Skip to content

Pobierz program Microsoft PowerPoint, nie płacąc nic

14 de wrzesień de 2023

Kiedy myślimy o głównych programach, które zostały specjalnie dla nas opracowane do tworzenia prezentacji multimedialnych, wiemy, że niewiele jest lepszych od Microsoft PowerPoint, jeśli nie żaden. W rzeczywistości jest to aplikacja zawarta w pakiecie Microsoft Officeidealny do generowania wszelkiego rodzaju treści w postaci prezentacji cyfrowych.

Jeśli chodzi o naukę lub pracę musisz przygotować prezentacje, w których możesz przedstawić sytuacje, dane, projekty, a nawet pomysły, to nie masz wątpliwości, że Microsoft PowerPoint to świetna alternatywa. Aby to zrobić, ma do dyspozycji ogromną liczbę narzędzi, które pozwolą nam tworzyć najróżniejsze slajdy, nawet w oparciu o wcześniej przygotowane szablony.

Część treści, które możemy znaleźć w ramach programu Microsoft PowerPoint i na pewno tak się stanie Będą dla nas niezwykle przydatne, dotyczą bezpośrednio możliwości włączenia obrazów, zdjęć i filmów do prezentacji.oprócz tabel statystycznych, tekstu, muzyki i innych animacji, przejść lub efektów, dzięki czemu dostosowanie naszych prezentacji jest absolutne.

To, co najlepsze w programie Microsoft PowerPoint

Uważamy, że podkreślając najmocniejsze strony programu Microsoft PowerPoint, należy zacząć od nowych motywów w alternatywnych kolorach.oraz wskazówki dotyczące wyrównywania tekstu, które pozwalają ulepszyć układy. Jeśli chodzi o konkretne narzędzia, możemy je również przybliżać lub przełączać między nimi, nawet poza sekwencjami, aby uzyskać zoptymalizowane ustawienia.

Możliwość pracy zespołowej to kolejna rzecz, której nie możemy w tych przypadkach nie uwzględnić, ponieważ praca w grupie jest zwykle niezbędna zarówno na uczelni, jak i w biurze. Do narzędzi poprzednich wersji programu Microsoft PowerPoint dodano nowe narzędziadzięki czemu do projekcji prezentacji nie będzie już konieczne uczestnictwo wszystkich uczestników.

W ten sam sposób zawsze możemy pod każdym ze slajdów pisać wszelkiego rodzaju komentarze, nie tracąc przy tym z oczu faktu, że pozostali uczestnicy mogą wnieść swoje wyjaśnienia lub opinie, dzięki czemu widzimy, że jest to naprawdę kompletne. Musimy nawet wziąć pod uwagę w ten sam sposób, że istnieje system synchronizacji z OneDrive lub SharePointprzestrzeń chmurowa Microsoftu.

Pobierz Microsoft PowerPoint

Dobry, Jeśli chcesz pobrać program Microsoft PowerPoint na swój komputer, wystarczy, że przejdziesz na koniec tego artykułu, aby przejść bezpośrednio do łącza pobierania programu. Następnie możesz wypróbować go przez kilka dni, aby sprawdzić, czy jesteś zadowolony z jego działania, a jeśli tak, masz możliwość zakupu go na stałe.

Pobierz Microsoft PowerPoint

dołącz do naszego kanału telegram