Skip to content

Qualitas Educativa: aplikacja do poprawy jakości edukacji w szkołach

16 de grudzień de 2021

Kształcenie i szkolenie młodszych pokoleń to proces, który wymaga: współpraca wszystkich zaangażowanych, nie tylko od nauczycieli i uczniów, ale także od rodziców, samych szkół, a nawet administracji publicznej, to prawda, że ​​czasami zostawiamy to zadanie tylko nauczycielom.

Dgdzie wszelkiego rodzaju narzędzia są pod ręką, od plansz, gier planszowych, po aplikacje, w których edukacja jest bardziej dynamiczna i praktyczna. W którym uczniowie będą bardziej zainteresowani nauką i większym entuzjazmem do uczęszczania do szkoły

Istnieją wnioski o pomoc edukacyjną, na których polegało wiele instytucji, aby: usprawnić zarządzanie zarówno nauczycielami, jak i szkołami, w tym programowanie, które mogą wykonać, dopóki nie będą mieli bazy danych lub kartoteki uczniów i rodziców lub przedstawicieli

W ten sposób narodziła się Qualitas Educativa, to narzędzie stworzone do: poprawić jakość edukacji ułatwianie komunikacji i interakcji między nauczycielami, ośrodkiem edukacyjnym, uczniami i przedstawicielami.

Poprawa jakości edukacji to nadrzędny cel rodziców i pedagogów a integracja nowych technologii w realizacji tego celu jest czymś całkowicie nieuniknionym.

Co to jest Qualitas Educativa?

Jest to platforma, która została zaprojektowana w oparciu o doświadczenie i potrzeby nauczycieli oraz zespołów zarządzających szkołą. Twoim celem jest usprawnić zarządzanie wszystkimi procesami i zadaniami do wykonania przez profesjonalistów, którzy wykonują swoją pracę w szkole.

Dzięki Qualitas możesz poprawić produktywność w każdym z procesów składających się na zarządzanie centrum edukacyjnym, czyli zintegrować harmonogramy, oceny, biuletyny i notatki, integrując jednocześnie systemy szkolne z Administracją Publiczną a tym samym oszczędność czasu i pracy dla wszystkich zaangażowanych osób.

Jest o udoskonalić ofertę edukacyjną i opiekę placówek, służąc jako narzędzie komunikacji między wszystkimi zaangażowanymi w pracę edukacyjną, niezależnie od tego, czy są to uczniowie, rodzice, nauczyciele, dyrektorzy itp.

Nauczyciele mogą stworzyć profil ze swoim harmonogramem pracy, ale mają również dostęp do listy uczniów, mogą czytać i odpowiadać na wiadomości wysłane im przez innych użytkowników aplikacji. Mają też obszar zgłoszeń incydentów i inny obszar kwalifikacji.

Aby chronić prywatność użytkowników, każdy musi uzyskać dostęp do aplikacji pod własną nazwą użytkownika i hasło. To narzędzie może być używane zarówno na urządzeniach z systemem Android, jak i iOS, co daje nam możliwość bardziej dynamicznego korzystania z niego.

Pobierz Qualitas Educativa na Androida

Qualitas Educativa może być pobierz na Androida w sklepie Google Play. Aplikacja jest darmowa i wymaga smartfona lub tabletu z systemem operacyjnym Android 4.0 lub nowszym i mieć 27 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

Pobierz Qualitas Educativa na iOS

Qualitas Educativa może być pobierz na urządzenia z systemem operacyjnym iOS z App Store. Wymaga systemu operacyjnego iOS 8.0 lub nowszego i 9,6 MB wolnego miejsca na urządzeniu.

edukacyjna praktyka aplikacyjna

Technologia w edukacji

Technologia ma ogromne znaczenie w naszym codziennym życiu i jest konfigurowana jako jedno z najlepszych narzędzi, które można wykorzystać w edukacji.

Oprócz narzędzi ułatwiających zarządzanie edukacją, takich jak Qualitas Educativa, istnieją inne narzędzia skierowane bezpośrednio do uczniów i z którymi mogą się uczyć. Tak jest na przykład w przypadku aplikacje do nauki języka angielskiego.

Możemy również mieć praktyczne zastosowania do nauki lub ćwiczenia technik pisania na maszynach, które są bardzo przydatne i praktyczne. aplikacje do nauki pisania online między innymi.

Za pomocą tego typu narzędzi osiąga się to, że edukacja na wszystkich poziomach jest czymś znacznie bardziej dynamicznym, usprawniając tym samym procesy uczenia się na każdym poziomie iw każdym wieku.

dołącz do naszego kanału telegram