Skip to content

Niektóre alternatywy dla Wiseplay | Zobacz, jak to zrobić

21 de sierpień de 2022

Wiseplay, to jedna z najlepszych aplikacji do przesyłania strumieniowego, umożliwia oglądanie seriali, seriali, filmów, piłki nożnej i telewizji za darmo na Androidzie, aplikacja działa jako rodzaj zwykłego odtwarzacza wideo, ale jest przesyłana strumieniowoczyli przechowywanie na tym samym urządzeniu, kompatybilne z ponad 20 formatami, to aplikacja, która wyznacza światowy standard w odtwarzaniu treści w sieci.

Alternatywa dla Wiseplay

Jest to bardzo prosta i szybka aplikacja, jest czymś normalnym, że ludzie szukają alternatyw dla aplikacje podobne do wiseplay, aby móc dalej cieszyć się darmową telewizją na urządzeniach z systemem operacyjnym AndroidWszystkich, którzy szukają podobnych aplikacji zapraszamy do dalszej lektury, bardzo uważnie, ponieważ przedstawimy wybór aplikacji, które są bezpłatne i łatwe do pobrania tylko na Androida.

Hulu

Jest to kolejna aplikacja, która służy do oferowania seriali, filmów i innych najnowszych treści, wszystkich treści, które mamy dostępne w ta aplikacja jest, aby zobaczyć ją w wysokiej rozdzielczości i stworzoną dla każdego rodzaju publicznościróżnorodność, którą zawiera, jest naprawdę imponująca nie tylko dlatego, że można zobaczyć zawartość najpopularniejszych kanałów w telewizji, ale także tych, które są dostępne na kablówce, takich jak m.in. FOX, Disney, Mtv, Cartoon Network.

Pobierz tutaj

Bezpośrednia czerwień

Aby cieszyć się piłką nożną w Wiseplay, należy wejść na listę odpowiadającą kanałowi piłkarskiemu, który w tym przypadku transmituje mecz, są pewne listy, które zawsze oferują zasięg, mamy między innymi ESPN, FoxSports. Ale Dzięki aplikacji Roja Directa będziemy mogli zobaczyć wszystkie mecze, jakie chcemyod zespołu, który nam się podoba, poprzez oficjalny sygnał transmisyjny, nie widząc potrzeby wpisywania jakiejkolwiek listy, jak to ma miejsce w przypadku wiseplay.

Należy zauważyć, że jest to sieć: Enter Here

Jak wszyscy wiedzą, Roja Directa to strona internetowa, która przynosi pewną ilość darmowych serwerów sportowych i darmowych kanałów, aplikacja oferuje tylko to samo co strona, o której mowa, należy wziąć pod uwagę, że jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych, więc jest to prosta strona internetowa, ale całkiem przydatna, w tym sensie możemy powiedzieć, że ta strona jest wspaniała i w 100% zalecane .

Odtwarzacz MX

Niezbędna aplikacja, aby móc przeglądać wszystkie treści z naszego telefonu z największym komfortem, spokojem, szybkością lub raczej płynnością, gwarantowaną przez ten wspaniały odtwarzacz, nie możemy mówić o aplikacjach, które pozwalają nam przeglądać treści bez wspominania o tym dobrym i niezawodnym odtwarzaczu, nie tylko ze względu na płynność wyświetlania treści, jeśli nie za jej interfejs tak przejrzysty i dobrze przemyślany, że bez konieczności zatrzymywania wideo pozwala kontrolować każdy istotny aspekt, taki jak jasność, głośność, do przodu, do tyłujest sam w sobie paczką wielu formatów, dla nas najbardziej polecanym odtwarzaczem.

Pobierz tutaj

Tutaj kończy się nasz mały wybór aplikacji do przeglądania treści, zdecydowanie zalecamy przejrzenie ich i skorzystanie z niektórych z nich, jednak jest kilka aplikacji, które znajdziemy, ponieważ Nie wszyscy wykonują to zadanie tak dobrze, jak tutaj polecamy.

dołącz do naszego kanału telegram