Skip to content

Jak uchwycić legendy Dialga i Palkia w Pokémon Arceus – najlepsze sztuczki

16 de marzec de 2022

Pokémon legends of Arceus to jedna z najlepszych gier, które zostały wydane z sagi Pokémon w ostatnich latach. Posiadanie rozgrywki i grafiki, które uczyniły tę grę jedną z najlepszych wszechczasów, podobnie jak te z Pokémonami, pozwalają przejść sagę o Pikachu i Evee. Z tego powodu, ktokolwiek chce złapać legendarnego Pokémona z tej wspaniałej gry, nauczymy Cię, jak to się robi jak złapać Pokémon Dialga i Palkia.

Czego potrzebuję, aby schwytać legendarną Dialgę i Palkię w Pokémon Arceus?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że zarówno Palkia, jak i Dialga są Pokémonami, które możesz złapać. podczas opracowywania głównej historii w grze Pokémon Legends Arceus. Musisz liczyć się z tym, że będąc główną częścią opowieści, prędzej czy później złapiesz je w trakcie rozwoju przygody przed zakończeniem gry. W przeciwieństwie do legendarnej Giratiny lub innych, które wymagają ukończenia historii. Dlatego jest to część głównych misji, więc nie będziesz bez żadnego z tych Pokémonów.

Jak Dialga i Palkia zostają schwytane w Pokémon Arceus?

Wielką nowością, jaką mają ze sobą legendy Arceus Pokémon, jest to, że tym razem możemy złapać oba Pokémony. W przeciwieństwie do poprzednich gier mogliśmy złapać tylko jedną z nich. Teraz to nie oznacza, że ​​możemy je złapać w tym samym czasieale najpierw złapiemy jedną, a wraz z rozwojem fabuły będziemy mogli uchwycić drugą.

Kiedy już kończymy grę z misji 13 po tym, jak pomogliśmy 5 sensorycznym Pokémonom, musimy napraw przerwę wymiarową spowodowaną przez czerwony sznurek i że zmienia region Hisui.

W tym momencie musimy wybrać lidera, któremu chcemy towarzyszyć w naszej przygodzie. Po pierwsze, mamy Adamasa należący do klanu diamentów, a potem mamy Ankarę należącą do klanu Pearl.

Jeśli zdecydujesz się Ci towarzyszyć Adamas, najpierw stoczysz pojedynek z Dialgą. Podczas gdy my wybieramy Nakarę, najpierw zmierzymy się z palkią. Jednak ta decyzja niewiele się zmieni, ponieważ będziemy mogli schwytać oba Pokémony.

Po wybraniu naszego towarzysza do zadania 13 musimy dokończyć zadania 14, 15 i 16. Krótko mówiąc, wszystkie te, których nazwa pochodzi od testów jezior. Będziesz miał tylko trochę trudności z zagadką Uxie, ponieważ inne zadania są bardzo łatwe.

Włączając encomiendę 17 znaną jako na szczycie góry Corona musimy iść do korony Talavera. Gdzie będziemy mieli spotkanie z legendarnym Pokémonem, który jest spokrewniony z naszym towarzyszem, czy to Pokémon Dialga, czy Palkia, o którym wspominaliśmy wcześniej.

Uniknij ataku meteorytów

Aby pokonać te legendarne Pokémony, musimy nauczyć się unikać ataków meteorów, które po prostu musimy opuścić obszar uderzenia. Ten atak w wersji 2 będzie przeprowadzany w sposób liniowy i musimy nie tylko liczyć się z uderzeniem i terenem, ale także z tym, że po upadku pozostawią ziemię w ogniu.

jak uchwycić diaga czy palkia

Ucieknij przed falami uderzeniowymi

W przypadku fal uderzeniowych jest to drugi atak przeprowadzony przez te Pokémony. Ten jest nieco bardziej skomplikowany do uniknięcia, jednak możemy przewidzieć ruch, aby go uniknąć. Fala uderzeniowa działa jak fala uderzeniowa, musimy unikać kół energetycznych, przeskakując nad nimi podczas gdy my przewidujemy jego projekcję. Jeśli uda ci się uniknąć tego ataku, będziesz w stanie złapać legendarnego Pokémona, a także pomyślnie ukończyć pokedex.

Jak zmienić formę na legendy Dialga i Palkia w Pokémon Arceus po ich złapaniu?

Czy wiesz, że możesz zmienić formę Dialgi i Palkii w Pokémon Arceus po ich zdobyciu, po prostu musisz zdobyć wspaniałą diamasferę i lustraferę, ponieważ dzięki nim możesz przekształcić każdego Pokémona w Dialgę lub Palkię.

Zdobądź Wielką Diamansferę

Aby zdobyć wielki diament musimy zakończyć petycje 89przyjdź, a będziesz musiał walczyć z Adamasem, a gdy go pokonasz, może dać ci niezbędny przedmiot do przekształcenia Dialgi.

Aby uzyskać Wielką Lustrosferę

Aby uzyskać wielką lustrasferę musimy zakończyć żądaniem numer 90 w tej misji będziesz musiał zmierzyć się z Nakarą. Kiedy go pokonasz, może dać ci przedmiot niezbędny do przekształcenia Palkii.

dołącz do naszego kanału telegram