Skip to content

Pobierz PES 2012 Copa Libertadores na Androida

2 de grudzień de 2022

Chociaż prawdą jest, że istnieje wiele dobrych gier, które należą do segmentu symulatorów sportowych, Nie możemy stracić z oczu faktu, że PES czy Pro Evolution Soccer zawsze były jednymi z ulubionych gier użytkowników na całym świecie. Trzeba nawet wziąć pod uwagę, że był to jeden z pierwszych tytułów prezentujących radykalne zmiany w rozgrywce, a konkretnie od roku 2011, dlatego wielu użytkowników szuka późniejszych jego wersji.

W tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy nie wspomnieć o wielu prośbach, które pojawiają się w związku z możliwością pobrania i zainstalowania PES 2012 Copa Libertadores na Androida, co możemy zrobić w naprawdę prosty sposób, o ile mamy niezbędne wiedza na ten temat. . Włączenie ważnych międzynarodowych mistrzostw, takich jak Copa Libertadores i Copa Sudamericana, było jednym z powodów, dla których ta gra zawsze się wyróżniała. do reszty.

Wielu naszych czytelników chce wiedzieć, jak zainstalować PES 2012 Copa Libertadores na Androida i musimy przyznać, że jest to o wiele prostszy proces, niż się wydaje, chociaż będziesz musiał dokładnie wiedzieć, skąd wziąć całą zawartość. Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że konieczne będzie uwzględnienie szereg wymagań, które musi spełnić Twój Android, jeśli chcesz zainstalować PES 2012 Copa Libertadores na telefony komórkowe.

Zainstaluj PES 2012 Copa Libertadores na Androida

Cóż, mówiąc o wymaganiach, o których wspominaliśmy wcześniej, musimy przede wszystkim podkreślić, że dany smartfon musi mieć co najmniej 512 MB pamięci RAM, oprócz procesora z procesorem, który pracuje z minimalną częstotliwością zegara 1.2 Ghz, system operacyjny Android 3.0, a następnie dodaj dwa szczegóły, które z pewnością Cię zainteresują. Z jednej strony to Nie wymaga żadnych uprawnień roota, az drugiej strony nie wymaga też dużej ilości wolnego miejsca..

Po dokonaniu wszystkich istotnych wyjaśnień będziemy kontynuować z niezbędnymi linkami do pobrania PES 2012 Copa Libertadores na Androida, w tym przypadku zaczynając od pliku wykonywalnego APK samej gry, który można pobrać z tego linku. Następnie mamy wszystko, co jest DANE tytułu, które można pobrać z tego linku, a poniższe ma związek z PES 2012 OBBktóre można znaleźć pod tym linkiem, dzięki czemu masz wszystkie ważne treści do pobrania.

Następnie, używając eksploratora plików, który może być tym, który jest domyślnie instalowany na urządzeniu mobilnym z Androidem, a także słynnego Eksploratora plików ES, musisz pobrać pliki APK i OBB oraz dane na urządzenie z Androidem, zarówno na pamięć wewnętrzną lub pamięć zewnętrzną, jak chcesz. Po ich pobraniu i zlokalizowaniu, musisz kliknąć plik APK, instalując go, po przejściu do Ustawień, Zabezpieczeń, włączeniu Nieznanych źródeł lub Nieznanych źródeł.

Po zakończeniu instalacji nie musisz jeszcze uruchamiać gry, ale zamiast tego umieść plik OBB w odpowiednim miejscu, otwierając go najpierw, a następnie klikając przycisk, który się pojawi, aby wyodrębnić jego zawartość, kiedy nadejdzie czas wybrać trasę w tym zakresie. W efekcie ścieżka, którą musimy wybrać przy tej okazji, jest inna niż sdcard / Android / OBB. Kiedy skończysz, wklej wszystkie dane do folderu danych i możesz zacząć cieszyć się grą.

Czy udało Ci się pobrać PES 2012 Copa Libertadores na Androida, wykonując ten krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram