Skip to content

Pobierz Pocket Recorder i PokeDetector na Androida lub iOS, aby nagrywać głos – Dyktafon

13 de styczeń de 2023

Szukasz aplikacji na Androida, która oprócz nagrywania dźwięków, potrafi je również edytować?Jeśli tak, to polecam Pobierz Pocket Recorder na Androida.

Jest to aplikacja, która Pozwoli ci to wykonać dwa zadania, o których wspomnieliśmyw najłatwiejszy, najszybszy i najwygodniejszy możliwy sposób.

Dzięki tej aplikacji będziesz mógł bez problemu nagrywać dźwięki. Poza tym również możesz modyfikować jego format, jakość, wizualizację oraz inne funkcje, które bez wątpienia znacznie nam to ułatwią.

Indeks()

Co to jest rejestrator kieszonkowy?

To skuteczne i proste narzędzie, które pozwala nam konwertować wszystkie nasze nagrania na muzykę, Może więc zapewnić nam wiele korzyści, które mogą nam pomóc w podstawowych zadaniach.

W rzeczywistości ta aplikacja pozwala konwertować plik audio do formatu MP3 bez żadnego problemu. Możemy również tworzyć dźwięki wiadomości lub połączeń za pomocą dowolnego nagrania, które wykonaliśmy.

W podsumowaniu, rejestrator kieszonkowy Jest to alternatywa, którą musimy wziąć pod uwagę, kiedy pracować z edycją dźwiękuponieważ jest w stanie jednocześnie nagrywać i edytować, aby uzyskać unikalny i bardzo dobrej jakości dźwięk.

Jak pobrać Pocket Recorder na Androida?

Z pewnością będziesz chciał pobrać tę wspaniałą aplikację, a jak mógłbyś tego nie zrobić? oferuje wszystko, czego potrzebujemy do dobrego wydania Dźwięk.

Lecz niestety pobierz kieszonkowy rejestrator na Androida Nie jest to możliwe, ponieważ nie jest oficjalnie dostępny w sklepie Sklep Google Play.

Jednak w Sklep Google Play mamy do dyspozycji aplikację bardzo podobną do rejestrator kieszonkowy i spełnia te same funkcje. Jest o Noś rejestrator dźwięku.

Noś rejestrator dźwięku, to aplikacja, która stała się bardzo popularna wśród użytkowników Androida zajmujących się edycją dźwięku. Osiągnął dużą liczbę pobrań i pozostawił bardzo dobre opinie użytkowników.

Najlepsze jest to, że jest to całkowicie darmowa aplikacja i waży tylko 16 MB, więc musisz mieć tę dostępną przestrzeń dyskową i a Android w wersji 4.3 lub nowszej. Zobaczmy, jak pobrać tę aplikację.

nosić nosić rejestrator dźwięku

Kroki, aby pobrać Wear Audio Recorder:

  1. Pierwszą rzeczą jest otwarcie aplikacji Graj w Google na Twoim urządzeniu Android.
  2. Kiedy to zrobisz, będziesz musiał poszukać aplikacji Noś rejestrator dźwięku za pomocą paska wyszukiwania.
  3. Teraz, gdy znalazłeś aplikację, musisz kliknij przycisk instalacji, Teraz pojawi się nowe okno z informacjami niezbędnymi do uzyskania dostępu do aplikacji, więc musisz nacisnąć tam, gdzie jest napisane Zaakceptować.
  4. Następnie aplikacja musi rozpocząć pobieranie, musisz poczekać na zakończenie pobierania i zostać zainstalowany automatycznie.
  5. Gdy instalacja zostanie zakończona, możesz otworzyć aplikację. Wystarczy postępować zgodnie z pojawiającymi się od teraz instrukcjami, a będziesz mógł cieszyć się tą wspaniałą aplikacją.

