Skip to content

Pobierz Pokémon XY dla DraStic

11 de grudzień de 2021

Kiedy myślimy o głównych seriach gier wideo w historii, nie ma absolutnie żadnych wątpliwości, że wiele z nich dotyczy kreskówek, seriali i innych, a w tym przypadku w szczególności jest wielu czytelników, którzy uwielbiają przygody Pokemona. W tym przypadku uczyliśmy już jedne z najlepszych samouczków związanych z tą historią, a dzisiaj chcieliśmy spłacić dług w jednej z najbardziej znaczących gier, tak zwanej Pokémon XY.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w tym względzie, jest to, że podczas gdy wiele gier z tej serii stało się w ostatnim czasie prawdziwym bestsellerem, niektóre z nich wyróżniają się ponad resztę, jak w przypadku Pokémon XY, który jest tym jedynym która nas dzisiaj interesuje. Pokémon X i Pokémon Y prowadzą wyszukiwania ogromnej liczby użytkowników, którzy chcą cieszyć się wszystkimi jego zaletami, pobierając ten tytuł ze słynnego emulatora DraStic na dowolne urządzenie z Androidem.

W każdym razie, jeśli chodzi o instalowanie Pokémon XY na Androida, musisz wiedzieć, że pierwszą rzeczą są linki do pobierania, gdzie dowiemy się, że możesz pobrać Pokémon XY z tego linku, podczas gdy emulator dostaniesz w pytanie z tego linku. Biorąc pod uwagę te istotne aspekty, będziemy kontynuować analizę kilku innych szczegółów że jesteśmy pewni, że wielu użytkowników i potencjalnych graczy tego tytułu również będzie chciało wiedzieć.

Więcej szczegółów na temat Pokémon XY

Cóż, masz już podstawową wiedzę na temat Pokémon XY i uważamy, że nadszedł czas, aby pójść trochę dalej, aby wspomnieć o innych szczegółach dotyczących franczyzy. Musisz wiedzieć, że Pokémon XY odpowiada już szóstej generacji tytułów Pokémon, generacji, która została opracowana specjalnie dla platformy Nintendo 3DS, i to w ten sam sposób, wyróżnia się produkcjami wykonanymi w segmencie przygodowym i rolowym, w którym się wyróżnia.

Z tej okazji podróż zabierze bohaterów i głównych bohaterów Pokémon XY w stronę przygody w Kalos, gdzie rozwija się historia, w której będą musieli zdobyć osiem odpowiednich medali z każdej siłowni, a następnie wziąć udział w wielkiej Lidze Pokémon. Oczywiście Pokémon XY nie umyka innym odsłonom serii i będziemy musieli pomóc postaciom w pokonaniu ogromnej ilości trudności, które pojawiają się na ich drodze w miarę postępów.

Jeśli chodzi konkretnie o dostawę Pokémon XY, musimy powiedzieć, że w tym zobaczymy do 60 najsłynniejszych stworzeń, z bardzo zaskakującymi cechami i grafiką, jeśli pozostałeś tylko w pierwszych generacjach gier Pokémon. Po zainstalowaniu elementów, które zostawiamy w powyższych linkach, musisz przejdź do Ustawienia, Bezpieczeństwo swojego Androida i włącz Nieznane źródła lub Nieznane źródła, aby uruchomić plik gry.

Kolejny krok to instalacja emulatora DraStic jak każdej innej aplikacji zewnętrznej, a następnie uruchomienie emulatora i ROM-ów Pokemon X i Y. Aby mieć pewność, że ten krok po kroku zadziała, musisz zweryfikować pewne parametry techniczne swojego urządzenie przenośne. Na przykład musi mieć system operacyjny Android 2.3.6 lub nowszy, 1 GB pamięci RAM, procesor o minimalnej częstotliwości 1,2 Ghz, oraz wolne miejsce do przechowywania co najmniej 3 GB.

Czy udało Ci się zainstalować Pokémon XY dla DraStic za pomocą tego krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram