Skip to content

Praktyczny przewodnik po szybkim rozwoju w Clash of Clans i posiadaniu najlepszej wioski

4 de luty de 2021

Szybki rozwój w Clash of Clans jest jedną z rzeczy, za którymi tęskni wielu użytkowników, szybko osiągając poziom, na którym zyski są wyższe. Ulepszanie swojej wioski i postaci to coś, co może przynieść ci większe nagrody i włożyć się w to wielka społeczność graczy.

Czego potrzebujesz, aby szybko się rozwijać w Clash of Clans?

Zanim udzielimy Ci ważnych wskazówek, które pomogą Ci rozwijać się w tej średniowiecznej grze, musimy przekazać Ci kilka interesujących informacji. Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że żadna zewnętrzna oferta bogactwa nie jest ważna, Clash of Clans nie zapewnia nagród za pomocą środków zewnętrznych.

Strony i reklamy, które oferują dużo pieniędzy, nie są prawdziwe, wszelkie zewnętrzne korzyści nie będzie służyć w grze. Te strony i oferty dają tylko w Twoje ręce możliwość zablokowania.

Teraz sposoby na zdobycie głównych kluczowych elementów w tej grze są wyłącznie w niej. Powinieneś wiedzieć, że istnieje wiele sposobów na zdobycie tych przedmiotów bez ryzykowania konta.

Tak cenne złoto

Chociaż na pierwszych poziomach twój magazyn złota może być dość minimalny, możesz jak najszybciej zbuduj magazyn pomieścić do 40 000 monet. Musisz wydobywać wszystko, co możesz, oszczędzając złoto, aby rozwijać się w grze i być w stanie ulepszyć swoje struktury i wojska. Wskazówka, o której możesz nie wiedzieć, jest sposób na zdobycie darmowego złota i eliksiru.

Eliksiry, elementy militarne

Każdy oddział i budynek ładu wojskowego potrzebuje eliksiru do jego wytworzenia lub ulepszenia, choć najłatwiejszy do zdobycia jest ten normalny, mrok też ma wielką wartość. Pamiętaj, że musisz mieć wystarczająco dużo złota, aby stworzyć magazyn, który da ci możliwość tworzenia magazynów eliksirów.

Oba eliksiry można ukraść tylko, to znaczy, aby szybko rosnąć w Clash of Clans, musisz atakować inne wioski, niszcząc ich ratusze. Atakuj magazyny z pewnością i bardzo dobrą strategią, niszcząc je możesz ukraść złoto i eliksiry.

Porady i wskazówki, jak szybko rosnąć w Clash of Clans

Wiesz, że osiągnięcie postępu w dowolnej grze to wynik wytrwałości i determinacji, a przede wszystkim doskonałej strategii gry. Zebraliśmy kilka ważnych wskazówek, dzięki którym możesz bardzo szybko się rozwijać.

Graj mądrze

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to zrozumieć, jakie są twoje cele, zanim zaczniesz tworzyć swoją wioskę, pomyśl, że jest to pierwsza rzecz, którą powinieneś zebrać. Nawiasem mówiąc, podstawowe elementy to eliksir i złoto staraj się dobrze dbać o klejnoty dla początkujących.

Rozwijaj swoją obronę i ulepszaj każdy budynek, ważne jest, aby tworzyć wojska, staraj się wykorzystać tydzień tarcz jako najlepszą metodę wzrostu. Zainwestuj w każdy budynek i pomyśl o swojej pierwszej strategii walki.

Zdefiniuj strategię obrony

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że jest to gra w stylu średniowiecznej wojny, dlatego w pewnym momencie ktoś cię zaatakuje. Twoja obrona jest ważna, aby nikt nie ukradł Twojego łupu, To jedyny sposób, aby chronić swoje bogactwo. Dwa bardzo przydatne elementy obronne to Golem i wieże zegarowe.

Twórz mury, aby głównie chronić swój ratusz i magazyny, a ponadto zawiera wieże bojowe i armaty, aby zapewnić ich bezpieczeństwo. Oddziały obronne są ważne, to one zajmą się twoimi głównymi budynkami, gdy cię tam nie ma.

Clash of Clans fioletowy charakter

Ważna strategia ataku

Atakowanie i grabież miast to jedna z rzeczy niezbędnych do szybkiego rozwoju w Clash of Clans, dlatego nie należy zapominać o strategii ataku. Sprytnym posunięciem jest stworzenie tanich żołnierzy, zarówno w eliksirze, jak iw złocie.

Te oddziały mogą być przydatne do zadawania obrażeń, a wielu wojowników atakujących ratusz lub magazyn pozwala im szybciej upaść. Musisz uważać, aby nie używać dużej liczby żołnierzy, czasami mały robi znacznie więcej.

Po ustaleniu strategii ataku i obrony oraz podbiciu wielu wiosek nie wahaj się szukać swojego miejsca w Kryształowej Lidze.

dołącz do naszego kanału telegram