Skip to content

Najlepsze sztuczki Pokémon Platinum dla DraStic

20 de kwiecień de 2022

Ilekroć mówimy o głównych grach, którymi możemy się cieszyć na najróżniejszych platformach na całym świecie, zwykle mówimy, że Pokémon jest jedną z tych franczyz, którym udało się podbić publiczność na całym świecie, stając się jednym z ulubionych użytkowników. W rzeczy samej, nie można nie pomyśleć w tym sensie, że chociaż istnieje wiele gier, które należą do uniwersum tych stworzeńz tej specjalnej okazji chcemy zatrzymać się zwłaszcza na Pokémon Platinum.

Pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć w takim aspekcie, jest to, że Pokémon Platinum lub Pokémon Platinum to jedna z najlepszych gier Nintendo DS, chociaż tym razem chcemy pokazać Ci najlepsze sztuczki w Pokémon Platinum na terminale z systemem Android. Jedyne, czego będziesz potrzebować, to zainstalowanie Pokémon Platinum na urządzeniu mobilnym z systemem Android w wersji 2.3.6 lub nowszej. Dzięki temu możesz uzyskać dostęp do najlepszych kodów do Pokémon Platinum.

Najlepsze kody do Pokémon Platinum

Po zainstalowaniu Pokémon Platinum na swoim Androidzie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć strzałkę, która pojawi się na dole ekranu po otwarciu menu. Następnie musisz przejść do Reset Game, gdzie pojawia się okienko z kodem numerycznym, a konkretnie 11001. Kiedy się pojawi, musisz go kliknąć. Następnie musisz aktywować wszystkie kody Platinum Pokémonktóra zajmuje nie więcej niż sekundę, na przykład opcja „Every Pokeball 100% Catch Rate”, aby wspomnieć o jednej, funkcji, która służy do złapania dowolnego Pokémona za pierwszym razem.

Następnie musisz wiedzieć, że istnieje wiele innych naprawdę interesujących cheatów, wśród których nie chcieliśmy nie wspomnieć z jakiegokolwiek powodu tak zwanego „Pokemon Can Learn Every TM”, stworzonego specjalnie po to, abyś mógł nauczyć się każdego rodzaju maszyna techniczna. Wtedy dzięki „Walk Through Walls” będziesz miał również możliwość przechodzenia przez ścianywięc jak widać istnieje wiele atrakcyjnych opcji, które mamy w tym segmencie.

Nie musisz robić nic więcej, aby cieszyć się wszystkimi sztuczkami i kodami Pokémon Platinum, do tego stopnia, że, jak widzisz, jest to seria prostych krok po kroku, takich, jakie każdy użytkownik może przeprowadzić nawet tych, którzy nie są specjalistami. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że każda z opcji zawiera jednocześnie kod, który można zmodyfikować. W tym sensie musisz wziąć pod uwagę, że możesz następnie wprowadzić pewne modyfikacje, które ci się podobają.

Czy uzyskałeś dostęp do kodów Pokémon Platinum dzięki temu krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram