Skip to content

Przeglądarka Maxthon: Pobierz i zainstaluj w systemie Windows lub Mac

10 de lipiec de 2021

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy podróżują po wielu sieciach, Maxthon jest przeglądarką specjalnie dla Ciebie, która umożliwia wysyłanie plików, usuwanie lub eliminowanie prywatnych danych i wykonywanie nieskończonych innych rzeczy, między różnymi urządzeniami i wieloma platformami, nieskomplikowane i droga wolna.

To jest jeden z najszybszych i najlepszych przeglądarek internetowych na rynku i jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows, Mac, iOS i Android, opracowany z konfiguracjami, które czynią go wydajniejszym, szybszym i lepszymi funkcjami. Dlatego jego pobieranie i późniejsza konfiguracja są bardzo proste. Jeśli jesteś zainteresowany tematem, dołącz do nas.

Rzeczy do rozważenia przed pobraniem Maxthon Explorer dla Windows lub Mac

Pierwszą rzeczą do przeanalizowania są powody, dla których warto pobrać Maxthona na komputer z systemem Windows lub Mac.Po pierwsze, należy podkreślić, że mamy do czynienia z jedną z najszybszych przeglądarek, jakie istnieją obecnie. W rzeczywistości Maxthon charakteryzuje się tym, że: doskonała opcja instalacji na starszych komputerach.

Kolejną wielką zaletą pobierania przeglądarki jest to, że posiada zintegrowany menedżer pobierania. Możesz tego nie wiedzieć, ale ta funkcja nie jest dostępna w przeglądarkach takich jak Chrome lub Firefox, gdzie będziesz musiał uzyskać dostęp do rozszerzeń, aby mieć takie narzędzia.

Z kolei przeglądarka ma wersję na Androida który integruje wiele opcji dostępnych w wersji na komputery stacjonarne.

 • W każdym razie przed pobraniem tej przeglądarki internetowej należy wziąć pod uwagę pewne kryteria:

W zasadzie po wejściu do Oficjalna strona Maxthona zobaczysz, że program przedstawia opcje pobierania. Musisz wybrać, zgodnie z oprogramowaniem, którego używasz (Windows, Mac, Android lub iOS).

Drugim wymogiem jest uwzględnienie wersji Maxthona, pamiętaj, że twoje oprogramowanie musi spełniać specyfikacje programu, czyli twój komputer musi być kompatybilny z wersją przeglądarki Maxthon, którego chcesz pobrać.

 • Po pierwsze: musisz wejść na oficjalną stronę tej przeglądarki www.maxthon.com na swoim komputerze
 • Po drugie: Naciśnij lub kliknij przycisk bezpłatnego pobierania i poczekaj, aż pakiet wykonywalny programu zostanie pobrany na komputer.
 • Po trzecie: Następnie otwórz pobrany program i kliknij przycisk Uruchom, aby kontynuować pobieranie przeglądarki.
 • Po czwarte: Następną rzeczą w tym kroku jest kliknięcie przycisku programu Maxthon z napisem „Zainstaluj” i poczekanie na zakończenie instalacji. Na koniec skrót eksploratora na twoim komputerze będzie hostowany na pulpicie.

przeglądarka internetowa maxthon

Jak pobrać najnowszą wersję w języku hiszpańskim programu Maxthon dla komputerów Mac?

Proces na Macu jest praktycznie taki sam jak na Windowsie, wystarczy wejść na stronę Maxthon. Tam musisz kliknąć „Pobierz teraz / Pobierz teraz”. Strona wykryje poprawną wersję dla twojego systemu, więc nie musisz się martwić o nic więcej. Po pobraniu programu zainstaluj go.

Jak mam skonfigurować Maxthona na Windows lub Mac – krok po kroku?

Możesz zobaczyć wstępnie ustawioną konfigurację po pierwszym uruchomieniu tej aplikacji. Możesz jednak dokonać dostosowań w głównym interfejsie ekranu, jeśli chcesz.

Na głównym ekranie tej przeglądarki będziesz mógł dokonywać zmian i przesuwać strony z bezpośrednim dostępem do żądanej pozycji. Strony lub aplikacje można grupować według kategorii w jednym folderze, aby zoptymalizować ich wykorzystanie.

Oczywiście, oprócz możliwości dostosowywania i konfigurowania dostępu i interfejsu na ekranie głównym, będziesz także mógł wprowadzać zmiany i dostosowywać je za pomocą wstążki menu opcji.

Krótko mówiąc, przeglądarka internetowa Maxthon jest jedną z szybkich i prostych, z których można korzystać na komputerach z systemem Windows lub Mac i jest uważana za jedną z najszybszych, ponieważ ma minimalistyczny interfejs.

 • Pierwszy do dostosuj interfejs z ekranu Maxthon kliknij trzy paski znajdujące się w prawej górnej części przeglądarki. Tam wyświetlane jest menu opcji z czterema głównymi przyciskami znajdującymi się na górze: Ulubione, historia, pobieranie i ustawienia.
 • Każda z tych opcji spełnia funkcje, które mają już inne przeglądarki. W opcji ustawień osiągniesz włącz blokowanie reklam, wybierz język, serwer proxy, otwórz opcję narzędzi, wyczyść dane przeglądania itp.

przechwytywanie strony internetowej maxthon

 • Po drugie: Aby kontynuować wprowadzanie innych ustawień, kliknij click opcja „narzędzia” aby dostosować przeglądarkę. Za pomocą tego narzędzia i podążając za podmenu, które prezentuje system, możesz zmienić motyw ekranu, zmienić kolory tła, dostosować główną stronę główną i wiele więcej.
 • Po trzecie: za pomocą menu narzędzi lub klikając ikonę w kształcie nakrętki, możesz umieścić aplikacje, które chcesz mieć jako bezpośredni dostęp. Jest to bardzo przydatne, ponieważ po wejściu do przeglądarki będziesz mógł zobaczyć na ekranie aplikacje, które są używane codziennie.

W tym sensie ma również wiele opcji konfiguracyjnych, które mają inne przeglądarki, ma również lepiej zaprojektowane instrumenty bezpośredniego wejścia i nie zużywa tak wielu zasobów systemowych jak inne, jest dość lekki i zajmuje mało pamięci tyle pamięci RAM, ile procesora i najlepsze darmowe.

Chociaż to, co zostało pokazane wcześniej, doskonale nadaje się do pobrania Maxthona na komputer z systemem Windows lub Mac, jeśli chcesz zdobądź konkretną wersję, proces jest nieco inny.

 • W takim przypadku pierwszą rzeczą do zrobienia jest przejście do sekcji pobierania Maxthon.
 • Po prostu będą tam wyświetlane wszystkie wersje oprogramowania wybierz ten, który chcesz pobrać.

Również z tej przestrzeni możesz uzyskać dostęp do poprzednich wersji Maxthona, jeśli wolisz.