Jak powiedzieliśmy powyżej, na platformie sklepu Google Play możesz pobrać Wear Audio Recorder na Androida. Chociaż nie możemy pobierz kieszonkowy rejestrator na Androidanie powinniśmy tego tak bardzo żałować, ponieważ da nam to możliwość przetestowania aplikacji, która może być równie skuteczna, jak Noś rejestrator dźwięku.

Oto główne aplikacje, które możemy polecić w tym celu. Chociaż w ostatnich tygodniach pojawiła się spora liczba aplikacji, których głównym celem jest ułatwienie nam życia podczas gry w modę. Dlatego dzisiaj chcemy porozmawiać o tym, jak pobierz Poke Detector na Androida.

Co to jest Poke Detector dla Androida

Ta aplikacja jest jeszcze jedną z tych, które zostały zaprojektowane, aby ułatwić nam łapanie Pokémonów. PokeDetector powiadamia nas, gdy w pobliżu znajduje się pokemon i pozwala nam filtrować na podstawie rodzaju poszukiwanego stworzenia i odległości.

pobierz i zainstaluj pokedetector

Pobierz Poke Detector na Androida

Móc pobierz PokeDetector na Androida ze sklepu Google Play. W tym przypadku po prostu kliknij przycisk „Zainstaluj”. aby aplikacja została pobrana, a następnie zainstalowana automatycznie.

Inną opcją jest Pobierz aplikację Poke Detector na Androida z jego oficjalnej strony internetowej. Jeśli chodzi o pobieranie tego typu plików, zawsze radzimy robić to również z zaufanych witryn unikniesz możliwych infekcji złośliwym oprogramowaniem.

Jeśli pobrałeś teraz plik APK, musisz przejść do Ustawienia > Zabezpieczenia > aktywuj Nieznane źródła. Następnie przejdź do folderu, w którym został pobrany plik APK i kliknij go, aby przeprowadzić instalację.

W Zaledwie kilka minut będziesz mieć zainstalowany PokeDetectorWszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację i skonfigurować ją, aby zacząć z niej korzystać.

Poke Detector zagrożony?

niantyczny nie wyraża zgody na wygląd aplikacji i stron internetowych, które pomoc w poszukiwaniu pokemona i rozpoczął swoją szczególną krucjatę przeciwko nim wszystkim.

The Rezygnacja z usługi PokéVision Kilka dni temu była dość popularna, a nawet stała się popularnym tematem na Twitterze i najwyraźniej nie będzie to jedyna aplikacja, której dotyczy problem. inni lubią Poke LIVE, który wykrywa również pokemony i wydaje się, że oni również mają kłopoty i nie można już tego znaleźć w Sklep Google Play.

W tej chwili PokeDetector i inne podobne aplikacje działają normalnie, ale nie jest jasne, jak długo jeszcze tak będą działać.

Nasza rekomendacja jest taka, że ​​jeśli jesteś zainteresowany tego typu aplikacjami wyciągniesz z nich najwięcej teraz, gdy nadal działają, szukają tych pokemonów, które są trudniejsze do znalezienia.

skorzystaj z usługi pokevision

Uważaj na zakazy

Przy jakiejś okazji mówiliśmy ci o trikach, które możesz wykonać fałszywa lokalizacja w pokemon go. Podobnie jak w przypadku aplikacji, które pomagają nam łapać Pokémony, tego typu aplikacja do fałszowania lokalizacji również nie przypadła do gustu Niantic.

Więc bądź bardzo ostrożny, jeśli zdecydujesz się ich użyćponieważ stosowane są zakazy, a kilka dni bez grania w Pokémon Go może Cię kosztować.

Nasza rekomendacja jest taka ciesz się grą w najczystszy możliwy sposóbbez prób oszukiwania, co w końcu nigdzie Cię nie zaprowadzi.

Chcielibyśmy poznaj swoją opinię na temat PokeDetector i inne podobne aplikacje, które są obecnie dostępne.Czy tego typu aplikacje dają dobre wyniki?

dołącz do naszego kanału telegram