Skip to content

Jak zdobyć Celebi w nowym Pokémon Snap? – Uchwycić moment

25 de marzec de 2022

W grze New Pokémon Snap jest to jedna z najczęściej pobieranych gier, w której możemy znaleźć szeroką gamę Pokémonów. Czasami jednak bardzo trudno jest znaleźć lokalizację legendarnego. Z tego powodu w zobacz, jak to się robi, nauczymy Cię tego, co musisz wiedzieć, aby zlokalizuj legendarnego Pokémona Celebi oraz możesz go zarejestrować w swoim Fotodex.

Jak wygląda proces zdobywania Celebi w New Pokémon Snap?

W New Pokémon Snap pojawia się wiele różnych Pokémonów, ale bardzo niewiele jest legendarnych, jednym z nich jest Celebi. Dla wielu będzie to zadanie prawie niemożliwe do zrealizowania bez jakichkolwiek wskazówek lub porad. Prawdopodobnie przechodząc tę ​​grę nie będziemy mieli doświadczenia władzy wchodź w interakcję i uchwyć chwile legendarnym Pokémonem. Z tego powodu w tym przewodniku nauczymy Cię, jak go znaleźć i sfotografować, abyś mógł ukończyć jak największą liczbę Pokémonów.

Bądź na poziomie co najmniej 2

Aby zdobyć Celebi, musimy podążać zmieniającą się trasą i mieć co najmniej 2 poziom badacza.

Znajduje się w trzeciej strefie zmieniającego się lasu

Aby ukończyć schwytanie Celebi w New Pokémon Snap, musimy podążać ścieżką zmieniającego się lasu, oprócz tego musimy ukończyć główną historię i schwytać legendarnego Pokémona Xerneasa ten proces jest wykonywany we wszystkich przypadkach legendarnych Pokémonów.

Teraz, jeśli wykonałeś te kroki od ukończenia całej przygody do osiągnięcia napisów końcowych w grze, możemy udać się do Zmieniającego się lasu, aby móc sfotografować Celebi. Coś, co dzieje się również z innymi legendarnymi, takimi jak Ho-Oh. Ten bardzo osobliwy Pokémon pojawia się tylko w ostatniej strefie tej trasy, czyli czwarty po przejściu przez Las z Mgłą.

Jak zrobić dobre zdjęcie Celebi w New Pokémon Snap?

Kiedy dotrzemy do czwartej trasy, o której wspomnieliśmy w Zmieniającym się lesie, będziemy mieć przed sobą Bewear. Musisz być bardzo uważny, ponieważ Celebi pojawia się w tych chwilach w locie.

Kolejną wskazówką, którą mamy, abyś mógł lepiej łowić, jest próba trafienia go blanzanem. jeśli to zrobimy zatrzyma się na kilka chwil i to będzie idealny moment na zrobienie zdjęcia.

W tej chwili chcemy zrobić zdjęcie wyższej jakości, aż osiągniemy 4 gwiazdki, pierwszą rzeczą jest zrobienie już zdjęcia gwiazdy. Ale nie powinniśmy się martwić, Celebi Pokémon może pojawić się w innym czasie i że będziemy mieli większą szansę na najlepsze połowy.

Po zrobieniu kilku zdjęć Pokémona Celebi w momencie, gdy leci i znika. Nie możemy się doczekać, dokąd zmierza Neo-One. Przed tobą będzie wielkie drzewo i musimy przejść przez jego korzenie. Następny, przesuniemy kamerę w prawo gdzie na ziemi znajdziesz jabłka.

Teraz musisz wystrzelić Blanzanas w stronę reszty jabłek. Dzięki temu zdajemy sobie sprawę, że legendarny Pokémon Celebi pojawia się ponownie, który spróbuje zjeść owoc.

Teraz, jeśli spojrzysz natychmiast, gdy przechodzimy przez drzewo i patrzymy w lewo, w niektórych ruinach można zobaczyć siedzącego Celebi. W tym momencie musimy włączyć Kryształowy Kwiat, uruchamiając Kule Lumini.

jak zdobyć celebi w nowej przystawce pokemona?

Jeśli ci się uda, trzech Celebi leci z nieba, zbliżając się do siedzącego wśród ruin. W tej chwili możemy skorzystać z melodii Neo-One, aby prowadzić interakcje i robić zdjęcia lepszej jakości 4 gwiazdki.

Wykorzystanie refleksu i zmysłów

Bycie tak zwinnym Pokémonem jest ważne mają dobry refleks dzięki dużej mobilności. Chociaż możemy poprowadzić się przez odbicie pozostawione przez błyski, które emituje, aby podążać jego śladem, aż do zrobienia zdjęcia.

Prawidłowe ustawienie elementów sterujących

Jednym z najlepszych ustawień, które możemy z góry określić, aby ułatwić przechwytywanie zdjęcia w kierunku Pokémon Celebi, jest aktywacja trybu burst. Dzięki temu możemy zrobić kilka zdjęć, a następnie odrzucić te, które wychodzą zamazane lub nie wychodzą tak, jak byśmy chcieli, ale z pewnością możesz mieć bardzo dobre zdjęcia dzięki tej metodzie.

Możemy również ułatwić zwiększenie czułości aparatu ponieważ czasami Celebi potrafi latać bardzo szybko. Dzięki tej metodzie łatwiej będzie podążać ich śladami.

dołącz do naszego kanału telegram