Skip to content

Pobierz różne modele lub szablony Curriculum Vitae do edycji i wypełniania za darmo

28 de sierpień de 2021

Praca jest podstawową częścią życia każdego dorosłego, nie tylko trzeba żyć, ale także my pomaga rozwijać naszą osobowość a przede wszystkim do dojrzewania, ale jednocześnie do uczenia się nowych rzeczy, które mogą być nawet bardzo przydatne w naszym codziennym życiu.

Kiedy szukasz pracy, to normalne, że masz Życiorys Przedstaw w ten sposób firmę, do której aspirujesz, lub pracodawcę, który zdecyduje, czy objąć Cię na stanowisko, aby w ten sposób mieli wyobrażenie między innymi o Twoim doświadczeniu i rodzaju studiów.

Dlatego tak ważne jest przedstawienie prawidłowego, dobrze sformułowanego CV z niezbędne informacje i uczciwie, zwłaszcza to drugie. Ponieważ CV, które jest zbyt obszerne, zamiast przyciągać uwagę, powoduje coś przeciwnego, konieczne jest zoptymalizowanie go tak, aby zawierało istotne informacje dla pracodawcy.

Aby ułatwić Ci życie, chcę zostawić Ci kilka modeli życiorysów, które tylko będziesz musiał wypełnić i być może, jeśli uważasz, że jest to konieczne, zmodyfikować niektóre aspekty, ale nie sądzę, że potrzebujesz tego uczciwie.

Curriculum Vitae w formacie PDF do wypełnienia

Tutaj zostawiam Ci kilka opcji, które możesz wziąć pod uwagę być w stanie wypełnić, wydrukuj i wyślij:

Niektóre podstawowe szablony Curriculum Vitae do uzupełnienia

Jak powiedziałem wcześniej podstawowy program nauczania albo raczej, prosty, możesz wywrzeć lepszy wpływ, o ile masz odpowiednie informacje, ważne jest również, aby podkreślić, że w zależności od pracy, którą zamierzasz zaprezentować, powinieneś wybrać taki lub inny rodzaj CV.

Zalecane byłyby następujące:

Jak widać, opcji w zakresie modeli Curriculum Vitae jest wiele, więc możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, tak jak powiedziałem wcześniej, najbardziej polecam to, aby przede wszystkim wziąć pod uwagę gdzie zamierzasz zaprezentować wspomniane CV a następnie weź pod uwagę jaki model potrzebujesz, a przede wszystkim informacje, które zamierzasz w nim wprowadzić.

Jeśli nie masz dużego doświadczenia, zbyt duże CV sprawi wrażenie, że jest puste, uszkadzając twój wizerunek, Inaczej byłoby użyć mniejszego modelu, aby w jakiś sposób powiedzieć, że są to małe rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę przy ubieganiu się o pracę.

Szukając pracy pierwszy kontakt między kandydatem a firma jest przekazywana poprzez życiorys, zwany także programem nauczania lub po prostu CV.

Dokument ten eksponuje doświadczenie i przeszkolenie kandydata i powinien wystarczyć, aby obudzić nim zainteresowanie firmy, dlatego dziś przedstawiamy Państwu szablon wznowienia dzięki czemu możesz stworzyć taki, który pasuje do tego, czego naprawdę szukają firmy.

Kilka zaleceń przy przygotowywaniu CV w prosty i precyzyjny sposób.

Przygotowując życiorys, należy wziąć pod uwagę pewne ważne aspekty. Pierwsza rzecz to ocenić czas trenera Z personelu, ten profesjonalista musi czytać setki życiorysów dziennie, co oznacza, że ​​jeśli dokument jest zbyt długi, na pewno nie przestanie go czytać.

Idealne CV to takie, które nie zajmuje więcej niż jedną lub dwie strony. Jest to zatem kwestia maksymalnego zsyntetyzowania informacji, biorąc pod uwagę, że jeśli profil jest interesujący na dane stanowisko, zostaniemy wezwani na rozmowę kwalifikacyjną, w której możemy podać szczegóły dotyczące naszego szkolenia i doświadczenia.

Przede wszystkim musisz mieć wszystkie swoje dokumenty w porządku, jeśli nie masz ich zaktualizowanych, możesz umówić się na spotkanie w celu uzyskania dowodu osobistego lub paszportu, abyś miał wszystko gotowe do dalszej drogi w poszukiwaniu pracy i zaoszczędzisz czas w chodzeniu z powodu dokumentów.

Zdjęcie to kolejna ważna kwestia. W takich przypadkach należy użyć zdjęcia typu DNI z białym tłem i to być również aktualne. Nie ma nic do wykorzystania selfie lub innego rodzaju zdjęcia, które nie jest profesjonalne.

Chociaż istnieją sposoby na łatwe zrobienie zdjęcia paszportowego z telefonu komórkowego, możesz zrobić to w stary sposób, robiąc zdjęcie studyjne do swoich dokumentów, aby uniknąć problemów. Chociaż oczywiście to zależy od Ciebie.

Na koniec, przed przesłaniem CV, upewnij się, że dodaliśmy kanały kontaktu (telefon i e-mail) i czy są dobrze napisane.

telefon e-mail

Jaki jest najlepszy szablon CV

Szablon programu nauczania, który Państwu przedstawiamy, to model europejski. Są to oficjalne szablony dostarczone przez Komisję Europejską, które służą do opracowania programu nauczania, który jest ważny zarówno w Hiszpanii jak w pozostałej części Europy.

Ten dokument porządkuje informacje zgodnie z uzgodnionym szablonem dla wszystkich krajów Unii Europejskiej, prezentowanie umiejętności i kwalifikacji w ustandaryzowany sposób.

Na Program Europass informacje są zorganizowane w następujący sposób:

 • Informacje osobiste: imię i nazwisko, adres, telefon, faks, e-mail, narodowość, data urodzenia.
 • Doświadczenie zawodowe: data, nazwa i adres pracodawcy, rodzaj firmy lub sektora, zajmowane stanowisko lub stanowisko, główne czynności i obowiązki.
 • Edukacja i formacja: daty, nazwa i rodzaj organizacji, która zapewniła kształcenie lub szkolenie, główne przedmioty lub umiejętności zawodowe, tytuł uzyskanej kwalifikacji.
 • Umiejętności i zdolności osobiste.
 • Język ojczysty.
 • Inne języki: czytanie, pisanie, mówienie.
 • Umiejętności i zdolności społeczne.
 • Organizowanie zdolności i predyspozycji.
 • Umiejętności i zdolności techniczne.
 • Umiejętności i zdolności artystyczne.
 • Inne umiejętności i zdolności.
 • Prawa jazdy.
 • Dodatkowe informacje.
 • Załączniki (dokumentacja).

Pobierz szablon Europass CV.

Użyj listu motywacyjnego, aby zrobić to bardziej profesjonalnie.

CV to zazwyczaj ustandaryzowany dokument, który przedstawiany jest przy wszelkiego rodzaju ofertach pracy. Jeśli chcesz dostosować aplikację wraz z CV list motywacyjny może zostać dostarczony przygotowane wyłącznie na każdą ofertę pracy, w której kandydat wskazuje powody, dla których chce pracować w firmie, w której jest wolne stanowisko.

Czy udało Ci się stworzyć swoje CV w prosty sposób?

dołącz do naszego kanału telegram