Skip to content

NIE MOGĘ WIDZIĆ LUB ODTWARZAĆ filmów na swoim komputerze – rozwiązanie (przykład)

4 de luty de 2021

Obecnie ludzie używają komputera do oglądania lub odtwarzania filmów; i nie da się tego nie robić, gdy mamy komputer. Wiele razy tak było pobrał film lub serial, które chcemy zobaczyć i nie spieszyliśmy się, aby go pobrać, a tym samym odtworzyć na naszym komputerze.

Ale z pewnością w niektórych przypadkach miałeś problem z tym, że komputer nie może odtworzyć wideo; następnie decydujesz się usunąć wideo i poszukać tego samego wideo, ale w innym formacie. Wiele razy chcemy odtwarzać filmy z YouTube’a na smart TV, aby zobaczyć je bardziej szczegółowo, ponieważ tutaj również rozwiążemy to dla Ciebie, jeśli Cię to interesuje.

Wyświetlaj lub odtwarzaj filmy za pomocą programu QuickTime

Jest to struktura multimedialna, która manipuluje mediami elektronicznymi na komputerze; oferuje interfejs programowania aplikacji i intuicyjnie dodaje obsługa nowych kodeków; i możesz łatwo rozwiązać problem podczas odtwarzania wideo.

Jest rozwijany przez firmę Apple; QuickTime to system multimedialny zdolny do odtwarzania, aw niektórych przypadkach do przesyłania, wysokiej jakości treści w Internecie i innych urządzeniach elektronicznych; dlatego jeśli masz wideo w formacie .mov, możesz użyć programu QuickTime do odtworzenia wideo.

Aby wiedzieć, jak go pobrać, możesz się tym poprowadzić przewodnik co my zrobiliśmy lub odwiedź oficjalną stronę i poszukaj zakładki wsparcia i kliknij tam; kiedy strona pomocy otworzy się w polu wyszukiwania, umieść QuickTime; a wśród opcji, które wybierzesz, Szybkie linki-Pobierz QuickTime.

Następnie pojawi się różnorodność wersji, które ma program, wybierz wersję QuickTime 7.7.9 dla Windows i sprawdź ikonę Pobierz. Następnie pojawia się okno dialogowe, w którym informuje nas, że zdecydowaliśmy się pobrać ten plik i czy chcemy go zapisać; Zaznaczamy przycisk, w którym jest napisane: Zapisz plik.

Plik, który pobraliśmy, będzie znajdować się na pulpicie lub w folderze Pobrane. Kiedy go zlokalizowaliśmy, wciskamy dwukrotnie lewy przycisk myszy; od razu zacznie wyglądać jak seria obrazów okno dialogowe, aby wybrać cechy, które chcemy dla tego programu na naszym komputerze.

Powitasz nas za pomocą programu; wtedy zaakceptujemy umowę licencyjną; Wybierzemy typ konfiguracji typowej.

Wybierzemy folder, z którego zostały pobrane pliki QuickTime 7; Po wykonaniu tego kroku wciskamy ikonę Instaluj, dzięki czemu proces instalacji programu się rozpocznie, a po jego zakończeniu klikamy ikonę Zakończ.

Pakiet K-Lite Codec Pack

Basic zawiera to, czego potrzebujesz, abyś mógł odtwarzać wszystkie formaty, które są powszechne w filmach; takie jak .AVI, .MKV, .MP4, .OGM i .FLV. Standard zawiera kilka dodatkowych funkcji, takich jak Media Player Classic i ma lepszą obsługę odtwarzania DVD.

Pełna wersja ma również madVR, GraphStudioNext i więcej koderów Audio. I wreszcie mega wersja, która dodaje kodek VFW / ACM do kodowania filmów / edycji oraz dodatkowe narzędzia i filtry DirectShow.

3, 2, 1, akcja

Po pobraniu programu zobaczysz, że istnieją różne wersje tego programu; Przejdziemy do wyboru tej, która jest dla nas najlepsza, podstawowa wersja wystarczy każdemu, kto ogląda filmy na swoim komputerze.

W Download Basic robimy kliknij lewym przyciskiem myszy; i pojawi się okno dialogowe z informacją, że zdecydowaliśmy się pobrać ten plik i wybrać opcję zapisania pliku. Plik zostanie znaleziony na naszym pulpicie lub folderze pobierania, a my przystąpimy do jego instalacji.

W procesie instalacji zostaną przedstawione różne opcje; Wybierzemy normalny tryb instalacji; wtedy w preferencjach wybierzemy odtwarzacz, w którym chcemy odtwarzać wideo a poniższe opcje pozostaną takie same, jak się pojawią.

Następnie wciskamy ikonę instalacji i program zostanie zainstalowany; po zakończeniu procesu instalacji kliknij ikonę zakończenia.

Po zainstalowaniu tych dwóch programów będziesz mógł odtwarzać pliki wideo, filmy i seriale w dowolnym formacie. Jeśli z jakiegoś powodu nie lubisz tych odtwarzaczy wideo, możesz spróbować zainstalować popularny VLC, z którego mamy nowy przewodnik, jak zainstalować go w całości w języku hiszpańskim, z którym nie będziesz miał problemów z oglądaniem lub odtwarzać wysokiej jakości filmy,

dołącz do naszego kanału telegram