozwiązanie: „Brak pliku VCRUNTIME140.dll” — pobierz plik DLL dla systemu Windows 7, 8, 10

28 de wrzesień de 2022

Jeśli za każdym razem, gdy próbujesz otworzyć aplikację lub program, „Brak pliku VCRUNTIME140.dll”. Więc nie rób sobie więcej kłopotów, ponieważ nauczymy Cię go rozwiązać. Aby znaleźć rozwiązanie błędu VCRUNTIME140.dll is Missing, wystarczy czytać dalej.

Porozmawiamy szczegółowo o tym błędzie, a przede wszystkim o tym, jak go naprawić. Błąd, który bez wątpienia to jest najbardziej denerwujące, a to można naprawić w niezwykle prosty sposób. To błąd, który możesz naprawić tak łatwo, jak napraw qtwebegineprocess.exe w systemie Windows.

Co to jest błąd systemu Windows „Brak pliku VCRUNTIME140.dll”?

Ten błąd faktycznie występuje z powodu brakujących plików dll lub bo są uszkodzone. Na szczęście jego rozwiązanie wcale nie jest skomplikowane i możemy zapewnić, że w ciągu kilku sekund będziesz mógł bez problemu korzystać ze wszystkich programów na swoim komputerze.

VCRUNTIME.dll is Missing error zwykle pojawia się na komputerach z systemem Windows, podobnie jak plik, który przychodzi z mediami wizualnymi C++. To taki łatwy błąd do naprawienia. jak błąd 43 na urządzeniach graficznych Nvidia, pośród innych. Ponieważ ten błąd jest zwykle spowodowany złymi aktualizacjami systemu operacyjnego lub złą instalacją.

Z powodu awarii internetu lub błędów w pobieraniu pakietów instalacyjnych tych programów, błędy te często występują. Oczywiście również często można je znaleźć w programach Adobe które są powszechnie używane przez pliki redystrybucyjne Visual C++ dla programu Visual Studios 2015.

Ze względu na brak plików wizualnych normalne jest, że programy, z których próbujemy korzystać, nie działają zgodnie z oczekiwaniami. Nie mając tych multimediów na naszym komputerze, pojawi się okno powiadomienia gdzie zwykle mówi błąd, któremu towarzyszy brakujący plik. To jest coś, co często się dzieje, gdy Brak pliku d3dcompiler_43.dll.

Zwykle sposób to naprawić ponownie instaluje to samo. Z tego powodu poniżej opiszemy wszystkie kroki, które należy wykonać, aby znaleźć rozwiązanie błędu VCRUNTIME140.dll is Missing.

Jak naprawić błąd braku VCRUNTIME140.dll w systemie Windows?

Aby znaleźć rozwiązanie VCRUNTIME140.dll brakuje, wystarczy wykonać jedną z następujących metod.

Pobierz i zainstaluj DLL dla Windows 7,8 i 10

To, co musimy zrobić, to poszukać wspomnianej biblioteki DLL w c:Windows/System32. W tym folderze znajdują się wszystkie zapisane pliki .dll. W przypadku, gdy plik .dll, który generuje błąd, nie zostanie znaleziony, czyli w tym przypadku jest to VCRUNTIME140.dll, należy zrobić pobierz go za pośrednictwem strony Microsoft.

Jeśli nie chcesz go pobierać ze strony Microsoft, która jest najbardziej polecana opcja, możemy tylko powiedzieć, abyś ograniczył się do szukania tego pliku w wiarygodnym źródle. Zalecamy pobranie go od firmy Microsoft, ponieważ na innych stronach można znaleźć uszkodzone pliki lub złośliwe oprogramowanie.

Po pobraniu pliku z zaufanego źródła, wystarczy przejść do procesu instalacji. Ten proces wymaga jedynie dwukrotnego kliknięcia pliku .exe w celu zainstalowania pakietu plików .dll na komputerze. Gdy to zrobisz, błąd „VCRUNTIME140.dll” powinien zniknąć.

kobieta sfrustrowana problemem na swoim laptopie

Rozwiązanie przez ponowną instalację bibliotek DLL

W przypadku, gdy biblioteki dll znajdują się we wspomnianym folderze. Niekoniecznie oznacza to, że działają dobrze lub że są w idealnym stanie. Być może jest uszkodzony i dlatego pojawia się błąd. Aby go rozwiązać, wystarczy je ponownie zainstalować.

Aby to zrobić, musisz pobrać potrzebny plik w celu kontynuowania procesu instalacji. Przed rozpoczęciem instalacji zaleca się zamknięcie każdego otwartego programu, a po zainstalowaniu po prostu zrestartuj komputer. Zobaczysz, że ten problem przestaje się pojawiać.

Jak widać, jest to dość łatwe do rozwiązania. ten błąd może wpływać na wszystkie lub prawie wszystkie programy które masz na swoim komputerze. Dlatego konieczne jest jak najszybsze naprawienie tego.

Podobnie, gdy masz jakiś problem z plikami „.dll”, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to próbuje je zainstalować w przypadku, gdy nie są lub zainstaluj je ponownie, jeśli są. W ten sposób możesz rozwiązać każdy problem, który się z tym wiąże.

Ale jak zobaczysz, Nie musisz mieć dużej wiedzy na ten temat. w celu rozwiązania problemu. W wielu przypadkach jest to kwestia cierpliwości i odrobiny czytania, aby móc znaleźć rozwiązanie bez konieczności zwracania się do kogokolwiek. Te błędy przez większość czasu wymagają po prostu przejścia do Internetu, wyszukania bezpiecznego źródła i pobrania brakującego pliku. W ten sposób będziesz mógł znaleźć rozwiązanie błędu VCRUNTIME140.dll i wielu innych.

dołącz do naszego kanału telegram